sobota, 20 stycznia 2018 r.

Biała Podlaska

Krzysztof Rzeźniczuk

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 grudnia 2002, 17:47
Autor: (kk)

Jest nowym dyrektorem Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Radzyniu Podlaskim. Obejmuje on 4 powiaty: bialski, parczewski, łosicki i radzyński, a także gminę Hanna w powiecie włodawskim. Na terenie działalności oddziału mieszka ponad 31 tysięcy ubezpieczonych rolników oraz 41 tys. emerytów i rencistów pobierających świadczenia.

- Niepokojącym zjawiskiem jest stale zwiększające się zadłużenie rolników płacących obowiązkowe składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczenia wypadkowego, chorobowego i macierzyńskiego. W przypadku gdy rolnik znajduje się w trudnej sytuacji materialnej, to na jego wniosek czasami rozkładamy zadłużenie na raty lub umarzamy je całkowicie - stwierdza K. Rzeźniczuk.
Ma 55 lat. W Radzyniu mieszka od ponad trzydziestu. Jest absolwentem Wydziału Melioracji Wodnych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczął w Przedsiębiorstwie Konserwacji Urządzeń Melioracyjnych w Lublinie. Od 1977 do 1983 roku był naczelnikiem radzyńskiej gminy. Następnie kierował oddziałem BGŻ. Potem był naczelnikiem gminy Wohyń i jej wójtem. Ostatnio pełnił funkcję asystenta posła Stefana Skomry. Żona Teresa jest emerytowaną nauczycielką. Mają dwóch synów. Andrzej jest pracownikiem "Spomleku”, Grzegorz studiuje na UMCS. Hobby p. Krzysztofa to sport oraz czytanie książek na temat II wojny światowej.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!