niedziela, 18 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Wymyśl logo, nazwij pływalnię

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 czerwca 2012, 19:04
Autor: (ias, greg)

 (UMG Parczew)
(UMG Parczew)

Jeszcze przez tydzień czekają na propozycje znaku graficznego-logo i nazwy nowego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Kryta pływalnia ma być otwarta za kilka miesięcy, ale organizatorzy konkursu chcą wybrać najciekawszy projekt w czerwcu.

Prace mogą składać wszyscy zainteresowani, przy czym nie mogą być to prace zbiorowe, a osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę opiekuna prawnego. Każdy z uczestników może złożyć maksymalnie dwie propozycje, które nie brały udziału w innych konkursach.

Komisja oceniająca zgłoszone projekty będzie brać pod uwagę m.in.: przedstawienie charakteru kompleksu sportowo-rekreacyjnego, czytelność i funkcjonalność propozycji oraz łatwość zapamiętywania i rozpoznawania znaku.

Autorzy najciekawszych propozycji otrzymają karnety na basen i upominki rzeczowe. Prace należy składać do 15.30 w poniedziałek 25 czerwca, osobiście w sekretariacie Urzędu Miejskiego lub pokoju nr 8, albo przesłać pocztą na adres: Gmina Parczew, ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.parczew.com.

Budowa kompleksu sportowo-rekreacyjnego, powstającego przy Szkole Podstawowej nr 2, to jedna z najważniejszych inwestycji w mieście w ostatnich latach. Będzie kosztować około 13 milionów złotych, z czego 80 procent będzie pochodzić z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Otwarcie obiektu nastąpi 1 września przy okazji inauguracji nowego roku szkolnego.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!