środa, 21 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Radny Sosnowski rozdawał... sosny. Przy każdej ulotka wyborcza

  Edytuj ten wpis
Autor: Ewelina Burda

Wyborcze obietnice, ale także wyborcze sosny rozdaje radny miasta Wojciech Sosnowski z PO.

- Podczas prowadzonej kampanii będę rozdawać mieszkańcom sadzonki sosen, z moją wizytówką wyborczą oraz hasłem "Sosna od Sosnowskiego”. Mam nadzieję, że większość sadzonek, które rozdam zostanie posadzona i w przyszłości zazieleni nasze miasto - mówi młody radny.

Do rozdania ponad 2 tys. sztuk. - Część sadzonek kupiłem w hurcie, a część sam wyhodowałem - przyznaje.

Jedna dojrzała sosna produkuje w ciągu doby tyle tlenu, ile potrzeba do życia trzem osobom. - Przyczynia się do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń i pyłów - przekonywał na spotkaniu z dziennikarzami najmłodszy radny w historii województwa lubelskiego. Został nim jako 20-latek. Podczas wyborów cztery lata temu uzyskał trzeci wynik w mieście.

- Od sześciu lat pracuję dla dobra mieszkańców, za dużo nie obiecuję, ale jestem dla moich wyborców na wyciągniecie ręki - przekonuje. - Priorytetem moich działań będzie budowy ul. Żwirki i Wigury jako obwodnicy miasta. Bo aby przyciągnąć inwestorów na lotnisko, trzeba dać im drogę. Poza tym, optuję za budową rond, które usprawniają ruch - podkreśla radny.

Sosnowski, "dwójka” na liście PO z okręgu nr 2, zorganizował konferencję wspólnie z drugim miejskim radnym z PO Michałem Litwiniukiem, który kandyduje z nr 4 w okręgu nr 4. Obaj panowie, nie pojawili się jednak, dzień wcześniej na spotkaniu kandydata PO na prezydenta miasta Bogusława Broniewicza. Spotkanie dotyczyło prezentacji kandydatów do Rady Miasta. - Nie działamy przeciwko komuś. To moja prywatna konferencja. Do Rady Miasta kandyduje 46 osób, każdy musi myśleć o sobie - uważa Sosnowski.

- To nie formacje polityczne określające porządek na listach wyborczych decydują o tym, kto zostanie radnym. To mieszkańcy oddają swoje głosy na konkretną osobę - dodaje Litwiniuk.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!