poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Najszybciej rosną markety

Dodano: 4 grudnia 2002, 17:54
Autor: (pim)

Zdumienie mieszkańców Białej Podlaskiej budzi szybkie rozebranie hal produkcyjnych Zakładu Remontowego Energetyki przy al. Jana Pawła II. Na oczyszczonym w ten sposób placu szybko rozpoczęto budowę. Powstaje kolejny market.

Prezydent miasta Andrzej Czapski, powiedział nam, że ZRE Budrem Lublin wystąpił jako właściciel terenu o pozwolenie na sklep do 2 tys. mkw. powierzchni sprzedażowej. - Nie mogłem nie wydać zgody. Sklep taki nie wymaga opiniowania całej rady. ZRE spełniał warunki - mówi Andrzej Czapski.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie powstanie tam market niemieckiego "Kauflandu”. W pobliżu jego budowy znajduje się duży sklep "Plusa”. Kierownik Iwona Zaburko, kiedy dowiedziała się, o konkurencyjnym markecie wyraziła zaniepokojenie, że może być to znaczący spadek dochodów jej firmy.
Katarzyna Wawiórko, bialski rzecznik konsumentów, powiedziała, że jeszcze nie opiniowała lokalizacji nowego marketu. Niedawno wydała pozytywną opinię o przygotowywanej budowie innego supermarketu w rejonie ul. Północnej.
- Chociaż drobni sklepikarze są oburzeni na powstającą dużą konkurencję, to konsumenci mogą być zadowoleni, gdyż chcą jak najtaniej kupować towary. Nie będę walczyć z czymś, co będzie służyć klientom - podkreśla Katarzyna Wawiórko.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!