niedziela, 18 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Chrzest Polski w oczach dziecka

Dodano: 18 kwietnia 2016, 21:37
Autor: dw

Multicentrum z okazji jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski zaprasza na wystawę „Chrzest Polski w oczach dziecka”.

Prace wykonały dzieci w wieku 7–13 lat podczas zajęć odbywających się w placówce. Wystawę można obejrzeć przez najbliższy miesiąc w czasie godzin pracy Multicentrum (Warszawska 12C).

Jednocześnie Multicentrum informuje, że przygotowało kolejną ciekawą propozycję dla dzieci i młodzieży. Będzie to Dzień Nauki. Warsztaty pod hasłem „Fascynujący świat kolorów” przeprowadzone zostaną 28 kwietnia w godz. 16.00–17.30. Placówka zaprasza wszystkich chętnych, którzy mają ukończone 7 lat.

Czytaj więcej o: chrzest Polski
Gość
Gość
Gość
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (20 kwietnia 2016 o 19:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

na rysunku nie widać hiszpanskiej inkwizycji

Rozwiń
Gość
Gość (18 kwietnia 2016 o 22:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wasze klepicha są niemiłosiernie spaprane, albowiem w waszych przodkach i w was samych nie było, nie ma i nie będzie Najwyższego, czyli Boga. Stanowicie potworną swołocz, która w zasadzie niczym się nie różni od największych zbrodniarzy. Chodzi o zupełny brak empatii. Chodzi o zupełny brak sumienia. Chodzi o zupełny brak rozumienia rzeczy, które niekoniecznie muszą być znane od środka z racji wykonywanego zawodu lub posługi. Nie jest dane społeczeństwu 'kierowanie' rządem RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia.
Rozwiń
Gość
Gość (18 kwietnia 2016 o 22:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dobro trzeba zaszcepiać od urodzenia. Ale bez iinych elementów na nic się to zda. Powiedzieć Ci, czego brakuje?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!