niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Pełnomocnik zostaje

Dodano: 26 maja 2002, 14:31
Autor: (juwi)

Pełnomocnik ds. rozwiązywania problemów alkoholowych Maria Posiadała będzie nadal pełnić swoją funkcję. Tak wbrew wcześniejszym sugestiom radnych zdecydował zarząd Łukowa.

Radni po sesji, na której debatowali nad przyjęciem programu miejskiej komisji zajmującej się rozwiązywaniem problemów alkoholowych i zdecydowali się program odrzucić skierowali do zarządu miasta trzy wnioski. Jeden dotyczył zmiany pełnomocnika, drugi odwołania komisji a trzeci zmniejszenia stawki za realizację programu komisji z 30 do 15 złotych.
- Zarząd odwołał cały skład komisji, ale nie odwołał pełnomocnika, bo uważamy, że pani Posiadała jest osobą jak najbardziej kompetentną i trudno by nam było znaleźć drugą taką. Pracuje dopiero niecały rok i nie ma tu jej winy - mówi burmistrz Krzysztof Tymoszuk.
Stawki za godzinę zmniejszono do 20 zł, a nie jak chcieli radni do 15zł. Zarząd przyjął stawkę godziny pracy nauczycieli, bo program realizują głównie nauczyciele. Przeznaczył też 5 tysięcy złotych na dofinansowanie organizacji kolonii dla podopiecznych poradni psychologiczno-pedagogicznej, tyle samo dostaną harcerze. Kwotą po 4 tysiące złotych zostały dofinansowane zielone szkoły.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24