wtorek, 23 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Obstawianie Mundialu

Dodano: 2 czerwca 2002, 14:49

Klienci, którzy odwiedzają firmy bukmacherskie oglądają wywieszony terminarz rozgrywek oraz wyniki p
Klienci, którzy odwiedzają firmy bukmacherskie oglądają wywieszony terminarz rozgrywek oraz wyniki p

Jeszcze kilka lat temu kolektury, w których można było zawierać legalne zakłady sportowe należały do rzadkości. Dziś zawitały niemalże do wszystkich miejscowości w kraju. Tylko w samej Białej Podlaskiej funkcjonują trzy zakłady bukmacherskie.

Po ilości osób odwiedzających bialskie kolektury można jednoznacznie stwierdzić, iż zabawa w obstawianie wyników spotkań sportowych staje się coraz bardziej popularna. Jak twierdzą analitycy, którzy na co dzień przyjmują zakłady, prawdziwa "gorączka” obstawiania rozpoczyna się zawsze z nadejściem największych imprez sportowych. Niewątpliwie, tegoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej do takich właśnie należą. Na kilka dni przed rozegraniem najważniejszych spotkań przez polską reprezentację w podlaskich zakładach bukmacherskich panuje spory ruch. Bukmacherzy prognozują jednak, iż prawdziwe "oblężenie” rozpocznie się dopiero za kilkanaście dni, kiedy to Mundial wkroczy w bardziej zaawansowaną fazę.
- Już dziś zauważamy zdecydowany wzrost zawieranych zakładów. W zachowaniu wielu grających dominuje przekonanie, iż na tegorocznych mistrzostwach zarobią duże pieniądze. Klienci podbudowani udziałem Polaków w MŚ chętnie obstawiają większe stawki, grają nieco bardziej ryzykownie niż zwykle. W związku z tą sytuacją w najbliższych dniach planujemy wydłużenie godzin pracy - mówi Joanna Kmicic-Komorowska, analityk z bialskiego oddziału firmy "Star-Typ-Sport”
Kibice piłkarscy uważają, iż tegoroczne mistrzostwa mogą być pod wieloma względami niezapomniane. - W sporcie najpiękniejsze jest właśnie to, że nigdy przed zakończeniem spotkania nie możemy być pewni wyniku. Uważam, że Polska może powalczyć, jednak wyjście z grupy to chyba szczyt naszych możliwości - mówi Andrzej, który regularnie obstawia od przeszło dwóch lat - Francja, Portugalia i Brazylia to według mnie jedyne drużyny, które mogą sięgnąć po złoty puchar - dodaje. Stojący obok student bialskiego AWF twierdzi, iż Polacy na pewno "utrą nosa” nie jednej reprezentacji podczas mistrzostw. Na dowód swoich słów postawił 40 złotych na zwycięstwo biało-czerwonych w meczu z Koreą. - Kto będzie szanował nas na świecie, jeżeli my sami siebie nie będziemy szanować? Trzeba wierzyć w sukces naszych chłopców - mówi.
Czytaj więcej o:
Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (27 lipca 2015 o 20:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Polecamy dokładne analizy na http://game1x2.org -> zalecamy ostrożność przy doborze stawki.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24