wtorek, 30 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Marek Maleszyk

Dodano: 15 stycznia 2003, 16:42
Autor: (pim)

Przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego. Zadbał o sprawny start samorządu. Pokazał, że wśród radnych nie tylko góruje wzrostem, ale także spokojem.

- Chciałbym zadbać, aby Rada Powiatu pracowała zgodnie i operatywnie, by nie było w niej wstrząsów. Staram się pogodzić interesy całego powiatu i wszystkich radnych To trudna sztuka, ale wierzę, że możliwa. Wydaje mi się, że jestem osobą, która potrafi się dogadać z różnymi ugrupowaniami - mówi Marek Maleszyk. Zamierza jedną z sesji Rady Powiatu, z udziałem ekspertów, poświęcić wejściu naszego kraju do UE.
Urodził się w Międzyrzecu Podlaskim w 1951 roku. Jest absolwentem KUL oraz studiów podyplomowych z zarządzania, nauk o pracy i organizacji pomocy społecznej. Pracował w międzyrzeckim ZOZ oraz w Wojewódzkim Zespole Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej. Od 1993 roku jest sekretarzem Urzędu Gminy w Międzyrzecu Podlaskim. Radnym powiatowym od pierwszej kadencji. Jak podkreśla, uważa się za działacza harcerskiego. Przyczynił się do reaktywowania Hufca ZHP w Międzyrzecu. Jest przewodniczącym Społecznej Rady Kultury MOK oraz członkiem Rady Społecznej przy ZOZ w Międzyrzecu. Żona Zofia pracuje jako kierownik zakładu rehabilitacyjnego ZOZ. Córka Izabela studiuje w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Natalia uczy się w  LO, Aleksandra SP nr 3 w Międzyrzecu. Hobby pana Marka była koszykówka, w którą grał prawie 15 lat. Obecnie ogląda transmisje telewizyjne. Jego hobby jest fotografia.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!