Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

26 listopada 2015 r.
12:52

Terespol: Pościg gospodarza za włamywaczami. Myśleli, że go nie ma, więc wyłamali zamek

Autor: Zdjęcie autora opr. łm
0 14 A A

Dwaj złodzieje włamali się do mieszkania w bloku w Terespolu. Na miejscu był jednak gospodarz, który ruszył za nimi w pościg

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w środę przed południem. Do mieszkania 61-latka ktoś zapukał. Kiedy nikt nie otwierał, stojący na klatce dwaj mężczyźni wyłamali zamek w drzwiach.

Rabusie przekonani, że nikogo nie ma, weszli do środka. Mocno się zdziwili, kiedy ujrzeli w środku właściciela.

Gospodarz wszczął alarm, a złodzieje rzucili się do ucieczki. Ten pobiegł za nimi, pomogli mu inni dwaj mieszkańcy miasta. Jednego z włamywaczy udało się zatrzymać.

- Po sprawdzeniu tożsamości zatrzymanego okazało się, że to 35-latek z Warszawy. Wielokrotnie notowany za włamania i kradzieże. Funkcjonariusze zabezpieczyli również porzucone w trakcie ucieczki narzędzia, które służyły do wyłamania zamka w drzwiach - informuje Jarosław Janicki z bialskiej policji.

Mieszkaniec Warszawy trafił do aresztu. Zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem usłyszy w warunkach recydywy. - Taka kwalifikacja podwyższa górne zagrożenia karą, które normalnie wynosi przy kradzieży z włamaniem 10 lat, o połowę - wyjaśnia Jarosław Janicki.

Policja szuka drugiego włamywacza.

 

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 grudnia 2015 o 12:30
Co autor miał na myśli pisząc o lokatorze per gospodarz ? Czy to był gospodarz domu czyli dozorca czy tez rolnik ?
Avatar
Gość / 28 listopada 2015 o 15:41
O! Dżudżo się pojawił! Znowu po Terespolu będziemy w gipsach chodzili? Nogi to na szczęście rzadko kontuzjował.
Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 08:26

szkoda że się nie potknął???

O ciebie pijaku?

Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 08:26

szkoda że się nie potknął???


O ciebie pijaku?

Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 08:25

Gdyby tak było że grozi złodziejowi 10 lat to na pewno nie pomyślałby o włamaniu !


Gdyby tak było że grozi złodziejowi 10 lat to na pewno nie pomyślałby o włamaniu !

Za zabicie dziecka jakiś h** dostał ponoć 8 lat. Matkę uniewinnili bo jak zabijał leżała naćpana.... na TVN24 piszą.

Za zabicie dziecka jakiś h** dostał ponoć 8 lat. Matkę uniewinnili bo jak zabijał leżała naćpana.... na TVN24 piszą.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 08:23
Dobrze skurwensynom. Do paki ścierwa!
Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 02:00
... gospodarz CHYTRY wszczął alarm i rozpoczął pościg, pomogli mu dwaj mieszkańcy miasta, DŻUDŻO i MALINA ... a BASIA stała na balkonie ... takowa to przedmówco gwardia ...
Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 00:56
Michnik to "stara gwardia" więc mu można wszystko.
Avatar
Gość / 26 listopada 2015 o 15:29
Michnik gania gołębie zamiast pilnować złodzieji
Avatar
Gość / 26 listopada 2015 o 14:53
szkoda że się nie potknął???
Avatar
Gość / 1 grudnia 2015 o 12:30
Co autor miał na myśli pisząc o lokatorze per gospodarz ? Czy to był gospodarz domu czyli dozorca czy tez rolnik ?
Avatar
Gość / 28 listopada 2015 o 15:41
O! Dżudżo się pojawił! Znowu po Terespolu będziemy w gipsach chodzili? Nogi to na szczęście rzadko kontuzjował.
Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 08:26

szkoda że się nie potknął???

O ciebie pijaku?

Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 08:26

szkoda że się nie potknął???


O ciebie pijaku?

Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 08:25

Gdyby tak było że grozi złodziejowi 10 lat to na pewno nie pomyślałby o włamaniu !


Gdyby tak było że grozi złodziejowi 10 lat to na pewno nie pomyślałby o włamaniu !

Za zabicie dziecka jakiś h** dostał ponoć 8 lat. Matkę uniewinnili bo jak zabijał leżała naćpana.... na TVN24 piszą.

Za zabicie dziecka jakiś h** dostał ponoć 8 lat. Matkę uniewinnili bo jak zabijał leżała naćpana.... na TVN24 piszą.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 08:23
Dobrze skurwensynom. Do paki ścierwa!
Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 02:00
... gospodarz CHYTRY wszczął alarm i rozpoczął pościg, pomogli mu dwaj mieszkańcy miasta, DŻUDŻO i MALINA ... a BASIA stała na balkonie ... takowa to przedmówco gwardia ...
Avatar
Gość / 27 listopada 2015 o 00:56
Michnik to "stara gwardia" więc mu można wszystko.
Avatar
Gość / 26 listopada 2015 o 15:29
Michnik gania gołębie zamiast pilnować złodzieji
Avatar
Gość / 26 listopada 2015 o 14:53
szkoda że się nie potknął???
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 0

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 0

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 1

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 6

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 7

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 4

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.