poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Jerzy Siedlanowski

Dodano: 23 września 2002, 16:43
Autor: (pim)

W minioną sobotę podczas ogólnopolskich obchodów Święta Służby Celnej otrzymał awans na komisarza celnego. Jest pierwszym zastępcą dyrektora Izby Celnej w Białej Podlaskiej.

Ma 39 lat. Ukończył Akademię Podlaską w Siedlcach, gdzie uzyskał tytuł magistra zarządzania i marketingu. Pracę rozpoczął w 1987 w Urzędzie Celnym w Terespolu. Przechodził kolejno wszystkie szczeble kariery zawodowej od stanowiska młodszego kontrolera celnego w Oddziale Celnym w Małaszewiczach, poprzez kierownika zmiany na przejściu drogowym w Terespolu.
W 1991 roku mianowany został na stanowisko naczelnika Oddziału Celnego w Siedlcach, które zajmował do 30 kwietnia bieżącego roku. Następnie powierzono mu pełnienie obowiązków naczelnika Urzędu Celnego w Siedlcach (po reorganizacji w Służbie Celnej). Po dwóch miesiącach minister finansów awansował go na stanowisko wicedyrektora Izby Celnej w Białej Podlaskiej.
Jerzy Siedlanowski odpowiedzialny jest za dział orzecznictwa i jako organ drugiej instancji rozstrzyga we wszystkich sprawach odwoławczych z zakresu postępowania karnego skarbowego, środków taryfowych i pozataryfowych, przeznaczeń celnych oraz nadzoruje pracę laboratorium celnego.
Prywatnie interesuje się historią, filmem i psychologią. Do pracy dojeżdża z Siedlec, gdzie mieszka w wraz z rodziną. Jest żonaty. Żona Elżbieta pracuje w siedleckim "Polmosie”. Mają dwóch synów - 11-letniego Kamila i 2-letniego Michała oraz 6-miesieczną córkę Igę.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!