piątek, 23 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Kiedyś kandydat na prezydenta. Teraz kierownik od bazarów

Dodano: 12 marca 2016, 12:22
Autor: eb

Igor Dzikiewicz (fot. archiwum)
Igor Dzikiewicz (fot. archiwum)

Targowiska miejskie w Białej Podlaskiej mają już swojego kierownika. Został nim Igor Dzikiewicz.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

To osoba znana bialczanom. W 2014 roku Dzikiewicz kandydował na prezydenta Białej Podlaskiej z ramienia Kongresu Nowej Prawicy. W drugiej turze poparł kandydaturę Dariusza Stefaniuka (PiS), obecnego prezydenta miasta.  W roku ubiegłym bezskutecznie skarał się o mandat posła z listy KORWiN.

– Tak potwierdzam pracuję w Zakładzie Gospodarki Lokalowej, ale wszelkich informacji na ten temat udzieli kierownictwo spółki – powiedział nam Igor Dzikiewicz.

– Kierownikiem miejskich targowisk pan Igor Dzikiewicz jest od 1 marca – mówi Bernadeta Puczka, prezes ZGL. – Wakat na tym stanowisku był od września. Wyłoniliśmy 4 kandydatury. Trochę to trwało – przyznaje Puczka. – Pan Dzikiewicz swoje dokumenty aplikacyjne złożył już wcześniej, były w naszej bazie. Przedstawił najlepszą wizję rozwoju targowisk. Pokładam w nim duże nadzieje. Bo targowiska to ważna część naszej działalności – podkreśla prezes miejskiej spółki.

W mieście działają cztery targowiska, te największe znajdują się przy ul. Brzeskiej oraz Al. Tysiąclecia. Czy władze miasta stawiają nowemu kierownikowi konkretne zadania? – Pani prezes, tak jak inni prezesi spółek, podejmuje autonomiczne decyzje. To ona zatrudnia pracowników i wyznacza im zadania – kwituje Michał Trantau, rzecznik prezydenta.

Jako członek Kongresu Nowej Prawicy, Dzikiewicz działał m.in. na rzecz poprawy warunków pracy handlarzy na bialskich bazarach. Wcześniej, opowiadał się za likwidacją Straży Miejskiej w Białej Podlaskiej. Ostatecznie, doszło do jej reformy. Nowy kierownik to absolwent bialskiego AWF, w przeszłości pracował m.in. jako przedstawiciel handlowy.

Gość
Wolny rynek
Gość
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (15 marca 2016 o 01:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
O! pan Igor Dzikiewicz? miła wiadomość. Rewolucji to on nie zrobi. Porządek na 100% będzie!
Rozwiń
Wolny rynek
Wolny rynek (14 marca 2016 o 14:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

He He .. już gorzej wybrać nie mogli . 

Rozwiń
Gość
Gość (13 marca 2016 o 22:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
.......Popieram w całej rozciągłości......., czyli slang z okresu wczesnego Gomułki w Białej nadal użyteczny i na topie.
Rozwiń
Gość
Gość (13 marca 2016 o 19:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To ten polityk, który najgłośniej krzyczał o odkrywaniu od koryta?
Rozwiń
Gość
Gość (13 marca 2016 o 13:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Popieram w całej rozciągłości decyzją zatrudnienia tego odpowiedniego człowieka na odpowiedzialnym stanowisku. Obyś tylko nie obiecywał gruszek na wierzbie jak czynił to Robert Zaręba. Pracuj sumiennie, a negatywne komentarze same znikną. Choć znając mentalność maluczkich, to zawsze coś przykrego będzie - nie przejmuj się tym i rób swoje. POZDRAWIAM! Z.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!