środa, 26 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Nowy dyrektor bialskiej Izby Celnej

Dodano: 9 marca 2010, 15:44
Autor: (pim)

Młodszy inspektor celny Remigiusz Woźniak został powołany przez ministra finansów na Dyrektora Izby Celnej w Białej Podlaskiej. Był on dotychczas zastępcą dyrektora.

Tę decyzję podjął w poniedziałek minister finansów na wniosek szefa służby celnej, który zarazem dotychczasowego dyrektora bialskiej IC młodszego inspektora celnego Jerzego Siedlanowskiego powołał na stanowisko zastępcy dyrektora Izby Celnej.

Remigiusz Woźniak ma 40 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończył też podyplomowe studia kryminalistyczne na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu we Wrocławiu.

W administracji celnej pracuje od roku 1995, kiedy został kontrolerem celnym w Zielonej Górze. W 2006 r. minister finansów powołał go na stanowisko zastępy dyrektora Izby Celnej w Rzepinie. Od lipca 2009 r. pełnił obowiązki wicedyrektora izby w Białej Podlaskiej.

– Remigiusz Woźniak jest żonaty, ma córkę. Prywatnie pasją dyrektora jest sport. Jest zapalonym kibicem żużlowym, pasjonuje się koszykówką, którą sam niegdyś czynnie uprawiał – informuje Marzena Siemieniuk, rzecznik bialskiej Izby Celnej.
Czytaj więcej o:
Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (10 grudnia 2015 o 09:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
paszoł won !
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24