czwartek, 22 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Przyjazna Izba Celna

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 listopada 2002, 17:04
Autor: (pim)

Wczoraj w Warszawie Piotr Witkowski dyrektor bialskiej Izby Celnej odebrał dyplom laureata Konkursu na Najbardziej Przyjazny Urząd Administracji Rządowej. Nad tegoroczną edycją konkursu honorowy patronat objął Leszek Miller, prezes Rady Ministrów.

Dyplom, który otrzymało 22 laureatów, uprawnia wyróżnione jednostki do tytułowania się "Przyjazną Administracją”.
Barbara Korwin, rzecznik prasowy bialskiej IC poinformowała nas, że tylko trzy instytucje reprezentujące służbę celną zakwalifikowały się do ścisłej czołówki: Izba Celna w Białej Podlaskiej oraz Izba i Urząd Celny w Białymstoku. Te jednostki pomyślnie przeszły wszystkie rundy konkursu i dotarły do ostatniego - szóstego etapu.
- Głównym przesłaniem konkursu skierowanym do wszystkich urzędów administracji rządowej jest inspirowanie działań na rzecz zwiększenia przyjazności w stosunku do klienta. Konkurs ma na celu promowanie działań i rozwiązań organizacyjnych zmierzających do poprawy jakości obsługi i zwiększenia satysfakcji klienta (dostępność informacji, warunki socjalne, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, procedury obsługi, klimat i organizacja pracy). Ocenę wystawiali niezależni audytorzy, którzy wizytowali naszą izbę w październiku. Weryfikowali dane zawarte w ankiecie zgłoszeniowej oraz gromadzili dodatkowe informacje o naszej instytucji. Dyplom jest dla nas dużym wyróżnieniem, które świadczy o wysokich kompetencjach kadry, przejrzystych procedurach obsługi klienta, a także dobrych warunkach socjalnych, prawidłowym obiegu informacji w urzędzie i ich dostępności dla klienta, jak również o przyjaznej atmosferze izby - wyjaśnia Barbara Korwin.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!