sobota, 29 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Piotr Dragan


Kierownik działu organizacyjno-statystycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego i wykładowca WZ AWF w Białej Podlaskiej.

Urodził się przed trzydziestu laty w Wisznicach. Absolwent wydziału ochrony środowiska na UMCS oraz Szkoły Zdrowia Publicznego w Łodzi. W 1997 roku podjął pierwszą pracę w wydziale zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej. Sprawował również funkcję pełnomocnika do spraw wdrażania Narodowego Programu Zdrowia. Od trzech lat zajmuje obecne stanowisko. Z racji tej funkcji jest odpowiedzialny za realizację kontraktu z LRKCh, kontakty z Radą Społeczną oraz sprawy organizacyjne i restrukturyzacyjne szpitala.
- Moja praca polega na budowaniu budżetu szpitala, a póżniej koordynowaniu prawidłowej realizacji kontraktów - mówi Piotr Dragan. Jest również wykładowcą w bialskim wydziale AWF. Przekazuje informacje z organizacji pracy biurowej oraz prawa i ekonomii w kulturze fizycznej. Ma wiele pomysłów dotyczących promocji zdrowia. Jest prezesem Bialskiego Stowarzyszenia Wspierania Promocji Zdrowia i Edukacji Prozdrowotnej. To również współautor Programu Afrodyta (o edukacji kobiet w samokontroli piersi) oraz autor realizowanego od trzech lat Programu Antynikotynowego. Jako wiceprezes Bialskiego Stowarzyszenia Rozwoju Regionalnego opracowuje wraz z innymi, koncepcję działania tej organizacji. Wolny czas poświęca podróżom, fotografii, polityce. Jest wielkim kibicem sportowym. Żona Jzabella, pracuje w magistracie Białej Podlaskiej. Zajmuje się promocją miasta.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24