czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Krystyna Czyżewska

Dodano: 8 stycznia 2003, 16:51

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kozuli, mieszczącego się na skraju Białej Podlaskiej. Przepracowała 18 lat w służbie zdrowia.

Od 1980 roku związana jest z pomocą ludziom jej potrzebującym. Początkowo jako zastępca dyrektora w Wojewódzkim Zespole Pomocy Społecznej, a po ukończeniu specjalizacji z organizacji pomocy społecznej pełni obecne stanowisko. - Ta praca pochłonęła mnie bez reszty. Każdy z jej etapów był bardzo odpowiedzialny i absorbujący. Wszystkie moje działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa, godziwych warunków bytowych dla 200 dorosłych i 30 niepełnosprawnych dzieci zamieszkujących w tym domu - mówi Krystyna Czyżewska.
Dodaje, iż realizacja wielu planów nie była by możliwa bez współpracy, wsparcia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, starostwa bialskiego oraz zaangażowanej załodze DPS w Kozuli. Krystyna Czyżewska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. W wolnych chwilach czyta książki, ogląda programy publicystyczne. Stara się też podtrzymywać tradycje rodzinne, utrzymywać kontakty z rodziną i znajomymi. Mąż Zbigniew pełni obowiązki gospodarza domu. Pani Krystyna ma dwójkę dzieci. Córka Renata pracuje jako fizjoterapeutka, syn Piotr to student piątego roku Rehabilitacji AWF w Warszawie.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24