czwartek, 22 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Wystawa "Stop dewiacji". Fundacja wspiera burmistrza Radzynia Podlaskiego

Autor: (eb)

List z poparciem dla wystawy w Radzyniu Podlaskim udostępniła w internecie fundacja Życie i Rodzina. To ona 7 października zawiesiła w mieście wystawę "Stop dewiacji".

Z homofobicznych banerów można się dowiedzieć sie homoseksualizm równa się wczesna śmierć, bo "większość homoseksualistów nie dożywa 65. roku życia". Poza tym, z homoseksualizmem wiąże się z pedofilią i przestępczością , bo "homoseksualiści odpowiadają za 20-40 proc. przypadków molestowania dzieci" i "cztery razy częściej są skłonni dopuścić się zabójstwa". - To co prezentuje ta wystawa jest zgodne z moim światopoglądem. (...) Uważam za rzecz skandaliczną aby propagować jakiekolwiek idee homoseksualne (...). Czy człowiek chory obnosi się ze swoją chorobą? To jest choroba i współczuję tym ludziom- powiedział dla TVN24 burmistrz Jerzy Rębek.

Zawiadomienie w sprawie tej wystawy złożyła do radzyńskiej prokuratury Kampania Przeciw Homofobii. Chodzi o zniesławienie grupy osób. Tymczasem, fundacja Życie i Rodzina zamieściła w internecie list poparcia dla burmistrza Radzynia, pod którym każdy może się podpisać.  

"Pod szczególnym atakiem znalazł się również burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek. Mimo nacisków oraz coraz bardziej agresywnych zachowań lokalnych lewicowych działaczy, nie ugiął się i postanowił o pozostawieniu wystawy na Placu Wolności. Pokaż Burmistrzowi, że popierasz jego decyzję!"- pisze Kaja Godek założycielka fundacji Życie i Rodzina.

Link do listu  można także znaleźć na stronie internetowej radzyńskiego magistratu. Do urzędu miało wpłynąć 14 tys. e-maili wyrażających uznanie dla burmistrza za umożliwienie prezentacji wystawy „Stop dewiacji".

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(14) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (17 listopada 2016 o 13:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W każdym mieście powinno się informować o tym, czym jest homoseksualizm...
Rozwiń
Gość
Gość (17 października 2016 o 18:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Też odniosłam wrażenie że nadszedł czas faszystów jak to zobaczyłam.
Rozwiń
Gość
Gość (15 października 2016 o 20:35) 1
Zaloguj się, aby oddać głos
Ta fundacja powinna zostać zdelegalizowana, a jej zarząd, razem z panem burmistrzem Radzynia, postawiony do dyspozycji prokuratury, ponieważ nawołuje do nienawiści na tle wyznaniowym. To już prawie faszyzm. Ale prawdopodobnie żaden z prokuratorów nie podejmie tematu, bo wszyscy boją się nawiedzonego i "krystalicznie czystego" ministra od bezPrawia I nieSprawiedliwości.
Rozwiń
Gość
Gość (15 października 2016 o 16:17) 1
Zaloguj się, aby oddać głos
CZY RADZYŃ PODLASKI TO ODDZIAŁ SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO - GRATULUJĘ WYBORU BURMISTRZA - WYBRALIŚCIE IDIOTĘ, Z KTÓREGO ŚMIEJE SIĘ CAŁA POLSKA - CZY W RADZYNIU NIE MIESZKAJĄ NORMALNI LUDZIE
Rozwiń
Irasiadam
Irasiadam (15 października 2016 o 13:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I tak prawdy o tzw. homoseksualistach (lesbijkach i pederastach) nie zakrzyczycie
Nikt nie zamierza zakrzykiwać. Ale wójt czy tam wasz sołtys powinien znać prawo samorządowe jak i wiedzieć o rozdziale państwa od kościoła. Nie popieram homoseksualizmu, ale niech się z tym bublicznie nie obnoszą jak i chorzy nawiedzeni katolicy. Co ciekawe jedno z drugim bardzo się wiąże i są w tych powiązachniach zachowania homoseksualne i co gorsze, pedofilskie. Tu wójt przubuje przedstawić swój nawiedzony sposób myślenia, aby tylko zostać przy korycie i odwrócić uwagę od... , bo owieczki przed wyborami zostaną odpowiednio zakodowane w dniu wyborów.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (14)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!