wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Biała Podlaska

Ogniste kule nad sceną

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 lipca 2002, 16:09

Krzysztof Krawczyk, któremu patronuje Katolickie Radio Podlasie będzie gwiazdą "Lata w Wohyniu”. Festyn zacznie się w niedzielę o godzinie 14 na boisku przy miejscowej Szkole Podstawowej.

Ten wokalista, gitarzysta i kompozytor śpiewa od 1963 roku. Debiutował w zespole "Trubadurzy”, z którym w różnych składach personalnych występował do 1976 roku. Solo śpiewał od 1973. W latach 1980-1985 i 1990-1994 byłw USA. Kilkakrotnie był laureatem festiwali piosenek m.in. w Opolu. W 2000 roku po występie podczas pielgrzymki narodowej do Watykanu, połączonej z wręczeniem papieżowi złotej płyty za nagranie "Ojcu Świętemu śpiewajmy”, został uznany za najpopularniejszego polskiego piosenkarza.
Organizatorami wohyńskiej imprezy są zarząd gminy i Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Jej celem jest promocja gminy oraz propagowanie społecznej aktywności członków OSP. Pozyskane przy okazji fundusze mają wspomagać działalność statutową miejscowych jednostek strażackich.
Po rozpoczęciu festynu przez wójta Stanisława Jóźwika wystąpią zespoły Passat, Fortex i Trio Dance. Odbędą się także liczne konkursy z nagrodami organizowane przez sponsorów. Po południu wystąpi Krzysztof Krawczyk. Wieczorem zespoły młodzieżowe i koncert grupy Boys. Dwie godziny przed północą odbędzie się losowanie nagród spośród posiadaczy biletów wstępu. Atrakcją ma być pokaz ogni sztucznych. Impreza potrwa do godziny drugiej w nocy. Dla dzieci będzie wesołe miasteczko, dmuchane zamki i zjeżdżalnie oraz szkółka jazdy konnej. Starsi będą mogli bezpłatnie oznakować swój rower.
- Rokrocznie w lecie organizujemy podobne imprezy. Spodziewamy się, że i tym razem dopiszą nam goście. Kupujący bilety mogą wygrać nawet radiomagnetofony. Amatorzy oglądania Wohynia z wysoka będą mogli to uczynić z podnośnika strażackiego - mówi Stanisław Jóźwik. Głównym sponsorem imprezy jest miejscowy oddział Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!