poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Biała Podlaska

W bibliotece i amfiteatrze w Radzyniu Podlaskim

  Edytuj ten wpis
Dodano: 26 kwietnia 2013, 14:45

 (Jacek Świerczyński)
(Jacek Świerczyński)

W Radzyniu warsztaty dla muzyków. W Białej Podlaskiej dzieci i młodzież zaprasza Multimedialna Biblioteka.

Ro(c)kowisko – warsztaty dla muzyków

2 i 3 maja Radzyński Ośrodek Kultury (ul. Jana Pawła II 4) zaprasza na warsztaty (w godz. 10-17) i koncerty (godz. 20).

Warsztaty gitarowo-perkusyjne to znakomita okazja, żeby podszkolić się pod okiem znanych muzyków m.in. z zespołu Turbo, Tipsy Train i Mr. Pollack. Wieczorem, po warsztatach, będzie można ich posłuchać na koncertach.

Udział w dwudniowych warsztatach kosztuje 100 zł. Bilety na koncerty kosztują 20 zł (czwartek) i 25 zł (piątek).

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty można pobrać ze strony www.radzrok.home.pl.

Majówka Artystyczna

2 maja o godz. 18 w Radzyńskim Ośrodku Kultury rozpocznie się Majówka Artystyczna. Na początek wernisaż prac artystów ze Stowarzyszenia Złota Linia. Będzie można oglądać rzeźby, grafiki i rysunki. O godz. 19 zacznie się czytanie poezji, a na godz. 22 zaplanowany jest spektakl tańca z ogniem. Wstęp wolny.

Wiosenny Ogród Sztuki

To propozycja dla maluchów, starszych dzieci i młodzieży. Warsztaty zaczną się o godz. 10 od zajęć z modelowania w glinie ceramicznej oraz z malowania na jedwabiu. O godz. 12 maluchy będą razem kolorować kilkumetrowy obrazek. Natomiast o godz. 14 zaczną się warsztaty orgiami.
Impreza odbędzie się 3 maja, od godz. 10 w Radzyńskim Ośrodku Kultury. Wstęp wolny.

Biała PodlaskaPrzy szachownicy
W XV Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska może wziąć udział każdy. To cykliczna impreza skierowana do amatorów i do członków klubów szachowych.
Szachiści powinni pojawić się 3 maja Bialskim Centrum Kultury (ul. Warszawska 11). Zapisy na miejscu, przed rozpoczęciem turnieju. Zmagania przy szachownicach rozpoczną się o godz. 10. Wstęp wolny.

Weekend w bibliotece

2 i 4 maja Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży (ul. Warszawska 12c) zaprasza dzieci i młodzież na darmowe zajęcia.

Od godz. 9 do 15 będzie można skorzystać z pracowni Multicentrum i wziąć udział w zajęciach artystycznych. 2 maja Biblioteka Barwna od godz. 12 do 14 zaprasza także na turnieje patriotycznych gier planszowych.

Z kolei 3 maja od godz. 11 do 12 w bibliotece będzie można wziąć udział konkursie karaoke, a o godz. 13 zacznie się gra terenowa "Pokochaj Polskę”. Tego dnia, od godz. 12 do 13, turniej wiedzy dla dzieci i rodziców. Wstęp na wszystkie imprezy i zajęcia jest wolny.

Patriotycznie w amfiteatrze

3 maja o godz. 17 w amfiteatrze w Parku Radziwiłłowskim koncert ku czci powstańców. To część programu obchodów 150 Rocznicy Powstania Styczniowego na Ziemi Bialskiej. Na koncercie "Chwała zwyciężonym” wystąpią m.in. laureaci konkursu piosenek powstańczych. W razie deszczu koncert zostanie przeniesiony do sali konferencyjnej przy ul. Brzeskiej 41.
Wstęp wolny.

Rodzinna Majówka

4 maja od godz. 14 w amfiteatrze w Parku Radziwiłłowskim Rodzinna Majówka.
W programie m.in. występy finalistów konkursu "Bialski Talent” i prezentacja sprzętu Straży Pożarnej i nadmuchiwane wesołe miasteczko dla dzieci.

Imprezie będzie towarzyszył Moto Piknik organizowany z Klubem Motocyklowym Grom i Pantery. Fani motocykli zobaczą pokazy sprawnościowe i obejrzą stare oraz nietypowe pojazdy.

Na pikniku będzie też można znakować rowery i sprawdzić ich stan techniczny. A dzieci będą też mogły zmierzyć się w takich konkurencjach rowerowych jak slalom, przejazd pod tyczką, pod równoważni i po torze przeszkód.

O godz. 18 koncert "Rock Attack”, czyli przegląd kapel rockowych z miasta i okolic. Wstęp wolny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!