Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

29 grudnia 2016 r.
13:59

Policja szuka tych osób. Wydano listy gończe

22 12 A A

Siedmiu osób poszukuje policja z Białej Podlaskiej. Wydano za nimi listy gończe.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytaj więcej o:

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
.... .. / 3 stycznia 2017 o 19:40
Ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
Ja napisał:
"Wszystkich co złamali prawo należy ścigać." Tak! Z naciskiem na "wszystkich"!!!
rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 10:43
Bardzo groźni przestępcy, brawo panie Błaszczaku i Ziobro ! Jeden nie płacił alimentów, jeden zakłócał ciszę nocną, dwóch nie zapłaciło cła, jeden nie zapłacił podatku w terminie. Tylko dwoje przywłasczyło rzecz. A aferzyści z PO i Jan Bury z PSL na wolności.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 07:22
Nie napisaliśta co przeskrobali ale z twarzy ja widzę złodziekstwo.
Avatar
Raf / 30 grudnia 2016 o 06:12
To jest parodia, na mojej ulicy w najbliższej okolicy wskazanym 10 osób które dużo bardziej zasługują na odsiadke .  Za 400 czy 700 zł wstawiają zdjęcia ... Ku... Jolopy ! Prawdziwych bandziorów scigajcie. Państwo prawa w dupcie jego mać... Tak jak ktoś kiedyś powiedział - Prawo jest dla biednych !
Avatar
nogi albo jajka w górę / 29 grudnia 2016 o 19:42
Ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
jak chcesz 500 zł to sobie zrób bachora, wtedy co miesiąc będziesz dostawał za darmo bez kradzieży i bez obawy, że moga ciebie zamknąc. Ja mam 8 dzieci i dostaję za darmo ok. 5 tys. do tego mieszkanie za darmo, ferie dla dzieci, wakacje itp. pomoc darmowa. Nie umiesz wsadzać albo rozkładać nóg,  przecież to najłatwiejsze i najprzyjemniejsze  co może być.
jak chcesz 500 zł to sobie zrób bachora, wtedy co miesiąc będziesz dostawał za darmo bez kradzieży i bez obawy, że moga ciebie zamknąc. Ja mam 8 dzieci i dostaję za darmo ok. 5 tys. do tego mieszkanie za darmo, ferie dla dzieci, wakacje itp. pomoc darmowa. Nie umiesz wsadzać albo rozkładać nóg,  przecież to najłatwiejsze i najprzyjemniejsze  co może być. rozwiń
Avatar
Ja / 29 grudnia 2016 o 19:20
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca. To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 17:17
Szeryf wyruszył w pościg.
Avatar
kola / 29 grudnia 2016 o 15:53
ale przestepcy, wstyd dla kraju, to milionerów nie ścigają,, litości, polsko ocknij się
Avatar
grgt / 29 grudnia 2016 o 15:50
Poszukiwany:  Jacek HINCE  s. Sławomira i Wandy, ur. 27.08.1974 r., zam. ul. Orzechowa 30/53, Biała Podlaska Wymieniony poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za grzywnę 27.000 zł za czyn z art. 86 § 4 Kodeksu karnego skarbowego   ------------------------------------------------------------------------------------------------ a za milony nie siedzą, bo mają czym się wykupić
Avatar
vovv / 29 grudnia 2016 o 15:49
Poszukiwany:  Grzegorz GIL s. Kazimierza i Jolanty, ur. 16.10.1985 r., zam. ul. Kowalskiego 1, Biała Podlaska Wymieniony poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 14 dni za grzywnę w wysokości 700zł  za czyn z art. 51 § 1 Kodeksu wykroczeń.
Avatar
.... .. / 3 stycznia 2017 o 19:40
Ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
Ja napisał:
"Wszystkich co złamali prawo należy ścigać." Tak! Z naciskiem na "wszystkich"!!!
rozwiń
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 10:43
Bardzo groźni przestępcy, brawo panie Błaszczaku i Ziobro ! Jeden nie płacił alimentów, jeden zakłócał ciszę nocną, dwóch nie zapłaciło cła, jeden nie zapłacił podatku w terminie. Tylko dwoje przywłasczyło rzecz. A aferzyści z PO i Jan Bury z PSL na wolności.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 07:22
Nie napisaliśta co przeskrobali ale z twarzy ja widzę złodziekstwo.
Avatar
Raf / 30 grudnia 2016 o 06:12
To jest parodia, na mojej ulicy w najbliższej okolicy wskazanym 10 osób które dużo bardziej zasługują na odsiadke .  Za 400 czy 700 zł wstawiają zdjęcia ... Ku... Jolopy ! Prawdziwych bandziorów scigajcie. Państwo prawa w dupcie jego mać... Tak jak ktoś kiedyś powiedział - Prawo jest dla biednych !
Avatar
nogi albo jajka w górę / 29 grudnia 2016 o 19:42
Ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca.
To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
jak chcesz 500 zł to sobie zrób bachora, wtedy co miesiąc będziesz dostawał za darmo bez kradzieży i bez obawy, że moga ciebie zamknąc. Ja mam 8 dzieci i dostaję za darmo ok. 5 tys. do tego mieszkanie za darmo, ferie dla dzieci, wakacje itp. pomoc darmowa. Nie umiesz wsadzać albo rozkładać nóg,  przecież to najłatwiejsze i najprzyjemniejsze  co może być.
jak chcesz 500 zł to sobie zrób bachora, wtedy co miesiąc będziesz dostawał za darmo bez kradzieży i bez obawy, że moga ciebie zamknąc. Ja mam 8 dzieci i dostaję za darmo ok. 5 tys. do tego mieszkanie za darmo, ferie dla dzieci, wakacje itp. pomoc darmowa. Nie umiesz wsadzać albo rozkładać nóg,  przecież to najłatwiejsze i najprzyjemniejsze  co może być. rozwiń
Avatar
Ja / 29 grudnia 2016 o 19:20
No, ta pani poszukiwana za niezapłacenie kary 480zł to musi być jakiś super groźny przestępca. To daj ja ukradne ci 500 zł, a ty nie wzywaj policji cwaniaku. Wszystkich co złamali prawo należy ścigać.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 17:17
Szeryf wyruszył w pościg.
Avatar
kola / 29 grudnia 2016 o 15:53
ale przestepcy, wstyd dla kraju, to milionerów nie ścigają,, litości, polsko ocknij się
Avatar
grgt / 29 grudnia 2016 o 15:50
Poszukiwany:  Jacek HINCE  s. Sławomira i Wandy, ur. 27.08.1974 r., zam. ul. Orzechowa 30/53, Biała Podlaska Wymieniony poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za grzywnę 27.000 zł za czyn z art. 86 § 4 Kodeksu karnego skarbowego   ------------------------------------------------------------------------------------------------ a za milony nie siedzą, bo mają czym się wykupić
Avatar
vovv / 29 grudnia 2016 o 15:49
Poszukiwany:  Grzegorz GIL s. Kazimierza i Jolanty, ur. 16.10.1985 r., zam. ul. Kowalskiego 1, Biała Podlaska Wymieniony poszukiwany jest do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 14 dni za grzywnę w wysokości 700zł  za czyn z art. 51 § 1 Kodeksu wykroczeń.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 169 19

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 12 21

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 21 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 39 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 26 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!