Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

15 grudnia 2015 r.
8:49

Motocyklista miał 2,7 promila. Sprzedawczyni zabrała mu kluczyki

Autor: Zdjęcie autora pab
0 9 A A
(fot. Policja)
(fot. Policja)

O pijanym motocykliście policjantów powiadomiła w poniedziałek kobieta pracująca w jednym ze sklepów w gminie Adamów (pow. łukowski).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Kobieta by nie dopuścić motocyklisty do dalszej jazdy zabrała mu kluczyki – relacjonuje asp. sztab. Marcin Józwik.

Okazało się, że kierujący kawasaki 44-letni mieszkaniec Warszawy ma 2,7 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że mężczyzna w przeszłości był już karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i że aktualnie ma sądowy zakaz kierowania pojazdami.

Motocykl został odholowany na parking strzeżony, a 44-latek gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Odpowie za ponowne kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania zakazu sądowego. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Czytaj więcej o:

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 22:20
proszę napisać , jak będzie wychodził po 5 latach z kicia :))
Avatar
Po co imię ? / 15 grudnia 2015 o 17:39

Człowieku - nie chcę nic mówić, ale twoje miejsce jest w Abramowicach:)

Dlaczego ? Przecież koleś prawdę napisał. Z Wielkiej Brytanii jest bardzo dużo ściganych motocykli z tego większość jest w stanie beznadziejnym . To samo jest z autami . Od jakiegoś czasu można rejestrować legalnie w kraju "angliki". Takie auto z kierownicą z prawej strony jest zagrożeniem dla ruchu. Weź takim anglikiem wyprzeć Tira na zwykłej drodze. Dlatego koleś ma rację motocykle i auta  z Wielkiej Brytanii sprowadzają dziady bez kasy. Kasiastego gościa stać jest kupić motocykl z  salonu i auto z kierownicą z lewej strony. Po chu*a oszczędzać na zdrowiu i życiu.

Dlaczego ? Przecież koleś prawdę napisał. Z Wielkiej Brytanii jest bardzo dużo ściganych motocykli z tego większość jest w stanie beznadziejnym . To samo jest z autami . Od jakiegoś czasu można rejestrować legalnie w kraju "angliki". Takie auto z kierownicą z prawej strony jest zagrożeniem dla ruchu. Weź takim anglikiem wyprzeć Tira na zwykłej drodze. Dlatego koleś ma rację motocykle i auta  z Wielkiej Brytanii sprowadzają dziady bez kasy. Kasiastego gościa stać jest kupić motocykl z  salonu i auto z kierownicą z l... rozwiń

Avatar
vv / 15 grudnia 2015 o 17:19

Nasprowadzają wieśniaki skoszonych motocykli z Anglii. Nakupią siepów za pół darmo i jeżdżą gruchotami , które na dodatek zostawiają dwa ślady. Dodatkowo chleją . Dzisiaj w Białej na parkingu za Rywalem stało auto z rej. LBI   :D   Na przyczepce PAJAC miał przerysowany , po sznicie motocykl. Oczywiście na blachach Angielskich. Wyklepie się u MIETKA w garażu i będzie IGŁA :lol:  Nawet pajaca nie stać na normalną lawetę tylko zwykłą przyczepką przewozi tego śruta kupionego za grosze w Anglii. Jak się nie ma kasy to się nie sprowadza śrutów z Anglii. Dotyczy to motocykli jak i samochodów z kierownicą z prawej strony , które w Anglii można kupić za 30 % ceny rynkowej. Moje zdanie jest takie ..... jak nie mam kasy to kupuję sobie rower lub hulajnogę a nie skoszony motocykl z Anglii czy samochód z kierownica z prawej strony.

Człowieku - nie chcę nic mówić, ale twoje miejsce jest w Abramowicach:)

Człowieku - nie chcę nic mówić, ale twoje miejsce jest w Abramowicach:)

rozwiń
Avatar
Motocykliści są wszędzie / 15 grudnia 2015 o 14:23

A po co policjanci wezwali lawetę?????? Trzeba było przykuć kajdankami pijanego śmiecia do tego motorka następnie polać benzyną i podpalić. Jednego pijanego śmiecia było by mniej i jednego motorka też. Buaha ha ha ha 

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 12:59
Ocho chyba dziewica kupiła po okazji takiego sierpa i teraz ma żal do całego świata
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 12:29
No zeby to chociaz WSK jechal,ale tak motocyklem...
Avatar
Dziewica Joasia / 15 grudnia 2015 o 12:22

Nasprowadzają wieśniaki skoszonych motocykli z Anglii. Nakupią siepów za pół darmo i jeżdżą gruchotami , które na dodatek zostawiają dwa ślady. Dodatkowo chleją . Dzisiaj w Białej na parkingu za Rywalem stało auto z rej. LBI   :D   Na przyczepce PAJAC miał przerysowany , po sznicie motocykl. Oczywiście na blachach Angielskich. Wyklepie się u MIETKA w garażu i będzie IGŁA :lol:  Nawet pajaca nie stać na normalną lawetę tylko zwykłą przyczepką przewozi tego śruta kupionego za grosze w Anglii. Jak się nie ma kasy to się nie sprowadza śrutów z Anglii. Dotyczy to motocykli jak i samochodów z kierownicą z prawej strony , które w Anglii można kupić za 30 % ceny rynkowej. Moje zdanie jest takie ..... jak nie mam kasy to kupuję sobie rower lub hulajnogę a nie skoszony motocykl z Anglii czy samochód z kierownica z prawej strony.

Nasprowadzają wieśniaki skoszonych motocykli z Anglii. Nakupią siepów za pół darmo i jeżdżą gruchotami , które na dodatek zostawiają dwa ślady. Dodatkowo chleją . Dzisiaj w Białej na parkingu za Rywalem stało auto z rej. LBI   :D   Na przyczepce PAJAC miał przerysowany , po sznicie motocykl. Oczywiście na blachach Angielskich. Wyklepie się u MIETKA w garażu i będzie IGŁA :lol:  Nawet pajaca nie stać na normalną lawetę tylko zwykłą przyczepką przewozi tego śruta kupionego za grosze w Anglii. Jak się ni... rozwiń

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 10:49
Bardzo dobrze! Nic sobie nie robią z tego bandyci
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 10:32
Horror z tymi psycholami od alkoholu.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 22:20
proszę napisać , jak będzie wychodził po 5 latach z kicia :))
Avatar
Po co imię ? / 15 grudnia 2015 o 17:39

Człowieku - nie chcę nic mówić, ale twoje miejsce jest w Abramowicach:)

Dlaczego ? Przecież koleś prawdę napisał. Z Wielkiej Brytanii jest bardzo dużo ściganych motocykli z tego większość jest w stanie beznadziejnym . To samo jest z autami . Od jakiegoś czasu można rejestrować legalnie w kraju "angliki". Takie auto z kierownicą z prawej strony jest zagrożeniem dla ruchu. Weź takim anglikiem wyprzeć Tira na zwykłej drodze. Dlatego koleś ma rację motocykle i auta  z Wielkiej Brytanii sprowadzają dziady bez kasy. Kasiastego gościa stać jest kupić motocykl z  salonu i auto z kierownicą z lewej strony. Po chu*a oszczędzać na zdrowiu i życiu.

Dlaczego ? Przecież koleś prawdę napisał. Z Wielkiej Brytanii jest bardzo dużo ściganych motocykli z tego większość jest w stanie beznadziejnym . To samo jest z autami . Od jakiegoś czasu można rejestrować legalnie w kraju "angliki". Takie auto z kierownicą z prawej strony jest zagrożeniem dla ruchu. Weź takim anglikiem wyprzeć Tira na zwykłej drodze. Dlatego koleś ma rację motocykle i auta  z Wielkiej Brytanii sprowadzają dziady bez kasy. Kasiastego gościa stać jest kupić motocykl z  salonu i auto z kierownicą z l... rozwiń

Avatar
vv / 15 grudnia 2015 o 17:19

Nasprowadzają wieśniaki skoszonych motocykli z Anglii. Nakupią siepów za pół darmo i jeżdżą gruchotami , które na dodatek zostawiają dwa ślady. Dodatkowo chleją . Dzisiaj w Białej na parkingu za Rywalem stało auto z rej. LBI   :D   Na przyczepce PAJAC miał przerysowany , po sznicie motocykl. Oczywiście na blachach Angielskich. Wyklepie się u MIETKA w garażu i będzie IGŁA :lol:  Nawet pajaca nie stać na normalną lawetę tylko zwykłą przyczepką przewozi tego śruta kupionego za grosze w Anglii. Jak się nie ma kasy to się nie sprowadza śrutów z Anglii. Dotyczy to motocykli jak i samochodów z kierownicą z prawej strony , które w Anglii można kupić za 30 % ceny rynkowej. Moje zdanie jest takie ..... jak nie mam kasy to kupuję sobie rower lub hulajnogę a nie skoszony motocykl z Anglii czy samochód z kierownica z prawej strony.

Człowieku - nie chcę nic mówić, ale twoje miejsce jest w Abramowicach:)

Człowieku - nie chcę nic mówić, ale twoje miejsce jest w Abramowicach:)

rozwiń
Avatar
Motocykliści są wszędzie / 15 grudnia 2015 o 14:23

A po co policjanci wezwali lawetę?????? Trzeba było przykuć kajdankami pijanego śmiecia do tego motorka następnie polać benzyną i podpalić. Jednego pijanego śmiecia było by mniej i jednego motorka też. Buaha ha ha ha 

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 12:59
Ocho chyba dziewica kupiła po okazji takiego sierpa i teraz ma żal do całego świata
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 12:29
No zeby to chociaz WSK jechal,ale tak motocyklem...
Avatar
Dziewica Joasia / 15 grudnia 2015 o 12:22

Nasprowadzają wieśniaki skoszonych motocykli z Anglii. Nakupią siepów za pół darmo i jeżdżą gruchotami , które na dodatek zostawiają dwa ślady. Dodatkowo chleją . Dzisiaj w Białej na parkingu za Rywalem stało auto z rej. LBI   :D   Na przyczepce PAJAC miał przerysowany , po sznicie motocykl. Oczywiście na blachach Angielskich. Wyklepie się u MIETKA w garażu i będzie IGŁA :lol:  Nawet pajaca nie stać na normalną lawetę tylko zwykłą przyczepką przewozi tego śruta kupionego za grosze w Anglii. Jak się nie ma kasy to się nie sprowadza śrutów z Anglii. Dotyczy to motocykli jak i samochodów z kierownicą z prawej strony , które w Anglii można kupić za 30 % ceny rynkowej. Moje zdanie jest takie ..... jak nie mam kasy to kupuję sobie rower lub hulajnogę a nie skoszony motocykl z Anglii czy samochód z kierownica z prawej strony.

Nasprowadzają wieśniaki skoszonych motocykli z Anglii. Nakupią siepów za pół darmo i jeżdżą gruchotami , które na dodatek zostawiają dwa ślady. Dodatkowo chleją . Dzisiaj w Białej na parkingu za Rywalem stało auto z rej. LBI   :D   Na przyczepce PAJAC miał przerysowany , po sznicie motocykl. Oczywiście na blachach Angielskich. Wyklepie się u MIETKA w garażu i będzie IGŁA :lol:  Nawet pajaca nie stać na normalną lawetę tylko zwykłą przyczepką przewozi tego śruta kupionego za grosze w Anglii. Jak się ni... rozwiń

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 10:49
Bardzo dobrze! Nic sobie nie robią z tego bandyci
Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 10:32
Horror z tymi psycholami od alkoholu.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 6

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 3 1

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 5 0

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 3

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem

Pacjent zmarł, bo nie dostał antybiotyku. Pięciu lekarzy z Lublina stanie przed sądem 5 4

W środę ma rozpocząć się proces pięciu lekarzy z Lublina, którzy przez swoje zaniedbania przyczynili się do śmierci pacjenta – dowodzą śledczy. Medycy nie podali antybiotyku mężczyźnie z zapaleniem wyrostka. Pacjent zmarł po operacji.

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem

Wypadek na al. Andersa. Rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z autem 4 6

Do wypadku doszło około godz. 18 na al. Andersa w Lublinie, w okolicach wyjazdu z parkingu pobliskiego supermarketu.

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów]
9 maja 2018, 19:00
galeria

Festiwal KODY 2018. Wystąpili w Korei Północnej, zagrają w Lublinie [program koncertów] 4 0

Bilety na ten koncert rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. – 2,5 roku za tym chodziliśmy – przyznaje Paweł Hadrian z Centrum Spotkania Kultur. 12 maja w CSK zagra legenda europejskiej awangardy muzycznej - Laibach. Na jubileuszowej 10. edycji festiwalu KODY takich niezapomnianych muzycznych eksperymentów będzie więcej.

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS

Przeciek w delegaturze CBA w Lublinie? Chodziło o asystenta lubelskiej posłanki PiS 9 2

CBA zatuszowało przeciek o tajnej operacji – twierdzi były szef lubelskiej delegatury Biura. Akcja CBA była wymierzona w asystenta lubelskiej posłanki PiS. Funkcjonariusz, który wykrył skandal, stracił pracę.

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży

Puławskie Azoty notują wzrost sprzedaży 13 1

Według najnowszych danych, łączny przychód spółek należących do Grupy Azoty przekroczył 9,6 mld, a zysk osiągnął prawie 490 mln zł. To dane znacznie lepsze od ubiegłorocznych. Filarem grupy kapitałowej pozostaje puławska spółka.

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego

Uczniowie z SP 24 w redakcji Dziennika Wschodniego 0 0

We wtorek naszą redakcję odwiedzili wyjątkowo mili goście – uczniowie klasy III „a” ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie.

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach

Lublin: Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne przy szkołach 0 0

Nowe sale gimnastyczne mają powstać przy III Liceum Ogólnokształcącym oraz Zespole Szkół Ekonomicznych im. Vetterów.

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów

Warsztaty kreatywne dla dzieci w DDK Czechów 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na kreatywne warsztaty literacko-plastyczno-teatralne, które będą się odbywały w czwartki o godz. 16.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI]

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1 [ZAPIS RELACJI] 7 2

Zielono-czarni w zaległym meczu Nice 1 Ligi podejmują na swoim stadionie drużynę Chrobrego Głogów. Czy łęcznianom uda się odnieść pierwsze od 16 kolejek zwycięstwo?

Sąd łaskawy dla „żołnierza i banderowca”

Sąd łaskawy dla „żołnierza i banderowca” 40 10

Sąd warunkowo umorzył sprawę Ukraińca oskarżonego o znieważanie Polaków na tle narodowościowym. Nazari K. groził im „powtórką z Wołynia”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010