sobota, 20 stycznia 2018 r.

Biała Podlaska

Pride of Poland 2016. Katalog aukcyjny arabów jest gotowy

Dodano: 5 czerwca 2016, 08:38
Autor: eb

(fot. Archiwum)
(fot. Archiwum)

Katalog z listą koni aukcyjnych jest już gotowy. Właśnie wysyłamy go do potencjalnych klientów - informuje Wojciech Adamczyk z biura prasowego ANR.

W czwartek katalog został zaprezentowany dziennikarzom w Agencji Nieruchomości Rolnych w Warszawie. Znajdują się w nim zdjęcia oraz dokładne opisy 29 klaczy i jednego ogiera, które wystawione są na aukcję główną Pride of Poland. W sumie wystawionych będzie 55 koni, ale część będzie licytowana podczas tzw. cichej sprzedaży. ANR wydała tysiąc egzemplarzy tego katalogu. Konie fotografowały polskie fotograficzki: Ewa Imielska-Hebda, Marta Baranowska i Sylwia Iłęda. Wcześniej, za sesję zdjęciową odpowiadał amerykański fotograf Stuart Vesty.

- Mam informację, że bardzo zainteresowani udziałem w aukcji są Chińczycy. Na pewno przyjadą, na pewno będą na tej aukcji. A czy kupią - zobaczymy - stwierdził na czwartkowej konferencji prasowej wiceprezes ANR Karol Tylenda. Poza tym, agencja przekonuje że przygotowania idą zgodnie z planem. - Według wszystkich znaków na ziemi i na niebie, ta aukcja nie wypadnie gorzej niż w latach ubiegłych, a myślę, że te nasze poczynania w tej chwili, to nasze „spięcie” wszystkich, spowoduje, że będzie to kolejny sukces - i Janowa Podlaskiego, i polskiej hodowli konia arabskiego - powiedział Tylenda.

Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim odbędą się miedzy 12 a16 sierpnia. Aukcja Pride of Poland zaplanowana jest na 14 sierpnia. Zorganizują ją państwowe stadniny we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Organizatorzy spodziewają się wyników aukcyjnych podobnych do tych z lat ubiegłych – na poziomie 2,5 mln euro. Natomiast koszt organizacji tegorocznych Dni Konia Arabskiego ma być przedstawiony opinii publicznej do 30 dni po zakończeniu wydarzenia.

Z listą koni aukcyjnych można zapoznać się na stronie internetowej www.prideofpoland.com.

Użytkownik niezarejestrowany
enteric
Użytkownik niezarejestrowany
(16) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (6 czerwca 2016 o 22:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Takie bzdury mogą opowiadać ludzie,którzy nigdy nie byli w Janowie,nie znają specyfiki tej branży,a konia widzieli tylko na obrazku.
Rozwiń
enteric
enteric (6 czerwca 2016 o 02:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wskrzeszeni przez Jezusa Chrystusa zostali przywróceni do życia jako dusze-ludzie. Po ich śmierci nie istnieją one inaczej, jak tylko w pamięci Jahwe. Wniebowstąpienie objęło jedynie (tylko i wyłącznie) Jezusa Chrystusa, który Króluje w Niebie nie jako osoba i nie jako dusza, lecz jako KRÓL w Postaci Duchowej. Częściowo kompletny zbiór Królestwa Bożego (KB) jest zapisany w nieograniczonej pamięci Jahwe. Następuje ciągłe ustalanie jego liczności, a więc wkrótce zstąpi na Ziemię Król Jezus Chrystus i za Jego pośrednictwem tenże JEDNOELEMENTOWY zbiór KB stanie się zbiorem skończonym na mocy pamięci Jahwe. Od tego momentu Jezus Chrystus będzie tu panował wraz z Królestwem Bożym (jako Król) przez okres jednego tysiąca lat. KRÓLESTWO BOŻE NADCHODZI.
Rozwiń
Gość
Gość (5 czerwca 2016 o 20:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
I będzie aukcja, świat się nie zawalił :)
Rozwiń
Gość
Gość (5 czerwca 2016 o 20:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Szkoda że Pan Marek i jego klika już sobie nic nie zarobi ;)
Rozwiń
Gość
Gość (5 czerwca 2016 o 20:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
PSL i PO nie zdążyli, aj źle ;)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (16)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!