czwartek, 21 września 2017 r.

Biała Podlaska

Roszady wśród celników

Dodano: 24 kwietnia 2002, 16:40
Autor: (pim)

Już od 1 maja administracja celna zaczyna działać w nowych strukturach organizacyjnych. Zostanie utworzony nowy, trójstopniowy podział. Siedemnaście dotychczasowych urzędów celnych przekształconych będzie w izby celne.

Przejmą one część zadań prezesa GUC. Izba Celna w Białej Podlaskiej powstanie na bazie aktualnie funkcjonującego urzędu przy ul. Północnej 19 i będzie obejmować teren województwa lubelskiego z wyłączeniem Zamościa i podzamojskich powiatów, podległych Izbie Celnej w Przemyślu. Bialskiej IC będą podlegać urzędy celne w Białej Podlaskiej, Koroszczynie, Lublinie i Chełmie. Ulegną likwidacji posterunki celne w Radzyniu Podlaskim i "Baza Kontenerowa” w Małaszewiczach.
Barbara Korwin rzecznik prasowy bialskiego UC poinformowała, że na razie zatrudnienie w administracji celnej pozostanie bez zmian. UC w Białej Podlaskiej organizuje spotkania dla przedstawicieli agencji celnych i organizacji zrzeszających przedsiębiorców z województwa celem zapoznania z nowymi zasadami funkcjonowania administracji celnej. Dziś o 13.00 odbędzie się w Koroszczynie zaś w piątek o 10.00 w budynku administracyjnym Zarządu Lubelskiej Giełdy Rolno Ogrodniczej w Elizówce koło Lublina.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

22-24 września
komentarze (0)0
polubienia (0)0
21-09-2017

22-24 września

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!