piątek, 19 stycznia 2018 r.

Biała Podlaska

W światowej sieci

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 marca 2002, 18:13

Niczym grzyby po deszczu w Internecie pojawiają się kolejne witryny prezentujące informacje o wielu polskich powiatach. Wbrew wszelkim przypuszczeniom, nasz region nie pozostaje w tyle.

W ostatnim czasie powstało kilka nowoczesnych stron promujących podlaskie małe ojczyzny. Starostowie zdają sobie sprawę, że ciekawa witryna może przyciągnąć uwagę potencjalnych inwestorów. Urokliwe zdjęcia, rysunki i grafiki oraz ciepłe treści mogą też przyczynić się do zwiększenia liczby przybywających turystów.
Powiat bialski kilka miesięcy temu do dyspozycji internautów udostępnił swoją oficjalną stronę internetową. Wpisując w naszej przeglądarce adres www.powiatbialski.lubelskie.pl znajdziemy witrynę, która swoją oryginalną kolorystyką przyciąga wzrok. Na kilkudziesięciu podstronach, zawarto dużą ilość wartościowych informacji, które zostały opracowane w bardzo przystępnej formie. Możemy poznać m.in.: władze powiatu bialskiego, jego strukturę, gospodarkę oraz organizacje i instytucje, które działają na jego terenie. Za pośrednictwem powiatowej strony, każdy cybermaniak ma możliwość dogłębnego poznania najbardziej urokliwych zakątków Podlasia. Projektanci nie zapomnieli też o przygotowaniu specjalnej podstrony za pośrednictwem, której petenci mają możliwość szybkiego zorientowania się jak, gdzie i kiedy można załatwić różne sprawy. Dodatkowo, przewidziano możliwość kontaktowania się z pracownikami starostwa za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Kolejną witryną, która zasługuje na wyróżnienie jest niewątpliwie serwis Starostwa Powiatowego w Łosicach. Pod internetowym adresem www.losice.pl zapoznamy się z nowocześnie zaprojektowanym i wykonanym serwisem informacyjnym. Za pośrednictwem szeregu odnośników możemy poznać bogatą historię, gospodarkę, władze oraz osiągnięcia i dążenia powiatu łosickiego. Większość treści zawartych na tej stronie jest opatrzona zdjęciami i rysunkami, które doskonale obrazują opisywane zagadnienia. Witryna jest stale aktualizowana i uzupełniana, co czyni ją jeszcze bardziej ciekawą i przystępną.
Starostwo w Parczewie również promuje się w Internecie. Wchodząc na stronę www.parczew.pl możemy poznać władze, gospodarkę, strukturę oraz walory turystyczno-krajoznawcze Ziemi Parczewskiej. Do dyspozycji internautów oddano również ciekawą galerię zdjęć oraz wiele powiatowych aktualności. Na stronie zawarto sporo ważnych informacji o gminach, które wchodzą w skład powiatu. Dzięki witrynie, mieszkańcy mają też możliwość kontaktowania się z pracownikami starostwa za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!