sobota, 20 stycznia 2018 r.

Biała Podlaska

Państwowa Szkoła Wyższa szuka dziekana

Dodano: 10 grudnia 2015, 16:27
Autor: Ewelina Burda

PSW  w Białej Podlaskiej szuka dziekana i laborantów do Eko-Agro-Tech /fot. PSW
PSW w Białej Podlaskiej szuka dziekana i laborantów do Eko-Agro-Tech /fot. PSW

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej poszukuje dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych. Potrzebni są też pracownicy do laboratoriów Regionalnego Centrum Badań Eko-Agro- Tech.

- 16 listopada prof. nadzw. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski złożył rezygnację z pełnienia funkcji Dziekana Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych. W związku z tym od dnia 17 listopada do czasu wyłonienia nowego dziekana  pełnienie obowiązków dziekana  zostało powierzone prodziekan dr Joannie Marchel- potwierdza Renata Karwacka dyrektor gabinetu rektora PSW. Uczelnia rozpisała konkurs na to stanowisko. - Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 18 stycznia 2016 – zapowiada Karwacka.

O stanowisko mogą ubiegać się  nauczyciele akademiccy z tytułem naukowym profesora lub doktora habilitowanego. Kandydaci muszą wykazać się udokumentowanym dorobkiem w działalności naukowej, dydaktycznej oraz organizacyjnej. W 2013 roku w strukturze uczelni wyodrębniono dwa wydziały: Nauk Ekonomicznych i Technicznych oraz  Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych. Natomiast we wrześniu 2014 roku otwarto tu Regionalne Centrum Badań EKO-AGRO-TECH.

- Jeżeli chodzi o nabór  pracowników do Eko-Agro-Tech, jest to uzupełnienie składu kadry badawczej prowadzącej badania naukowe w laboratoriach tego centrum- tłumaczy dyrektor gabinetu rektora. Uczelnia poszukuje obecnie dwóch laborantów. Szczegółowe wymagania można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej PSW.

Uczelnia aspiruje do miana Akademii Bialskiej.  Obecnie, stara się o uzyskanie uprawnień doktoryzowania w dziedzinie nauk o zdrowiu, a w dalszej kolejności nauk ekonomicznych. To dałoby PSW furtkę do Akademii.

Gość
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (11 grudnia 2015 o 11:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Powinni w Uniwersytet przekształcić...
Rozwiń
Gość
Gość (11 grudnia 2015 o 09:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Doktorat z wuefu, może być? : DDDDDDDDDDD czyt
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!