wtorek, 30 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Pierwsze sesje nowych samorządów

Dodano: 17 listopada 2002, 15:21
Autor: (aka, pim)

Łosice. Dziś o godzinie 15.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach rozpocznie się pierwsza sesja Rady Powiatu. Przewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej wręczy radnym zaświadczenia o wyborze. Radni złożą ślubowanie i wybiorą przewodniczącego Rady Powiatu oraz jego zastępcę i ustalą termin wyboru Zarządu Powiatu. Natomiast jutro o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej UMiG w rozpocznie się sesja Rady Miasta i Gminy. Jej przebieg będzie podobny jak w sesji rady powiatu Uroczyste ślubowanie złoży nowo wybrany burmistrz Janusz Kobyliński. Ponadto radni wybiorą przewodniczącego Rady Gminy i jego zastępcę.

Biała Podlaska. Jutro o godz. 10 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w zacznie się pierwsza sesja drugiej kadencji Rady Powiatu Bialskiego. Radni dokonają wyboru nowego przewodniczącego. Obrady poprzedzi o godz. 9 msza św. w pobliskim kościele.

Parczew. We wtorek o godz. 9 w siedzibie UMiG zacznie się sesja Rady Miasta i Gminy. Nastąpi zaprzysiężenie burmistrza Stanisława Mroczka i radnych. Przewidziano też wybór przewodniczącego i zastępcy oraz powołanie komisji statutowej. Później, o godz. 14 tamże odbędzie się sesja Rady Powiatu Parczewskiego. Po ślubowaniu radnych nastąpi wybór przewodniczącego rady. Następnie zostaną podjęte uchwały o wygaśnięciu mandatów nowo wybranych dwóch radnych Jerzego Maślucha i Stanisława Mroczka, których wybrano na burmistrza Parczewa i wójta Sosnowicy.

Radzyń Podlaski. Jutro o godz. 12 rozpocznie się sesja Rady Miasta. Wybrani zostaną przewodniczący i jego zastępca. (pim
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!