środa, 26 kwietnia 2017 r.

Biała Podlaska

Sponsorzy nie zawiedli

Dodano: 8 lutego 2002, 15:09
Autor: (mal)

Jesteśmy dumni, że w naszym mieście są ludzie o wielkim sercu, wrażliwi na problemy dzieci niesłyszących. One bardzo czekały na tę zabawę. To dla nich prawdziwe święto - mówi Małgorzata Mika, kierująca w Białej Podlaskiej Specjalistycznym Ośrodkiem Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu.

Dzięki hojności firm Panda, Skorpion, PSS Społem, Joker, Selekt i Arspol odbyła się niedawno w siedzibie placówki przy ulicy Sienkiewicza choinka dla jej podopiecznych - z terenu byłego województwa bialskopodlaskiego. Upominki i słodycze, kolorowy wystrój sali, a także ubranka będą przez dzieci długo wspominane. Paczki wręczał im sam św. Mikołaj. Konkursy, wspólne rysowanie, zabawa taneczna dostarczyły wrażeń nie na co dzień przeżywanych przez dzieci upośledzone.
Istniejący od 15 lat ośrodek jest jedyną w północnej Lubelszczyźnie placówką zapewniającą specjalistyczną rehabilitację dzieciom z wadami słuchu i wsparcie ich rodzicom w trudzie wychowywania potomstwa. Podopiecznymi w liczbie 160 niesłyszących w różnym wieku, do 18 roku życia zajmują się tutaj psycholodzy, logopedzi, surdopedagodzy.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24