piątek, 22 września 2017 r.

Biała Podlaska

Kto pomoże jej dzieciom

Dodano: 3 grudnia 2002, 18:02

Przygotowanie posiłku ośemce dzieci zajmuje pani Marioli sporo czasu, wtedy zapomina o swojej chorob
Przygotowanie posiłku ośemce dzieci zajmuje pani Marioli sporo czasu, wtedy zapomina o swojej chorob

Mariola Domańska całe życie ciężko pracowała, dbała o dom i ośmioro dzieci. Dwa miesiące temu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej podczas badań kontrolnych postawiono jej diagnozę. Brzmiała - rak płuc.

- Za namową życzliwej osoby postanowiłam podjąć leczenie w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Tam potwierdzono poprzednią diagnozę, jednak przyjęto inny sposób leczenia- wspomina. Podkreśla również, iż pogodziła się ze swym losem. Obecnie czeka ją trzecia chemioterapia, następna przeprawa walki o życie.
Mieszkanie komunalne w Białej Podlaskiej. Tutaj mieszka pani Domańska. Wspólnie z przyjacielem wychowuje ośmioro dzieci. Każde kocha na swój własny sposób i stara się im poświęcać jak najwięcej czasu.
- Kiedy myślę o dzieciach, o ich problemach oraz o kłopotach finansowych, na chwilę zapominam o sobie, o swojej chorobie - mówi Domańska. Dodaje, iż pieniędzy brakuje na wszystko, na zapłacenie rachunków, oraz na potrzeby bieżące licznej rodziny. Niewielka pensja jej przyjaciela stanowi małą kroplę w morzu potrzeb. Nasza bohaterka otrzymuje na jedno ze swoich dzieci zasiłek pielęgnacyjny. Korzysta również z pomocy doraźnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, jak i osób życzliwych. Trójka dzieci uczęszczająca do szkoły podstawowej otrzymuje również zupę. - Zawsze starałam się utrzymać swoją rodzinę, zapewnić dzieciom godny byt. Stan zdrowia zmusił mnie do wyciągnięcia ręki o pomoc - zwierza się pani Mariola. Zaznacza, iż martwi się o przyszłość swojej gromadki, chociaż wie, że ma wiernych przyjaciół. •

Apel do ludzi dobrej woli

Osoby zainteresowane wsparciem finansowym Marioli Domańskiej i jej ośmiorga dzieci proszone są o kontakt pod numerami telefonów: 342-13-25 lub 0 502 562 261
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

22-24 września
komentarze (0)0
polubienia (0)0
21-09-2017

22-24 września

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!