środa, 24 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Głupi żart 9-latki postawił na nogi pogotowie i policję

Dodano: 13 grudnia 2012, 10:46
Autor: er

Dziewięciolatka dla żartu zaalarmowała pogotowie ratunkowe o tym, że jej matka zasłabła. Nie podała dokładnego adresu, więc policjanci sprawdzali po kolei wszystkie domy przy ul. Tęczowej w Białej Podlaskiej.

Dziewczynka zadzwoniła na pogotowie w czwartek przed południem. Powiedziała, że jej mama zasłabła. Dodała tylko, że mieszka na ul. Tęczowej w Białej Podlaskiej i odłożyła słuchawkę. Później nie odbierała.

Policja pojechała na ul. Tęczową. - Policjanci nie mając dokładnego adresu, gdzie doszło do zasłabnięcia kobiety, sprawdzali po kolei wszystkie domy na tej ulicy - informuje Jarosław Janicki z policji w Białej Podlaskiej. - Inni funkcjonariusze korzystając z rejestru połączeń numeru, z którego dzwoniło dziecko, zadzwonili na inny, wybierany z tego telefonu numer.

Dodzwonili się do matki dziecka. - Kobieta oświadczyła, że mieszka w Białej Podlaskiej, ale nie na ul. Tęczowej i nic się jej nie stało, a numer, z którego dzwoniono na alarmowe połączenie pogotowia należy do jej 9-letniej córki - dodaje Janicki.

Dziewczynka była w szkole, powiedziała, że na pogotowie zadzwoniła… dla żartu.

Policja zapowiada, że jej sprawę skieruje do do Sądu Rodzinnego. Nie wyklucza też, że rodzice dziecka zostaną obciążeni kosztami akcji.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24