poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Biała Podlaska

W ślady biskupa prześmiewcy

Autor: (pim)

Radzyński Ośrodek Kultury i Rekreacji organizuje już drugą edycję Ogólnopolskiego Konkursu Satyrycznego "Biały Miś” 2002. Konkurs jest doroczną imprezą organizowaną w mieście, w którym gościł patron wszystkich polskich satyryków biskup Ignacy Krasicki.

Ma charakter otwarty i rozgrywany jest oddzielnie w dwóch kategoriach: rysunkowej i literackiej. Tegoroczne hasło tematyczne w obu kategoriach brzmi "Niebezpieczeństwa - ubezpieczenia”. W części literackiej warunkiem udziału jest nadesłanie na adres ROKiR zestawu trzech nigdzie niepublikowanych krótkich i śmiesznych utworów (wiersze lub proza - do jednej strony maszynopisu, wydruku komputerowego lub czytelnego rękopisu). W części rysunkowej warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie dowolnej ilości nigdzie niepublikowanych prac satyrycznych (technika dowolna, format do A3). Teksty i rysunki należy przesłać do 20 listopada 2002 r (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Radzyński Ośrodek Kultury i Rekreacji ul. Jana Pawła II 421-300 Radzyń Podlaski. Do opatrzonych godłem prac należy dołączyć zamkniętą kopertę zawierającą imię i nazwisko, adres, ew. numer telefonu autora. Dopisek na kopercie brzmi "Biały Miś”.
Oceny prac dokona szacowne i fachowe jury powołane przez organizatorów. Laureaci obydwu kategorii otrzymają statuetki i nagrody pieniężne. Finałowej gali, która odbędzie się pod koniec roku będzie towarzyszyła wystawa pokonkursowa w Galerii "Oranżeria” oraz występ gwiazd kabaretu.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!