sobota, 27 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Poznać posła od podszewki

Dodano: 13 lutego 2002, 17:33

Większość polityków zdaje sobie sprawę, iż walka o głosy wyborców w XXI wieku odbywa się nie tylko podczas spotkań i wieców.

Dzięki powszechnej dostępności do ogólnoświatowej sieci, wielu obywateli może poznać poszczególnych kandydatów "od podszewki”.
Wydaje się, że siłę Internetu w szczególny i bardzo widoczny sposób przed ostatnimi wyborami doceniła lewica. Większość posłów SLD-UP, którzy obecnie zasiadają w Sejmie posiada własne www. Niestety, przedstawiciele pozostałych ugrupowań nieco zaniedbali swój wizerunek w cyberprzestrzeni. Spośród posłów z naszego okręgu wyborczego, którzy w obecnej kadencji zasiadają w ławach poselskich jedynie pięciu może pochwalić się posiadaniem własnej strony internetowej (wizytówki).
Niezaprzeczalnie, najbardziej bogatą w treści i posiadającą ciekawą oprawę graficzną jest oficjalna witryna posła Lecha Nikolskiego. Pod adresem www.nikolski.pl znajdziemy bardzo ładnie prezentująca się stronę www, za pośrednictwem której poznamy życiorys, dokonania oraz plany i dążenia tego parlamentarzysty. Poza tym znajdziemy tam wiele wywiadów, publikacji i zdjęć związanych z najbardziej znanym podlaskim politykiem.
Kolejnym serwisem, który warto odwiedzić jest serwis posła Franciszka Jerzego Stefaniuka. Wpisując w naszej przeglądarce internetowej adres www.stefaniuk.sejm.pl możemy poznać wiele informacji dotyczących tego parlamentarzysty. Do dyspozycji internautów oddano też ciekawą galerię zdjęć, która swoją tematyką jest bezpośrednio związana z osobą polityka.
Pod adresem www.jerzy-michalski.sejm.pl znajdziemy niezwykle przejrzystą i dosyć ładnie zaprojektowaną witrynę. Na kolejnych jej podstronach znajdziemy życiorys posła oraz informacje dotyczące biura poselskiego i programu Samoobrony. Ciekawym pomysłem jest utworzenie forum dyskusyjnego oraz księga gości, które to umożliwiają wyrażanie poglądów przez cybermaniaków.
Strona posła Szczepana Skomry z Radzynia Podlaskiego, którą możemy odwiedzić wpisując adres www.skomra.pl znajdziemy tam informacje dotyczące osoby oraz dokonań, planów i programu parlamentarzysty.
Swoją witrynę internetową posiada też Zbigniew Janowski - poseł SLD-UP, który również reprezentuje 7 okręg wyborczy. Pod adresem www.janowski.pl znajdziemy stronę, dzięki której mamy możliwość zapoznania się z planami i życiorysem posła oraz jego aktualną działalnością parlamentarną.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!