czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Charytatywny koncert ze "Skaldami”

Dodano: 2 stycznia 2003, 18:16
Autor: (pim)

Znany od ponad 35 lat zespół wokalno-instrumentalny "Skaldowie” wystąpi w środę o godz. 19 w bialskim kościele błogosławionego Honorata Koźmińskiego przy ul. Terebelskiej.

Już do tradycji tej grupy weszło prezentowanie co roku w styczniu programu "Moje Betlejem” z kolędami polskimi. Ta opowieść o wydarzeniach sprzed 2 tysiecy lat i ich aktualności w życiu człowieka współczesnego pełna jest radosnych i refleksyjnych tonów. Wcześniej koncert zobaczył w Kazimierzu bialski przedsiębiorca Zenon Śledź i postanowił zaprosić muzyków do Białej Podlaskiej. 8 stycznia goście przedstawią kompozycje Jacka Zielińskiego, do tekstów Leszka Aleksandra Moczulskiego oraz wybrane polskie kolędy i pastorałki.
"Skaldom” tym razem będzie towarzyszyć chór młodzieżowy "Camerata” z bialskiego IV LO im. S. Staszica. Wpływy z koncertu mają być przeznaczone na pomoc ubogim dzieciom. Cegiełki na ten cel po 10 złotych można będzie kupić przed występem. Można również przekazać pieniądze na konto Rzymsko-Katolicka Parafia B. Honorata Koźmińskiego, Bank PKO SA I oddział Biała Podlaska 10701076-244446-2221-0100 z dopiskiem "Pomóżmy dzieciom”.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24