środa, 21 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

W ślady biskupa prześmiewcy

  Edytuj ten wpis
Autor: (pim)

Radzyński Ośrodek Kultury i Rekreacji organizuje już drugą edycję Ogólnopolskiego Konkursu Satyrycznego "Biały Miś” 2002. Konkurs jest doroczną imprezą organizowaną w mieście, w którym gościł patron wszystkich polskich satyryków biskup Ignacy Krasicki.

Ma charakter otwarty i rozgrywany jest oddzielnie w dwóch kategoriach: rysunkowej i literackiej. Tegoroczne hasło tematyczne w obu kategoriach brzmi "Niebezpieczeństwa - ubezpieczenia”. W części literackiej warunkiem udziału jest nadesłanie na adres ROKiR zestawu trzech nigdzie niepublikowanych krótkich i śmiesznych utworów (wiersze lub proza - do jednej strony maszynopisu, wydruku komputerowego lub czytelnego rękopisu). W części rysunkowej warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie dowolnej ilości nigdzie niepublikowanych prac satyrycznych (technika dowolna, format do A3). Teksty i rysunki należy przesłać do 20 listopada 2002 r (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Radzyński Ośrodek Kultury i Rekreacji ul. Jana Pawła II 421-300 Radzyń Podlaski. Do opatrzonych godłem prac należy dołączyć zamkniętą kopertę zawierającą imię i nazwisko, adres, ew. numer telefonu autora. Dopisek na kopercie brzmi "Biały Miś”.
Oceny prac dokona szacowne i fachowe jury powołane przez organizatorów. Laureaci obydwu kategorii otrzymają statuetki i nagrody pieniężne. Finałowej gali, która odbędzie się pod koniec roku będzie towarzyszyła wystawa pokonkursowa w Galerii "Oranżeria” oraz występ gwiazd kabaretu.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!