czwartek, 22 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Głodny bocian ukradł mięso z grilla. Miał ochotę na więcej

Dodano: 19 lipca 2017, 17:18

Bocian z Lubelszczyzny okazał się być fanem grillowanego mięsa. Podszedł do grilla i zabrał solidny kawał, a potem szybko go zjadł. Całą sytuację nagrał internauta.

Czytaj więcej o: Zaborek bocian
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Chełmianin N
(17) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (20 lipca 2017 o 17:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ty bocianów nie lubisz,jawna napaść na ptaka,on jest pod ochroną ,więc jest to karalne,ziobro już wysłał comando.zapomniałaś łajzo jeszcze napisać czemu ma długie nogi?
Rozwiń
Gość
Gość (20 lipca 2017 o 14:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Prawda o bocianach jest mało romantyczna. Otóż jest to drapieżnik bezlitośnie niszczący wszelkie życie biologiczne na polach i łąkach /owady, jaja i pisklęta ptaków, młode zające, jaszczurki, żółwie które z mozołem ratuje Poleski Park Narodowy, itp/. Nie bez powodu ekolodzy w Europie nie chcą go i nie ma go z wyjątkiem głupiej Hiszpanii. U nas jest prawie czczony jak święty. Czas może na rozsądek?
Rozwiń
Chełmianin N
Chełmianin N (20 lipca 2017 o 10:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
                  CO MA??? Głodny bociek z Zachodniego Polesia, a kto pisał ma porządnego bzika-fisia, na punkcie "Lubelszczyzny"z urojenia, bo województwo, nie lubelska ziemia. Propaganda zakłamana swoje zrobiła i ludkowi, urojenia lubelskie narzuciła, tępak bezmyślnie kłamstwo powtarza, i uczonych PAN wyjaśnienie podważa, bo tępy - kłamstwo za prawdę uznaje. Morał: Lubelszczyznę macie w gminie a kto nie pojmuje - co ma w głowinie? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII  Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW  pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję:  " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski. > Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. > WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Rozwiń
pajac
pajac (20 lipca 2017 o 10:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ot taki napisał:
fggfg napisał:
undefined napisał:
 bardzo głodny bociek. ciekawe ile przyniósł małych pociech???
on nie dostaje za nie 500+, bo by napewno z biedy nie kradł jedzenia, także teraz ma w *** roznoszenie bachorów
co pajacu masz do 500+ ??? ja też tego nie biorę ale widzę jak to pomaga niezaradnym rodzinm(jestem przeciw pis) a bocian jak to zwierzę kożysta by się najeść tam gdzie jest okazja.taki oportunista (żre gdzie się da aby przeżyć)ludzie są gorsi bo zabiją aby mieć 5 zł!!!!!
to pajacu że musze zapieprzać na to 500+, a ty jak chcesz pomagac to pomagaj ze swoich pieniędzy, odpieprz się pajacu od innych, jak ty trzymasz palec w *** to nie znaczy, że i my mamy go trzymać, kim ty jesteś pajacu, bogiem i carem, że mamy tobie pryzklaskiwać, odpieprzyło ci pajacu, rodzina niezaradna a w robieniu dzieci zaradna, ot kuźwa, a baby wiedzą w tych rodzinach jak wajchę chłopa używac
Rozwiń
Gość
Gość (20 lipca 2017 o 10:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Widać już mu się znudziły: zimne, oślizłe żaby.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (17)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!