Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

12 sierpnia 2015 r.
11:05

Morderczyni z Rakowisk skazana za molestowanie 14-latki i narkotyki

0 9 A A
W środę na ogłoszenie wyroku Zuzanny M. nie dowieziono. Fot. Ewelina Burda
W środę na ogłoszenie wyroku Zuzanny M. nie dowieziono. Fot. Ewelina Burda

Zuzanna M. winna molestowania nieletniej i udostępniania narkotyków znajomym. W środę Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej skazał 19-latkę na karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu na cztery lata.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sprawa toczyła się za zamkniętymi drzwiami od kwietnia. Sąd uznał Zuzannę M. winną molestowania seksualnego 14-latki oraz udzielania marihuany nieletnim znajomym.

– Od kwietnia do listopada 2013 roku w Dokudowie, Białej Podlaskiej i Wilkasach Zuzanna M. w krótkich odstępach czasu i w wyniku z góry powziętego planu kilkukrotnie doprowadziła małoletnią poniżej lat 15 do obcowania płciowego oraz do innych czynności seksualnych. W ten sposób, że całowała i dotykała nieletnią po całym ciele oraz dokonywała penetracji rękami jej krocza - odczytywała wyrok sędzia Małgorzata Makarska, przewodnicząca VII Wydziału Karnego.

– Sąd uznaje Zuzannę M. winną również tego, że w styczniu 2014 roku w Białej Podlaskiej udzieliła małoletniemu Jakubowi K. oraz Kamilowi N. środka odurzającego w postaci marihuany w ilości bliżej nieokreślonej – podała Makarska.

Sąd łącznie wymierzył Zuzannie M. karę dwóch lat pozbawienia wolności, w zawieszeniu na cztery lata. Do tego, dozór kuratorski oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej 14-latki. – Wymiar kary jest zgodny z wnioskiem prokuratury – potwierdza prokurator rejonowy w Białej Podlaskiej Joanna Kozłowska.

Uzasadnienie wyroku i motywy zostały już odczytane bez udziału mediów. Z wyrokiem nie zgadza się obrońca skazanej adwokat Stefan Karasiński. – Zuzanna M. nie przyznała się do winy. Dlatego wnosiliśmy o uniewinnienie – mówi Karasiński. – Składam wniosek o pisemne motywy wyroku. Później rozważamy czy składamy apelację – dodaje adwokat. Linii obrony nie chciał komentować.

Oskarżonej nie dowieziono na ogłoszenie wyroku do bialskiego sądu. Przebywa ona obecnie w areszcie w Lublinie. Tymczasowe aresztowanie przedłużono do 9 września. We wtorek przed Sądem Okręgowym w Lublinie rozpocznie się kolejny proces Zuzanny M.

Jest ona wraz ze swoim rówieśnikiem Kamilem N. oskarżona o podwójne morderstwo w Rakowiskach. Do makabrycznego zabójstwa rodziców chłopaka doszło w grudniu ubiegłego roku, w Rakowiskach nieopodal Białej Podlaskiej. Nastolatkowie przez godzinę masakrowali nożami Agnieszkę i Jerzego N. Przyznali się do winy. Grozi im dożywocie.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2015 o 14:33
bardzo dobrze jej tak ale to zrobić i to własnym rodzicom w głowie sie nie mieści oni pewnie martwili sie o niego a on to miał gdzieś
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 13:10
Czyli za zabójstwo też dostanie w zawiasach!!!
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 10:51
Co wy pier....licie z tym godzinnym masakrowaniem. Normalnie masakra. Ale ze strony redaktora.... tut
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2015 o 16:30
Acha! Tzn. że mogę zaciągnąć do domu dwunastolatkę, wykorzystać i spoić alkoholem. No bo przecież nic mi nie zrobią. Hmmmm?? Rozumiem.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2015 o 14:02
ten tzw.sąd powinien zostać zlikwidowany,a osoba wydająca wyrok dożywotnie pozbawiona k..... na m.....!1
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2015 o 13:56
Jak adwokat ma czelność bronić takiej SUKI? Jeszcze prawie oburzony na wyro sądu!!!
Avatar
miecio / 12 sierpnia 2015 o 12:07

"dokonywała penetracji rękami jej krocza" - podała Makarska ?? - rękami czy dłonią ???

oczywiście że rękami, dłonią to mogła by to zrobić gdyby nastolatka była dziewicą ale wiadomo że nią nie była czyli Zuzia dokonała penetracji całymi rękami i to obiema ...

Avatar
Gość / 12 sierpnia 2015 o 11:33
"dokonywała penetracji rękami jej krocza" - podała Makarska ?? - rękami czy dłonią ???
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2015 o 11:16
" Zuzanna M. w krótkich odstępach czasu i w wyniku z góry powziętego planu kilkukrotnie doprowadziła małoletnią poniżej lat 15 do obcowania płciowego oraz do innych czynności seksualnych. W ten sposób, że całowała i dotykała nieletnią po całym ciele oraz dokonywała penetracji rękami jej krocza – Sąd uznaje Zuzannę M. winną również tego, że w styczniu 2014 roku w Białej Podlaskiej udzieliła małoletniemu Jakubowi K. oraz Kamilowi N. środka odurzającego w postaci marihuany w ilości bliżej nieokreślonej " .... mogła sobie przygruchać jakąś pełnoletnią lesbijkę zamiast deprawować nieletnią. W każdym razie to zboczony umysł. Późniejsze wypatroszenie dwóch ofiar nożem mówi samo za siebie.
" Zuzanna M. w krótkich odstępach czasu i w wyniku z góry powziętego planu kilkukrotnie doprowadziła małoletnią poniżej lat 15 do obcowania płciowego oraz do innych czynności seksualnych. W ten sposób, że całowała i dotykała nieletnią po całym ciele oraz dokonywała penetracji rękami jej krocza – Sąd uznaje Zuzannę M. winną również tego, że w styczniu 2014 roku w Białej Podlaskiej udzieliła małoletniemu Jakubowi K. oraz Kamilowi N. środka odurzającego w postaci marihuany w ilości bliżej nieokreślonej " .... mogła sobie przygruchać... rozwiń
Avatar
Gość / 17 sierpnia 2015 o 14:33
bardzo dobrze jej tak ale to zrobić i to własnym rodzicom w głowie sie nie mieści oni pewnie martwili sie o niego a on to miał gdzieś
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 13:10
Czyli za zabójstwo też dostanie w zawiasach!!!
Avatar
Gość / 13 sierpnia 2015 o 10:51
Co wy pier....licie z tym godzinnym masakrowaniem. Normalnie masakra. Ale ze strony redaktora.... tut
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2015 o 16:30
Acha! Tzn. że mogę zaciągnąć do domu dwunastolatkę, wykorzystać i spoić alkoholem. No bo przecież nic mi nie zrobią. Hmmmm?? Rozumiem.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2015 o 14:02
ten tzw.sąd powinien zostać zlikwidowany,a osoba wydająca wyrok dożywotnie pozbawiona k..... na m.....!1
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2015 o 13:56
Jak adwokat ma czelność bronić takiej SUKI? Jeszcze prawie oburzony na wyro sądu!!!
Avatar
miecio / 12 sierpnia 2015 o 12:07

"dokonywała penetracji rękami jej krocza" - podała Makarska ?? - rękami czy dłonią ???

oczywiście że rękami, dłonią to mogła by to zrobić gdyby nastolatka była dziewicą ale wiadomo że nią nie była czyli Zuzia dokonała penetracji całymi rękami i to obiema ...

Avatar
Gość / 12 sierpnia 2015 o 11:33
"dokonywała penetracji rękami jej krocza" - podała Makarska ?? - rękami czy dłonią ???
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2015 o 11:16
" Zuzanna M. w krótkich odstępach czasu i w wyniku z góry powziętego planu kilkukrotnie doprowadziła małoletnią poniżej lat 15 do obcowania płciowego oraz do innych czynności seksualnych. W ten sposób, że całowała i dotykała nieletnią po całym ciele oraz dokonywała penetracji rękami jej krocza – Sąd uznaje Zuzannę M. winną również tego, że w styczniu 2014 roku w Białej Podlaskiej udzieliła małoletniemu Jakubowi K. oraz Kamilowi N. środka odurzającego w postaci marihuany w ilości bliżej nieokreślonej " .... mogła sobie przygruchać jakąś pełnoletnią lesbijkę zamiast deprawować nieletnią. W każdym razie to zboczony umysł. Późniejsze wypatroszenie dwóch ofiar nożem mówi samo za siebie.
" Zuzanna M. w krótkich odstępach czasu i w wyniku z góry powziętego planu kilkukrotnie doprowadziła małoletnią poniżej lat 15 do obcowania płciowego oraz do innych czynności seksualnych. W ten sposób, że całowała i dotykała nieletnią po całym ciele oraz dokonywała penetracji rękami jej krocza – Sąd uznaje Zuzannę M. winną również tego, że w styczniu 2014 roku w Białej Podlaskiej udzieliła małoletniemu Jakubowi K. oraz Kamilowi N. środka odurzającego w postaci marihuany w ilości bliżej nieokreślonej " .... mogła sobie przygruchać... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 1

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 1 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 1 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 11 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Włodawa promuje się w Warszawie

Włodawa promuje się w Warszawie 0 0

Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem sztandarowych wydarzeń kulturalnych w tym mieście pojawiły się w samym centrum stolicy.

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł 0 0

Lubartów oficjalnie otworzy nową sportową inwestycję. Chodzi o boisko przy ul. Parkowej.

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu 2 3

Zamojski sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy pobili na śmierć 45-latka.

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej 0 3

Dziś w nocy jednojezdniowy odcinek ul. Krochmalnej zostanie zaślepiony tuż przed skrzyżowaniem z Diamentową, a dokładnie na wysokości stacji paliw

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja
galeria

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja 9 17

Sędzia, której prezydent Lublina zarzucił stronniczość nie będzie odsunięta od jego sprawy. Postanowił tak dzisiaj Wojewódzki Sąd Administracyjny. Jego decyzja umożliwia ogłoszenie wyroku, o ile prezydent nie zaskarży postanowienia o odmowie wykluczenia sędzi, a ma do tego prawo.

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping 0 0

W Dzień Dziecka przy centrum handlowym Skende Shopping obok Ikea otwarte zostaną dwie strefy zabawy i wypoczynku. Znajdą się w nich m.in.: ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji
galeria

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji 2 18

Rządowi PiS-u brakuje refleksji nt. sytuacji osób niepełnosprawnych – powiedział w Lublinie Grzegorz Schetyna. Były wicepremier, obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjechał w czwartek do miasta ze swoim „Gabinetem Cieni”.

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody!
Wiersze między newsami

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody! 3 2

Co wybierzecie? Perłową śmietankę czy wafle złożone? Wśród pylnych akacji, zatrzymał się poeta i zapatrzył na wędrowną lodziarnię. Był rok 1914

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?