Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

24 kwietnia 2016 r.
12:04

Pijany kierowca z impetem wjechał w dom. Miał 1,7 promila

Autor: Zdjęcie autora pab
0 13 A A

Do wypadku w miejscowości Bedlno (pow. radzyński) doszło w sobotę po godz. 11.30.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem rover na zakręcie zjechał na przeciwległe pobocze i pole uprawne. Po tym auto uderzyło w betonowo-metalowe ogrodzenie i dom, uszkadzając jego elewację.

– W chwili kiedy policjanci dotarli na miejsce, auto było puste. Wykonując czynności w tej sprawie, niedaleko uszkodzonego domu zatrzymali właściciela auta. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec gm. Radzyń Podlaski, który w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się do kierowania samochodem w chwili zdarzenia. Badanie stanu trzeźwości 44-latka wykazało 1,7 promila alkoholu w jego organizmie – relacjonują policjanci.

Mężczyzna początkowo przewieziony został do szpitala, gdzie po wykonanych badaniach trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 lipca 2016 o 13:56
debile z pisu sa wszedzie.
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 08:02
STOP DROGOWYM PIJANYM BANDZIOROM!
Avatar
szkoda płota / 24 kwietnia 2016 o 20:50
nachlany mistrz na starym ruplu,kontra dom,1:0 dla domu !! mistrz trzeźwieje, już szykują mu miejsce w mamrze, nie zniszczy żadnego domu i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!
 zrobiło się bezpieczniej!
 
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 15:12
Na miejscu właściciela w pierwszej chwili bym się w***wił, po przemyśleniach w kolejnej cieszyłbym się, że będę miał nowy płot jak i wyremontowaną elewację budynku razem z ociepleniem. Koniec końców kierowca nie popisał się ani doświadczeniem, ani rozumem. Na szczęście nikogo nie zabił i to jest jedynie pocieszające w jego historii bo po widoku na zdjęciach mogła być większa tragedia.
Avatar
soverengin / 24 kwietnia 2016 o 14:53

Ten wiejski cep już nie raz pijany jeździł , że drogi mu brakowało. No i cep się dojeździł. Zabrać alkoholikowi prawo jazdy dożywotnio i skierować do zakładu psychiatrycznego na leczenie. Dobrze że frajer nikogo nie zabił . Powinni tam gospodarze na miejscu wypadku cepa ukamienować.

Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 14:16
Bezpośrednio winien jest sprawca bezpośredni. Generalnie, na równi winni zagładzie na drogach są abstynenci. To stwierdzenie jest na tyle oczywiste, że zastrzegam wobec niego swoich praw autorskich. Dysponuję znacznie lepszym językiem, którego fragmenty są znane. Mój język przewyższa wszelkie slogany. Niestety nie jest on skuteczny. Pytanie brzmi: CZY W rp RÓWNIE WINNI ZAGDŁADZIE NA DROGACH SĄ TRZEŹWI? A MOŻ SĄ BARDZIEJ TEMU WINNI? Nie zakładam się.
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 14:12
POWINIEN GO JESZCZE GOSPODARZ NAWPIE...LAĆ
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 13:21
Zakładą się zwykle, że nie nastąpi żaden wypadek, ale bywają dni zwątpienia i człowiek nie odrzuca myśli o parku sztywnych. Pod wpływem alkoholu nasila się żal do ludzi i się po prostu jedzie. Jedzie się, nie po to aby kogoś zabić, lecz dla jakiejś potrzeby. A jak mnie trafi, to trudno. Co robić? Sprawa jest bardzo trudna , a jej złożoność nie jest związana z nałogiem. Mam rozwiązanie, które oczywiście nie jest w żaden sposób zapisane. Czy byłoby skuteczne? Wszystkiego złego mielibyśmy o ponad 50% rzadziej. Ale kogo to interesuje?
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 13:10

44 lat, także jeden wniosek, bez względu na wiek, idiota zawsze będzie idiotą

Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 12:43
jakby był trzeźwy to pogrzeb pewny, i pewnie jeszcze bez pasów jechał??
Avatar
Gość / 2 lipca 2016 o 13:56
debile z pisu sa wszedzie.
Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 08:02
STOP DROGOWYM PIJANYM BANDZIOROM!
Avatar
szkoda płota / 24 kwietnia 2016 o 20:50
nachlany mistrz na starym ruplu,kontra dom,1:0 dla domu !! mistrz trzeźwieje, już szykują mu miejsce w mamrze, nie zniszczy żadnego domu i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!
 zrobiło się bezpieczniej!
 
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 15:12
Na miejscu właściciela w pierwszej chwili bym się w***wił, po przemyśleniach w kolejnej cieszyłbym się, że będę miał nowy płot jak i wyremontowaną elewację budynku razem z ociepleniem. Koniec końców kierowca nie popisał się ani doświadczeniem, ani rozumem. Na szczęście nikogo nie zabił i to jest jedynie pocieszające w jego historii bo po widoku na zdjęciach mogła być większa tragedia.
Avatar
soverengin / 24 kwietnia 2016 o 14:53

Ten wiejski cep już nie raz pijany jeździł , że drogi mu brakowało. No i cep się dojeździł. Zabrać alkoholikowi prawo jazdy dożywotnio i skierować do zakładu psychiatrycznego na leczenie. Dobrze że frajer nikogo nie zabił . Powinni tam gospodarze na miejscu wypadku cepa ukamienować.

Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 14:16
Bezpośrednio winien jest sprawca bezpośredni. Generalnie, na równi winni zagładzie na drogach są abstynenci. To stwierdzenie jest na tyle oczywiste, że zastrzegam wobec niego swoich praw autorskich. Dysponuję znacznie lepszym językiem, którego fragmenty są znane. Mój język przewyższa wszelkie slogany. Niestety nie jest on skuteczny. Pytanie brzmi: CZY W rp RÓWNIE WINNI ZAGDŁADZIE NA DROGACH SĄ TRZEŹWI? A MOŻ SĄ BARDZIEJ TEMU WINNI? Nie zakładam się.
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 14:12
POWINIEN GO JESZCZE GOSPODARZ NAWPIE...LAĆ
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 13:21
Zakładą się zwykle, że nie nastąpi żaden wypadek, ale bywają dni zwątpienia i człowiek nie odrzuca myśli o parku sztywnych. Pod wpływem alkoholu nasila się żal do ludzi i się po prostu jedzie. Jedzie się, nie po to aby kogoś zabić, lecz dla jakiejś potrzeby. A jak mnie trafi, to trudno. Co robić? Sprawa jest bardzo trudna , a jej złożoność nie jest związana z nałogiem. Mam rozwiązanie, które oczywiście nie jest w żaden sposób zapisane. Czy byłoby skuteczne? Wszystkiego złego mielibyśmy o ponad 50% rzadziej. Ale kogo to interesuje?
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 13:10

44 lat, także jeden wniosek, bez względu na wiek, idiota zawsze będzie idiotą

Avatar
Gość / 24 kwietnia 2016 o 12:43
jakby był trzeźwy to pogrzeb pewny, i pewnie jeszcze bez pasów jechał??
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 6 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0