Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 września 2017 r.
19:28

23-latek skazany za gwałcenie 13-letniej siostry. Na 5 lat więzienia

Autor: Zdjęcie autora jsz
237 27 A A

Młody mężczyzna z okolic Chełma został skazany na gwałcenie własnej siostry. Koszmar dziewczynki trwał latami. Jej oprawca został za to skazany na 5 lat więzienia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wyrok w tej sprawie zapadł w Sądzie Okręgowym w Lublinie. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami.

Z ustaleń śledczych wynika, że 23-latek regularnie gwałcił swoją 13-letnią siostrę. Dochodziło do tego, kiedy odwiedzał rodzinny dom. Zarzuty dotyczą lat 2010-2013.

Mężczyzna był wobec dziewczynki bardzo brutalny, szarpał ją i zatykał usta. Zmuszał ją do obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych.

Sąd wymierzył mu za to karę 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna ma również zakaz kontaktów z siostrą.

Nie może się do niej zbliżać na odległość mniejszą niż 200 metrów. Musi również poddać się terapii.

Czytaj więcej o:

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anka / 13 września 2017 o 13:02
WEg napisał:
undefined napisał:
Mam nadzieję, że propozycje p. Ziobry dot. zmiany kar za gwałt wejdę w życie. A co do Twojego komentarza "To nie może być prawdą . To pewnie jakiś imigrant ,przecież Polak /pewnie ochrzczony / nie byłby wstanie zrobić tak podłej rzeczy" - jak widać mamy własnych bandytów pod dostatkiem i dlatego dodatkowo obcych nam nie potrzeba.
Ale jak jest głupi jak ty to pwnie zrobił
 Znasz język polski? Jeśli tak, to napisz po polsku, a jak nie, to poszukaj tłumacza, aby zrozumiał Twoje złote myśli zapisane słowami.
 Znasz język polski? Jeśli tak, to napisz po polsku, a jak nie, to poszukaj tłumacza, aby zrozumiał Twoje złote myśli zapisane słowami. rozwiń
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 11:47
5 lat?! dla takiego s***syna?! to jakieś kpiny!
Avatar
kocie / 13 września 2017 o 10:19
sprawdź sobie statystyki (polska i świat) gdy dochodzi do molestowania sexualnego u dzieci, na pierwszym miejscu agresorem jest ktoś z najbliższej rodziny lub najbliższego otoczenia (np znajomi rodziny)
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 09:47
Czyli jak biją dorosła osobę to 10 lat a jak katuje się dziecko to 5 lat???
Avatar
Dzwon / 13 września 2017 o 09:00
Ciekawe, dlaczego sąd nie przyznał w wyroku odszkodowania dla ofiary. Tu aż się prosi, żeby oprócz kary więzienia przyznać, z urzędu, dziewczynie wysokie odszkodowanie. Tak żeby płacił ze 30 lat i przy każdej wpłacie, pamiętał za co. To mu da, do myslenia, co zrobił. A tak spłynie po nim jak woda po kaczce i śladu skruchy nie bedzie.
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 07:57
5 lat ?? To chyba jakiś żart !! Po 5 latach wyjdzie i będzie robił to dalej.. jak ma się czuć ta biedna dziewczynka, z myślą że ten koszmar za 5 lat wróci..
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 06:30
Jest tam jakaś korekta? "Młody mężczyzna z okolic Chełma został skazany na gwałcenie własnej siostry"'.
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 05:44
25 lat odsiadki w kopalni radioaktywnych surowcow i kastracja. Co za bydlak!
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 03:16
Islamista na pewno!
Avatar
wikary / 13 września 2017 o 01:01
Sedzia to jakiś pojeb, każe mu dalej gwałcić...
Avatar
anka / 13 września 2017 o 13:02
WEg napisał:
undefined napisał:
Mam nadzieję, że propozycje p. Ziobry dot. zmiany kar za gwałt wejdę w życie. A co do Twojego komentarza "To nie może być prawdą . To pewnie jakiś imigrant ,przecież Polak /pewnie ochrzczony / nie byłby wstanie zrobić tak podłej rzeczy" - jak widać mamy własnych bandytów pod dostatkiem i dlatego dodatkowo obcych nam nie potrzeba.
Ale jak jest głupi jak ty to pwnie zrobił
 Znasz język polski? Jeśli tak, to napisz po polsku, a jak nie, to poszukaj tłumacza, aby zrozumiał Twoje złote myśli zapisane słowami.
 Znasz język polski? Jeśli tak, to napisz po polsku, a jak nie, to poszukaj tłumacza, aby zrozumiał Twoje złote myśli zapisane słowami. rozwiń
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 11:47
5 lat?! dla takiego s***syna?! to jakieś kpiny!
Avatar
kocie / 13 września 2017 o 10:19
sprawdź sobie statystyki (polska i świat) gdy dochodzi do molestowania sexualnego u dzieci, na pierwszym miejscu agresorem jest ktoś z najbliższej rodziny lub najbliższego otoczenia (np znajomi rodziny)
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 09:47
Czyli jak biją dorosła osobę to 10 lat a jak katuje się dziecko to 5 lat???
Avatar
Dzwon / 13 września 2017 o 09:00
Ciekawe, dlaczego sąd nie przyznał w wyroku odszkodowania dla ofiary. Tu aż się prosi, żeby oprócz kary więzienia przyznać, z urzędu, dziewczynie wysokie odszkodowanie. Tak żeby płacił ze 30 lat i przy każdej wpłacie, pamiętał za co. To mu da, do myslenia, co zrobił. A tak spłynie po nim jak woda po kaczce i śladu skruchy nie bedzie.
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 07:57
5 lat ?? To chyba jakiś żart !! Po 5 latach wyjdzie i będzie robił to dalej.. jak ma się czuć ta biedna dziewczynka, z myślą że ten koszmar za 5 lat wróci..
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 06:30
Jest tam jakaś korekta? "Młody mężczyzna z okolic Chełma został skazany na gwałcenie własnej siostry"'.
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 05:44
25 lat odsiadki w kopalni radioaktywnych surowcow i kastracja. Co za bydlak!
Avatar
Gość / 13 września 2017 o 03:16
Islamista na pewno!
Avatar
wikary / 13 września 2017 o 01:01
Sedzia to jakiś pojeb, każe mu dalej gwałcić...
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 9

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!