niedziela, 25 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Wójtowie w cyberprzestrzeni

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 grudnia 2001, 13:40

Sporo podlaskich gmin korzysta z nowoczesnej formy promocji, jaką jest Internet. Za pośrednictwem gminnych stron www, możemy dowiedzieć się wiele o nawet najbardziej odległych zakątkach Podlasia.

W Polsce na przestrzeni ostatnich lat powstało już kilkanaście firm, które prawie wyłącznie specjalizują się w wykonywaniu nowoczesnych witryn internetowych dla gmin. Wielu wójtów, którzy chcą skutecznie i godnie promować swoją małą ojczyznę w cyberprzestrzeni, przy tworzeniu stron www, korzysta z usług profesjonalistów.
Wynik pracy doświadczonych projektantów możemy podziwiać na przykładzie witryny internetowej Gminy Stoczek Łukowski. Pod adresem www.stoczeklukowski.pl możemy poznać m.in. bogatą historię, aktualne władze oraz ofertę inwestycyjną, kulturalną i turystyczną Stoczka. Kolejne podstrony zawierają informacje dotyczące aktualności lokalnych oraz działalności klubów sportowych. Serwis jest bardzo przejrzysty, dzięki temu nawigacja po kolejnych jego podstronach jest łatwa.
Ciekawy jest serwis Urzędu Gminy w Terespolu. Wchodząc na stronę www.terespol.ug.gov.pl możemy zapoznać się z szeregiem odnośników prezentujących, m.in. historię, gospodarkę, infrastrukturę oraz kulturę i oświatę. Dzięki witrynie możemy poznać również największe firmy działające na terenie gminy. Większość informacji zawartych na stronie jest opatrzona wieloma ciekawymi zdjęciami, które dobrze ilustrują opisywane zagadnienia.
Gmina Leśna Podlaska również ma swoje miejsce w Internecie. Pod adresem www.lesna.bpnet.pl znajdziemy interesująco przygotowaną witrynę. Za pośrednictwem kolejnych podstron możemy poznać władze samorządowe, ofertę inwestycyjną oraz dane statystyczne dotyczące gminy. Dostępna jest również mała galeria zdjęć, która przedstawia najbardziej urokliwe zakątki regionu.
Kolejną stroną godną odwiedzenia jest serwis Urzędu Gminy w Łukowie. Pod adresem www.lukow.ug.gov.pl znajdziemy dosyć ładnie prezentującą się witrynę, która jest dostępna również w angielskiej wersji językowej. Podstrony pierwszego serwisu samorządowego Ziemi Łukowskiej zawierają wiele informacji o gminie i jej mieszkańcach. Za pośrednictwem strony możemy poznać bogatą historię, obecne władze oraz ofertę inwestycyjną, oświatową i kulturalną. Wykonawcy witryny nie zapomnieli również o zaprezentowaniu walorów turystycznych, które są niezaprzeczalnie największym atutem łukowskiej gminy.
Swoją wizytówkę posiada też Urząd Gminy w Drelowie. Wchodząc na stronę www.drelow.pl zapoznajemy się z kolejną gminą. Dzięki kilkunastu odnośnikom poznamy, m.in. historię, kulturę, oświatę oraz władze gminy. Odwiedzając serwis będziemy mieli również okazję obejrzeć liczne zdjęcia zabytków oraz miejsc pamięci znajdujących się na terenie Drelowa i najbliższych okolic.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!