poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Platforma Obywatelska w Białej Podlaskiej rozwiązana

Dodano: 29 marca 2011, 11:40
Autor: (pim)

Poseł Stanisław Żmijan (z prawej) przed I turą wyborów samorządowych promował kandydata Adama Chodzi
Poseł Stanisław Żmijan (z prawej) przed I turą wyborów samorządowych promował kandydata Adama Chodzi

Zarząd Regionu PO rozwiązał swoje struktury w Białej Podlaskiej. Ustanowił komisarza, który ma zorganizować na nowo partię w mieście.

Stanisław Żmijan, poseł i szef regionalny Platformy, poinformował nas, że wczoraj wieczorem zapadła decyzja o rozwiązaniu struktury organizacji miejskiej PO. Przed kilkoma dniami Adam Wilczewski zrezygnował z przewodniczenia bialską PO.

W poniedziałek sąd partyjny wykluczył z Platformy Adama Chodzińskiego, kandydata tej partii w ubiegłorocznych wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej.

Sąd zawiesił też na sześć miesięcy w prawach członka PO Michała Litwiniuka, radnego miasta. W minionych wyborach samorządowych odpowiadali oni za współpracę z PiS przy popieraniu w drugiej turze kandydata Prawa i Sprawiedliwości na wiceprezydenta i próbę tworzenia bialskiej koalicji PO-PiS.

- Na pewno społeczeństwo nie rozumiało zachowań bialskich działaczy PO. Teraz nasz skarbnik regionu Piotr Sawicki - jako komisarz - otrzymał zadanie zorganizowania na nowo bialskiej PO – mówi poseł Żmijan.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!