sobota, 27 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Radny przeciwny seksowi grupowemu

Dodano: 29 grudnia 2011, 15:50
Autor: pim

Te plakaty zbulwersowały radnego (Marek Pietrzela)
Te plakaty zbulwersowały radnego (Marek Pietrzela)

Stanisław Nikołajczuk, radny z Białej Podlaskiej od dwóch dni interweniuje w sprawie plakatów reklamujących sztukę kabaretową "Sex grupowy czyli psychoterapia”.

Wczoraj radny dzwonił w tej sprawie do Straży Miejskiej. Prosił o interwencję i usunięcie plakatów znajdujących się w miejscach publicznych. A dziś wystąpił z interpelacją podczas sesji Rady Miasta. - To bulwersujące, że miasto jest oplakatowane deprawującymi młodzież wielkimi literami "Seks grupowy” - mówi radny.

- Spytałem, kto jest inicjatorem tego pomysłu oraz kto decydentem. Mamy sezon opłatkowy i święta, a młodzi ludzie dwuznacznie uśmiechają się, patrząc na wywalony napis "seks grupowy”! – nie kryje oburzenia lokalny polityk. Dodaje, że jego wystąpienie podczas zostało zbagatelizowane.

Artur Żukowski, komendant Straży Miejskiej, potwierdził, że radny dzwonił w środę z prośbą o interwencję i usunięcie plakatów z napisem. – Sprawdziliśmy, że to afisze reklamujące przedstawienie organizowane w sali Państwowej Szkoły Wyższej. Nie ma tam scen obscenicznych, nie używa się słów wulgarnych. Usunęliśmy dwa stojaki z plakatami usytuowane w miejscu do tego nieprzeznaczonym – wyjaśnia Żukowski.

W Miejskim Ośrodku Kultury informują, że sprzedali do tej pory kilkanaście biletów po 45 zł. Przedstawienie kabaretu ma się odbyć 13 stycznia.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!