środa, 21 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Dolał jej czegoś do szklanki, straciła przytomność

Dodano: 27 grudnia 2016, 10:39

Mężczyzna napił się glikolu, teraz walczy o życie w szpitalu. 31-latka straciła przytomność po tym, jak ktoś dolał jej do szklanki substancję usypiającą. Bialska policja podsumowała święta

19 grudnia 2016r., LUDWINÓW

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę domowników, z trzech papierowych kopert pozostawionych na regale meblowym w pokoju, ukradł pieniądze w kwocie 900zł (140 funtów brytyjskich i 200zł), na szkodę mieszkanki gminy Leśna Podlaska.

22 grudnia 2016r., BIAŁA PODLASKA, ul. REFORMACKA
Nieustalony sprawca przywłaszczył zgubiony przez mieszkańca Białej telefon komórkowy marki SONY XPERIA E5 o wartości 699zł.

24 grudnia 2016r., BIAŁA PODLASKA, ul. ORZECHOWA
W sobotę mieszkanka Białej Podlaskiej zgłosiła policji, że nieznany jej sprawca przywłaszczył zgubiony  przez nią 10 grudnia telefon komórkowy marki HUAWEI P8 LITE o wartości 800zł.

24 grudnia 2016r., LEŚNA PODLASKA
62-latek z Leśnej Podlaskiej, w nieustalonych dotychczas okolicznościach, wypił płyn zawierający glikol, w wyniku czego doszło do ostrego zatrucia organizmu zagrażającego utratą życia. Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do bialskiego szpitala. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów z Janowa Podlaskiego.

25 grudnia 2016r., WOSKRZENICE MAŁE
Nieznany sprawca podpalił drewniany budynek gospodarczy, który spłonął wraz ze znajdującymi się w nim płodami rolnymi w postaci siana i słomy. Pokrzywdzeni z Białej Podlaskiej oszacowali poniesione straty na kwotę 35.600zł.

25 grudnia 2016r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Nieznany sprawca przywłaszczył zgubiony przez mieszkankę Międzyrzeca Podlaskiego telefon komórkowy marki LENOVO A6020 o wartości 600zł.

26 grudnia 2016r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOLNOŚCI
Dwaj nieustaleni sprawcy pobili 26-latka z Łomaz w ten sposób, że przewrócili go na ziemię, a następnie kopali go po całym ciele. W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał ogólnych potłuczeń okolicy pleców i głowy. Ponadto rozerwaniu uległa jego kurtka o wartości 350zł.

25 grudnia 2016r., BIAŁA PODLASKA, ul. KOLEJOWA
Nieznany sprawca ukradł pozostawiony bez zabezpieczenia w stojaku pod blokiem rower marki ROMET TOURING o wartości 700zł, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

26 grudnia 2016r., BIAŁA PODLASKA, ALEJA TYSIĄCLECIA
Nieznany sprawca uszkodził i zniszczył zewnętrzne drzwi wejściowe prowadzące do trzech klatek schodowych bloku wielorodzinnego w ten sposób, że kopiąc oraz ude-rzając rękoma rozbił szybę oraz wgniótł blachę dolnego wypełnienia drzwi wejściowych pierwszej klatki schodowej; urwał klamkę w drzwiach drugiej klatki schodowej oraz całkowicie zniszczył drzwi wejściowe trzeciej klatki schodowej. W ten sposób wandal spowodował powstanie strat w wysokości 1.400zł na szkodę jednej z bialskich wspólnot mieszkaniowych. Podejmując czynności służbowe w tej sprawie policjanci wytypowali i zatrzymali 21-latka z Białej Podlaskiej podejrzewanego o dokonanie opisanego przestępstwa. W chwili zdarzenia mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości przekraczającym promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

26 grudnia 2016r., WÓLKA POLINOWSKA
Nieznany sprawca, po włączeniu się alarmu dźwiękowego, chcąc go wyłączyć, zniszczył dwie czujki ruchu zamontowane na kabinie koparki stojącej na terenie żwirowni. Pokrzywdzony z terenu gminy Konstantynów oszacował poniesione straty na kwotę 1000 zł.

25 grudnia 2016r., BIAŁA PODLASKA
Na terenie jednej z bialskich restauracji nieustalony sprawca, wykorzystując chwilową nieobecność 31-latki z gminy Wohyń, do pozostawionej przez nią na blacie bufetu szklanki z sokiem pomarańczowym dodał bliżej nieustaloną substancję, której spożycie skutkowało utratą przytomności przez pokrzywdzoną i koniecznością udzielenia jej pomocy medycznej w szpitalu. W czasie, gdy pokrzywdzona była nieprzytomna w lokalu, sprawca zabrał z jej torebki telefon komórkowy marki SAMSUNG i komplet kluczy. Kobieta oszacowała poniesione straty na kwotę 320zł.

Czytaj więcej o: policja policja biała podlaska
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!