Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

4 lutego 2018 r.
15:19

Wypadki i kolizje na drodze po remoncie. "Kierowcy tracą rozsądek"

20 7 A A

Dwa wypadki i trzy kolizje na nowo wyremontowanej drodze. - Nowa nawierzchnia i nowe oznakowanie na drodze wojewódzkiej W-814 powoduje, że niektórzy kierujący tracą rozsądek i zupełnie zapominają o bezpieczeństwie - informują policjanci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Od momentu oddania do użytku nowo wyremontowanej drogi wojewódzkiej W-814 czyli od połowy grudnia do dzisiaj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie odnotowali aż pięć zdarzeń drogowych. Były to dwa wypadki drogowe i trzy kolizje. Wszystkie miały miejsce w Glinnym Stoku na skrzyżowaniu dróg Parczew -  Lubartów – Radzyń Podlaski. 

- Kierujący którzy poruszają się od strony Suchowoli nie zważają na znaki ograniczające prędkość i podróż kończą w przydrożnym rowie lub na drzewie. Niektórzy zatrzymują się na sąsiednim polu, o czym świadczą liczne ślady - informuje Artur Łopacki z policji w Parczewie.

- Należy przypomnieć że droga oznakowana jest prawidłowo z ograniczeniem prędkości do 30 km/h w rejonie dojazdu do samego skrzyżowania i znakiem „STOP”, także pojazdy które nie zdołają wyhamować przecinają drogę W-815 na której panuje duże natężenie ruchu. Nie trudno jest sobie wyobrazić jakie niesie to niebezpieczeństwo - dodaje Łopacki.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sekcja zwłok / 5 lutego 2018 o 13:23
Projekt jest we łbie - sprawdzić, czy na równej drodze silnik wyciągnie, ile fabryka dała!!!
Avatar
czyt / 5 lutego 2018 o 09:19
Może to jest jednak kwestia ukształtowania drogi, jełsi wylatują w jednym miejscu? Nie będę przekonywał, dobre chęci projektanta
Avatar
Marek W. / 4 lutego 2018 o 23:34
undefined napisał:
No to ile "lecisz" po expresówce?. Ja właśnie przeważnie 110km/h i o dziwo zawsze zdążam na czas. Mam ograniczone zaufanie do samochodu też.
 Jajeżdżę max 140km/h szybcie  po prostu nie lubię.
Avatar
Gość / 4 lutego 2018 o 20:01
No to ile "lecisz" po expresówce?. Ja właśnie przeważnie 110km/h i o dziwo zawsze zdążam na czas. Mam ograniczone zaufanie do samochodu też.
Avatar
Gość / 4 lutego 2018 o 19:33
Ja jeżdżę szybko nawet bardzo ale bezpiecznie, mam 26 lat i juz spore doswiadczenie za kółkiem, nie lubie tych tatuskow co to mają się za mistrzow a najszybciej 110 na ekspresowce jechali
Avatar
Gość / 4 lutego 2018 o 16:16
Po co remontować? Było zostawić doły, a wtedy w sposób naturalny by zwalniali.
Avatar
Gość / 4 lutego 2018 o 15:39
Ja osobiście nic nie mam do tego że jakiś idiota chce się zabić , ale kiedy rani bądź zabija innych to już tak. Im trzeba zabierać prawa jazdy na zawsze i obciążać kosztami służb ratowniczych i kosztami leczenia.
Avatar
Sekcja zwłok / 5 lutego 2018 o 13:23
Projekt jest we łbie - sprawdzić, czy na równej drodze silnik wyciągnie, ile fabryka dała!!!
Avatar
czyt / 5 lutego 2018 o 09:19
Może to jest jednak kwestia ukształtowania drogi, jełsi wylatują w jednym miejscu? Nie będę przekonywał, dobre chęci projektanta
Avatar
Marek W. / 4 lutego 2018 o 23:34
undefined napisał:
No to ile "lecisz" po expresówce?. Ja właśnie przeważnie 110km/h i o dziwo zawsze zdążam na czas. Mam ograniczone zaufanie do samochodu też.
 Jajeżdżę max 140km/h szybcie  po prostu nie lubię.
Avatar
Gość / 4 lutego 2018 o 20:01
No to ile "lecisz" po expresówce?. Ja właśnie przeważnie 110km/h i o dziwo zawsze zdążam na czas. Mam ograniczone zaufanie do samochodu też.
Avatar
Gość / 4 lutego 2018 o 19:33
Ja jeżdżę szybko nawet bardzo ale bezpiecznie, mam 26 lat i juz spore doswiadczenie za kółkiem, nie lubie tych tatuskow co to mają się za mistrzow a najszybciej 110 na ekspresowce jechali
Avatar
Gość / 4 lutego 2018 o 16:16
Po co remontować? Było zostawić doły, a wtedy w sposób naturalny by zwalniali.
Avatar
Gość / 4 lutego 2018 o 15:39
Ja osobiście nic nie mam do tego że jakiś idiota chce się zabić , ale kiedy rani bądź zabija innych to już tak. Im trzeba zabierać prawa jazdy na zawsze i obciążać kosztami służb ratowniczych i kosztami leczenia.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców 2 2

Jeżeli po 4 czerwca zdacie egzamin na prawo jazdy kategorii B, to szykujcie dodatkowe 300 złotych. Rząd wprowadza obowiązkowe szkolenia dla młodych kierowców.

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina 0 1

Wbrew tendencji do zamykania księgarni stacjonarnych, w budynku Sądu Okręgowego powstała „Księgarnia sądowa”. Ma już pierwszych klientów.

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 1 2

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 9

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 13 19

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 34 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 50 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 115 23

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 41 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 64 22

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 54 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!