sobota, 20 stycznia 2018 r.

Biała Podlaska

Pierwsze sesje nowych samorządów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 listopada 2002, 15:21
Autor: (aka, pim)

Łosice. Dziś o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach rozpocznie się pierwsza sesja Rady Powiatu. Przewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej wręczy radnym zaświadczenia o wyborze. Radni złożą ślubowanie i wybiorą przewodniczącego Rady Powiatu oraz jego zastępcę i ustalą termin wyboru Zarządu Powiatu. Natomiast jutro o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej UMiG w rozpocznie się sesja Rady Miasta i Gminy. Jej przebieg będzie podobny jak w sesji rady powiatu Uroczyste ślubowanie złoży nowo wybrany burmistrz Janusz Kobyliński. Ponadto radni wybiorą przewodniczącego Rady Gminy i jego zastępcę.

Biała Podlaska. Jutro o godz. 10 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w zacznie się pierwsza sesja drugiej kadencji Rady Powiatu Bialskiego. Radni dokonają wyboru nowego przewodniczącego. Obrady poprzedzi o godz. 9 msza św. w pobliskim kościele.

Parczew. We wtorek o godz. 9 w siedzibie UMiG zacznie się sesja Rady Miasta i Gminy. Nastąpi zaprzysiężenie burmistrza Stanisława Mroczka i radnych. Przewidziano też wybór przewodniczącego i zastępcy oraz powołanie komisji statutowej. Później, o godz. 14 tamże odbędzie się sesja Rady Powiatu Parczewskiego. Po ślubowaniu radnych nastąpi wybór przewodniczącego rady. Następnie zostaną podjęte uchwały o wygaśnięciu mandatów nowo wybranych dwóch radnych Jerzego Maślucha i Stanisława Mroczka, których wybrano na burmistrza Parczewa i wójta Sosnowicy.

Radzyń Podlaski. Jutro o godz. 12 rozpocznie się sesja Rady Miasta. Wybrani zostaną przewodniczący i jego zastępca. (pim
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!