wtorek, 30 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Tańczące pary, po degustacjach

Dodano: 26 września 2002, 16:38

13-letni Tomek Prządka z 14-letnią Pauliną Rozwadowską prezentują się w tańcach wspaniale
13-letni Tomek Prządka z 14-letnią Pauliną Rozwadowską prezentują się w tańcach wspaniale

Utalentowani i nagradzani bialscy tancerze wystąpią w niedzielę na pl. Wolności, podczas rodzinnego festynu integracyjnego "Dodaj życia do lat, witaminy do urody”.

Imprezę rozpocznie o godz. 10.30 blok zabaw dla dzieci. Poprowadzą go aktorzy białostockiego Teatru Lalki i Aktora. Będzie można zobaczyć baśń "Alibaba i czterdziestu rozbójników”, spektakl uliczny w wykonaniu zespołu Teatru Lalek "Pod Psem”. O godz. 13.30 słuchacze Medycznego Studium Zawodowego przeprowadzą konkursy dla dzieci i młodzieży. Następnie wystąpią zespoły z domów pomocy społecznej w Kozuli, Lublinie, Klemensowie, Krasnymstawie i Kalince. Zofia Wawryszuk z sanepidu powie o roli racjonalnego żywienia, Teresa Żukowska o boreliozie i grzybicy, Elżbieta Gulińska o zakażeniach wirusem HIV, a Małgorzata Sacewicz przeprowadzi konkurs wiedzy o zdrowiu. Barbara Hołubowicz zorganizuje turniej "Zadbaj o zęby swoje i swoich pociech”.
O godz. 15.45 odbędzie się nietypowy konkurs surówek, przygotowanych z darów przekazanych przez bialskie ogrody działkowe PZD (degustować będą mieszkańcy miasta).
Pracownicy pogotowia zaprezentują pokaz udzielania pierwszej pomocy. Atrakcją będzie (o godz. 17) występ Kabaretu Moralnego Niepokoju.
O godz. 18.45 wystąpią Tomek Prządka z Pauliną Rozwadowską, mistrzowie okręgu w klasie C oraz finaliści licznych ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Obok nich zatańczy para Adrian Uss i Izabela Dorosz (klasa E) oraz Karol Iwanowski i Dominika Leszczyńska (Klasa D). Wszyscy reprezentują prowadzony przez Elżbietę Juszczyk Klub Tańca Towarzyskiego działający przy Osiedlowym Domu Kultury. Przewidziano liczne degustacje przetworów mlecznych, surówek i owoców. Ponadto pracownicy bialskich przychodni będą mierzyć ciśnienie, cukier i cholesterol.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!