wtorek, 30 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Tańczące Domino z atrakcjami

Dodano: 27 czerwca 2002, 17:34

"Domino” wystąpi w niedzielę po godzinie 14
\"Domino” wystąpi w niedzielę po godzinie 14

Podczas atrakcyjnych i urozmaiconych Dni Białej Podlaskiej, które w sobotę i niedzielę odbędą się na zmodernizowanym pl. Wolności, pośród wielu grup wystąpi Zespół Tańca Współczesnego "Domino”. Istnieje on już od siedmiu lat. Był nagradzany na Jurajskich Turniejach Tańca w Kłobucku.

Jego opiekunka Violetta Jaroszek powiedziała nam, że wśród 13 dziewcząt tańczących w tym zespole działającym w MOK, dwie występują od samego początku. - Tańczą u nas gimnazjalistki, licealistki i dwie studentki. Ćwiczą nawet siedem godzin tygodniowo. Swoje umiejętności prezentują najczęściej podczas różnorodnych uroczystości. Przede wszystkim chcą jednak nabrać gracji, poprawić kondycję i poznać taniec - mówi Violetta Jaroszek.
Dni Białej Podlaskiej zapoczątkuje w sobotę o godz. 15 "Piknik rodzinny”, który zacznie pokaz Szkoły Ochrony. Atrakcją będzie Festiwal Piosenki Polskiej "I ty możesz zostać gwiazdą”. Podczas promocji ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom” wystąpi znana z programów telewizyjnych Ewa Chotomska oraz m.in. bialski prezydent Andrzej Czapski. Zostaną także zaprezentowani laureaci dziecięcych konkursów "Piastusia 2002”, "Podlasiaczka” i "Wierszobrania”. O godz. 17.30 posumowanie licznych konkursów i wręczenie nagród. W programie "Zatańczmy razem” o 18.40, wcześniej losowanie nagród Dziennika Wschodniego (kupon znajduje się w specjalnym czwartkowym dodatku naszej gazety), wystąpią Klub Tańca Towarzyskiego "Aida” oraz kabaret "A Tam”. O 20. zaśpiewa zespół z UMCS "Ania z Zielonego Wzgórza”.
W niedzielę festyn "Spotkajmy się na pl. Wolności” zacznie się o godz. 12 od konkursu w... jedzeniu pierogów podlaskich. Przewidziano zabawy i gry rekreacyjne dla dzieci oraz występy kapel i zespołów ludowych, tanecznych i wokalnych. O 16.35 będą znów losowane nagrody Dziennika. O godz. 17.30 wystąpią bialscy laureaci piosenki, którzy zasłynęli w regionie i całym kraju. Gwiazdą wieczoru będzie popularny zespół "T. Love”. Zobaczymy, czy "Chłopaki nie płaczą”.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!