poniedziałek, 29 maja 2017 r.

Biała Podlaska

W światowej sieci

Dodano: 4 marca 2002, 18:13

Niczym grzyby po deszczu w Internecie pojawiają się kolejne witryny prezentujące informacje o wielu polskich powiatach. Wbrew wszelkim przypuszczeniom, nasz region nie pozostaje w tyle.

W ostatnim czasie powstało kilka nowoczesnych stron promujących podlaskie małe ojczyzny. Starostowie zdają sobie sprawę, że ciekawa witryna może przyciągnąć uwagę potencjalnych inwestorów. Urokliwe zdjęcia, rysunki i grafiki oraz ciepłe treści mogą też przyczynić się do zwiększenia liczby przybywających turystów.
Powiat bialski kilka miesięcy temu do dyspozycji internautów udostępnił swoją oficjalną stronę internetową. Wpisując w naszej przeglądarce adres www.powiatbialski.lubelskie.pl znajdziemy witrynę, która swoją oryginalną kolorystyką przyciąga wzrok. Na kilkudziesięciu podstronach, zawarto dużą ilość wartościowych informacji, które zostały opracowane w bardzo przystępnej formie. Możemy poznać m.in.: władze powiatu bialskiego, jego strukturę, gospodarkę oraz organizacje i instytucje, które działają na jego terenie. Za pośrednictwem powiatowej strony, każdy cybermaniak ma możliwość dogłębnego poznania najbardziej urokliwych zakątków Podlasia. Projektanci nie zapomnieli też o przygotowaniu specjalnej podstrony za pośrednictwem, której petenci mają możliwość szybkiego zorientowania się jak, gdzie i kiedy można załatwić różne sprawy. Dodatkowo, przewidziano możliwość kontaktowania się z pracownikami starostwa za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Kolejną witryną, która zasługuje na wyróżnienie jest niewątpliwie serwis Starostwa Powiatowego w Łosicach. Pod internetowym adresem www.losice.pl zapoznamy się z nowocześnie zaprojektowanym i wykonanym serwisem informacyjnym. Za pośrednictwem szeregu odnośników możemy poznać bogatą historię, gospodarkę, władze oraz osiągnięcia i dążenia powiatu łosickiego. Większość treści zawartych na tej stronie jest opatrzona zdjęciami i rysunkami, które doskonale obrazują opisywane zagadnienia. Witryna jest stale aktualizowana i uzupełniana, co czyni ją jeszcze bardziej ciekawą i przystępną.
Starostwo w Parczewie również promuje się w Internecie. Wchodząc na stronę www.parczew.pl możemy poznać władze, gospodarkę, strukturę oraz walory turystyczno-krajoznawcze Ziemi Parczewskiej. Do dyspozycji internautów oddano również ciekawą galerię zdjęć oraz wiele powiatowych aktualności. Na stronie zawarto sporo ważnych informacji o gminach, które wchodzą w skład powiatu. Dzięki witrynie, mieszkańcy mają też możliwość kontaktowania się z pracownikami starostwa za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!