piątek, 23 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Kierownik działu organizacyjno-statystycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego i wykładowca WZ AWF w Białej Podlaskiej.

Urodził się przed trzydziestu laty w Wisznicach. Absolwent wydziału ochrony środowiska na UMCS oraz Szkoły Zdrowia Publicznego w Łodzi. W 1997 roku podjął pierwszą pracę w wydziale zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej. Sprawował również funkcję pełnomocnika do spraw wdrażania Narodowego Programu Zdrowia. Od trzech lat zajmuje obecne stanowisko. Z racji tej funkcji jest odpowiedzialny za realizację kontraktu z LRKCh, kontakty z Radą Społeczną oraz sprawy organizacyjne i restrukturyzacyjne szpitala.
- Moja praca polega na budowaniu budżetu szpitala, a póżniej koordynowaniu prawidłowej realizacji kontraktów - mówi Piotr Dragan. Jest również wykładowcą w bialskim wydziale AWF. Przekazuje informacje z organizacji pracy biurowej oraz prawa i ekonomii w kulturze fizycznej. Ma wiele pomysłów dotyczących promocji zdrowia. Jest prezesem Bialskiego Stowarzyszenia Wspierania Promocji Zdrowia i Edukacji Prozdrowotnej. To również współautor Programu Afrodyta (o edukacji kobiet w samokontroli piersi) oraz autor realizowanego od trzech lat Programu Antynikotynowego. Jako wiceprezes Bialskiego Stowarzyszenia Rozwoju Regionalnego opracowuje wraz z innymi, koncepcję działania tej organizacji. Wolny czas poświęca podróżom, fotografii, polityce. Jest wielkim kibicem sportowym. Żona Jzabella, pracuje w magistracie Białej Podlaskiej. Zajmuje się promocją miasta.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!