sobota, 27 maja 2017 r.

Biała Podlaska

„Nadzieja” bezrobotnych

Dodano: 22 lipca 2002, 20:50

Partię utworzył Tadeusz Borkowski, radny powiatowy. W szeregach zwolenników „Nadziei” jest już prawie trzy tysiące bezrobotnych. Działacze zapowiadają budowanie struktur organizacji w terenie, są przekonani o swoich szansach na przejęcie władzy po wyborach samorządowych.

Kiedy rejestrowano ją w warszawskim Okręgowym Sądzie Rejestrowym na listach osób popierających jej powstanie było już 2,9 tys. podpisów. Legitymacje członkowskie ma 2,5 tysiąca łukowian. Nowa partia kończy budowanie struktur na terenie całego powiatu. Działacze zapowiedzieli już, że będą startować w nadchodzących wyborach samorządowych.
Szefowie największych ugrupowań twierdzą, że nie boją się konkurencji.
– Ważne jest poparcie społeczne, a nie liczba członków – mówi przewodniczący rady powiatowej liczącego 600 osób SLD poseł Wiktor Osik. – W tę liczbę członków trochę wątpię, ale jeśli już zdobędą mandaty, to widzę w nich przyszłych sojuszników.
Szef powiatowy PSL poseł Leszek Świętochowski nie czuje się zagrożony. – PSL to partia o stałym ugruntowanym elektoracie, zawsze zdobywamy 9–10 tysięcy głosów. Nie boimy się tej partii.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!