piątek, 28 lipca 2017 r.

Biała Podlaska

Roszady wśród celników

Dodano: 24 kwietnia 2002, 16:40
Autor: (pim)

Już od 1 maja administracja celna zaczyna działać w nowych strukturach organizacyjnych. Zostanie utworzony nowy, trójstopniowy podział. Siedemnaście dotychczasowych urzędów celnych przekształconych będzie w izby celne.

Przejmą one część zadań prezesa GUC. Izba Celna w Białej Podlaskiej powstanie na bazie aktualnie funkcjonującego urzędu przy ul. Północnej 19 i będzie obejmować teren województwa lubelskiego z wyłączeniem Zamościa i podzamojskich powiatów, podległych Izbie Celnej w Przemyślu. Bialskiej IC będą podlegać urzędy celne w Białej Podlaskiej, Koroszczynie, Lublinie i Chełmie. Ulegną likwidacji posterunki celne w Radzyniu Podlaskim i "Baza Kontenerowa” w Małaszewiczach.
Barbara Korwin rzecznik prasowy bialskiego UC poinformowała, że na razie zatrudnienie w administracji celnej pozostanie bez zmian. UC w Białej Podlaskiej organizuje spotkania dla przedstawicieli agencji celnych i organizacji zrzeszających przedsiębiorców z województwa celem zapoznania z nowymi zasadami funkcjonowania administracji celnej. Dziś o 13.00 odbędzie się w Koroszczynie zaś w piątek o 10.00 w budynku administracyjnym Zarządu Lubelskiej Giełdy Rolno Ogrodniczej w Elizówce koło Lublina.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!