niedziela, 18 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Marek Maleszyk

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 stycznia 2003, 16:42
Autor: (pim)

Przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego. Zadbał o sprawny start samorządu. Pokazał, że wśród radnych nie tylko góruje wzrostem, ale także spokojem.

- Chciałbym zadbać, aby Rada Powiatu pracowała zgodnie i operatywnie, by nie było w niej wstrząsów. Staram się pogodzić interesy całego powiatu i wszystkich radnych To trudna sztuka, ale wierzę, że możliwa. Wydaje mi się, że jestem osobą, która potrafi się dogadać z różnymi ugrupowaniami - mówi Marek Maleszyk. Zamierza jedną z sesji Rady Powiatu, z udziałem ekspertów, poświęcić wejściu naszego kraju do UE.
Urodził się w Międzyrzecu Podlaskim w 1951 roku. Jest absolwentem KUL oraz studiów podyplomowych z zarządzania, nauk o pracy i organizacji pomocy społecznej. Pracował w międzyrzeckim ZOZ oraz w Wojewódzkim Zespole Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej. Od 1993 roku jest sekretarzem Urzędu Gminy w Międzyrzecu Podlaskim. Radnym powiatowym od pierwszej kadencji. Jak podkreśla, uważa się za działacza harcerskiego. Przyczynił się do reaktywowania Hufca ZHP w Międzyrzecu. Jest przewodniczącym Społecznej Rady Kultury MOK oraz członkiem Rady Społecznej przy ZOZ w Międzyrzecu. Żona Zofia pracuje jako kierownik zakładu rehabilitacyjnego ZOZ. Córka Izabela studiuje w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Natalia uczy się w  LO, Aleksandra SP nr 3 w Międzyrzecu. Hobby pana Marka była koszykówka, w którą grał prawie 15 lat. Obecnie ogląda transmisje telewizyjne. Jego hobby jest fotografia.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!