wtorek, 30 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Charytatywny cel

Dodano: 13 czerwca 2002, 12:25

Gospodarzem tegorocznego "Grelowiska” będzie Łuków. W sobotę wieczorem w restauracji Warszawska 18 na zamkniętej imprezie spotkają się biznesmeni i politycy. Druga otwarta dla młodzieży będzie zorganizowana w restauracji Kameralna.

"Grelowiska” to spotkania artystyczno-towarzyskie i charytatywne z udziałem parlamentarzystów, samorządowców, ludzi nauki, kultury i mediów a przede wszystkim biznesmenów. Są organizowane od 1997 roku. Odbywały się już w Siedlcach, Łukowie, Wegrowie, Międzyrzecu Podlaskim, Chlewiskach i Sinołęce. Ich autorem i organizatorem jest Mirosław Greluk artysta malarz, który na imprezach sprzedaje swoje prace a dochód z nich przeznacza w całości na pomoc charytatywną. Dotychczas udało mu się zebrać ponad 200 tysięcy złotych i dary wartości przekraczającej 100 tysięcy. Sobotnia aukcja odbędzie się na zamkniętym spotkaniu z restauracji Warszawska 18. Wystąpią tam Waldemar Goszcz, "Siwy Dym” i kabaret "Ani mru-mru”, Marek Glinka i M-97.
- Tegoroczny dochód będzie przeznaczony dla Zespołu Szkół Specjalnych, Domu Pomocy Społecznej i nowo powstającej Świetlicy dla Dzieci Autystycznych w Łukowie- mówi burmistrz Krzysztof Tymoszuk.
Tym razem "Grelowisko” po raz pierwszy nie będzie tylko zamkniętą imprezą. W restauracji Kameralna odbędzie się druga otwarta jej część. Poprowadzi ją Artur Orzech, gościem będzie Waldek Goszcz. Początek o godzinie 22.30.
- Pomysł organizacji otwartego młodzieżowego "Grelowiska” wziął się stąd, że jestem z pochodzenia łukowianinem, kocham Łuków i to miasto czekało aż trzy lata na nowe "Grelowisko”.- mówi Mirosław Greluk. Za tydzień 22 czerwca również w Łukowie odbędzie się kolejne "Grelowisko” z udziałem jednego z najlepszych polskich zespołów techno Dog 44 i Arturem Orzechem. Organizatorzy łukowskich imprez to ING Bank Śląski S.A., burmistrz Krzysztof Tymoszuk oraz restauracja Agnieszki i Mirosława Mościckich Warszawska 18.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!