Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

5 sierpnia 2013 r.
11:54
Edytuj ten wpis

7 lat więzienia za gwałt na dziecku

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 13 A A
Kamil P. został skazany na 7 lat więzienia (Jacek Świerczyński)
Kamil P. został skazany na 7 lat więzienia (Jacek Świerczyński)

Kamil P. został skazany na 7 lat więzienia. To kara za podwójny gwałt na 14-latce. Mężczyzna molestował też jej koleżankę i ranił nożem swoją znajomą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wyrok w sprawie 27-latka wydał dziś Sąd Okręgowy w Lublinie. Kamil P. ma już za sobą odsiadkę m.in. za kradzieże i włamania. Mężczyzna wyszedł z więzienia w lutym ubiegłego roku. Na początku marca razem ze znajomą odwiedził swojego kolegę w Chełmie. Wszyscy pili alkohol.

Do imprezowiczów dołączyły dwie młode dziewczyny, 14-letnia Klaudia i rok starsza Agata. Kamil P. zainteresował się młodszą z dziewczyn, która jednak odrzuciła jego zaloty. Wtedy 27-latek przystawił jej do gardła nóż. Zmusił nastolatkę, by się z nim całowała.

Mężczyzna próbował tego samego z 15-letnią Agatą, ale dziewczynie udało się obronić. Parę godzin później Kamil P. dopiął swego. 27-latek uwięził obie nastolatki w mieszkaniu. Groził im śmiercią. Z młodszej zdarł ubranie i dwa razy zgwałcił. Zmusił ją też do "innej czynności seksualnej”.

Kamil P. nie oszczędził również swojej znajomej. Okaleczył jej twarz nożem. – Groził jej śmiercią, kiedy chciała pomóc Klaudii i Agacie – wyliczał podczas ogłaszania wyroku sędzia Piotr Romański.
Po "imprezie” 27-latek przepadł bez wieści. Przez dwa tygodnie ukrywał się przed policją. Kryminalni dopali go w środku dnia, przed chełmskim oddziałem ZUS. Kamil P. natychmiast trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Najpoważniejsze z nich to gwałt na małoletniej i doprowadzenie jej do poddania się innej czynności seksualnej. Kamilowi P. groziło do 12 lat więzienia. Został skazany na 7. Mężczyzna ma również 5-letni zakaz zbliżania się do zgwałconej 14-latki.

– Nie wiemy jeszcze, czy będziemy zaskarżać ten wyrok – mówi prokurator Marzena Kucińska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Chełmie. – Wyrok dopiero zapadł. Musimy zapoznać się z dokumentami.

Kamil P. od marca ubiegłego roku siedzi za kratkami. Dwukrotnie starał się o zwolnienie z aresztu. Utrzymywał, że jest niewinny.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
erit / 7 maja 2014 o 09:21

znam kamila bardzo dobrze kradlismy razem kiedys ale to co teraz odje..l popularnosci mu nie przyniesie we wiezniu cos mnie sie zdaje ze tera to on bedzie inne czynnosci sexualne wykonywal heh ale co on nie wiedzial co bedzie LTZ nowy zle zrobil h.j w du.e za to pozdrowienia od ucikieniera polsko viva RKS

Avatar
pawo / 23 sierpnia 2013 o 09:47
catholik.tobie.pala.w.dupe
Avatar
Jacho / 5 sierpnia 2013 o 23:19

śmierć poprzez zachłostanie, jedyna słuszna kara dla tego psychola

Avatar
Gość / 5 sierpnia 2013 o 18:19

Dlatego RYŻY z tą całą czerwoną chołotą musi odejść.

Avatar
catholic / 5 sierpnia 2013 o 18:14

Tylko 7 lat???? Curva co to za pojebany kraj, pojebane sądy???? Gdzie my żyjemy? A pala w dupala hujowi jednemu i dożywocie, a po drodze codziennie wpierdol!!!!

Avatar
Gość / 5 sierpnia 2013 o 17:21

TO jest kraj ,to raj dla bandytów .Gdyby dotyczyło to mojego dziecka to wcześniej czy później otrzymałby wyrok śmierci .Nie ma sądów każdy musi sam wymierzać karę .

Dlatego RYŻY z tą całą czerwoną chołotą musi odejść.

Avatar
mordotymoja / 5 sierpnia 2013 o 17:15

TO jest kraj ,to raj dla bandytów .Gdyby dotyczyło to mojego dziecka to wcześniej czy później otrzymałby wyrok śmierci .Nie ma sądów każdy musi sam wymierzać karę .

Avatar
ojciec / 5 sierpnia 2013 o 15:56

Jeszcze powinni go skrócić o małego.

Avatar
gość / 5 sierpnia 2013 o 15:49

Rodzic tej dziewczyny powinien upolować go na ulicy i wjechać w niego samochodem. Byłby wypadek -nieumyślny naturalnie.  Ciekawe jaki wyrok będzie za 3,5 roku kiedy wyjdzie "za dobre sprawowanie" kiedy przeleci córkę sędziego albo jego żonę?

Avatar
ja / 5 sierpnia 2013 o 14:31

to co k...wy nędzy trzeba zrobić, żeby dostać 12 lat ??! dla kogo jest ta górna granica ?!

Avatar
erit / 7 maja 2014 o 09:21

znam kamila bardzo dobrze kradlismy razem kiedys ale to co teraz odje..l popularnosci mu nie przyniesie we wiezniu cos mnie sie zdaje ze tera to on bedzie inne czynnosci sexualne wykonywal heh ale co on nie wiedzial co bedzie LTZ nowy zle zrobil h.j w du.e za to pozdrowienia od ucikieniera polsko viva RKS

Avatar
pawo / 23 sierpnia 2013 o 09:47
catholik.tobie.pala.w.dupe
Avatar
Jacho / 5 sierpnia 2013 o 23:19

śmierć poprzez zachłostanie, jedyna słuszna kara dla tego psychola

Avatar
Gość / 5 sierpnia 2013 o 18:19

Dlatego RYŻY z tą całą czerwoną chołotą musi odejść.

Avatar
catholic / 5 sierpnia 2013 o 18:14

Tylko 7 lat???? Curva co to za pojebany kraj, pojebane sądy???? Gdzie my żyjemy? A pala w dupala hujowi jednemu i dożywocie, a po drodze codziennie wpierdol!!!!

Avatar
Gość / 5 sierpnia 2013 o 17:21

TO jest kraj ,to raj dla bandytów .Gdyby dotyczyło to mojego dziecka to wcześniej czy później otrzymałby wyrok śmierci .Nie ma sądów każdy musi sam wymierzać karę .

Dlatego RYŻY z tą całą czerwoną chołotą musi odejść.

Avatar
mordotymoja / 5 sierpnia 2013 o 17:15

TO jest kraj ,to raj dla bandytów .Gdyby dotyczyło to mojego dziecka to wcześniej czy później otrzymałby wyrok śmierci .Nie ma sądów każdy musi sam wymierzać karę .

Avatar
ojciec / 5 sierpnia 2013 o 15:56

Jeszcze powinni go skrócić o małego.

Avatar
gość / 5 sierpnia 2013 o 15:49

Rodzic tej dziewczyny powinien upolować go na ulicy i wjechać w niego samochodem. Byłby wypadek -nieumyślny naturalnie.  Ciekawe jaki wyrok będzie za 3,5 roku kiedy wyjdzie "za dobre sprawowanie" kiedy przeleci córkę sędziego albo jego żonę?

Avatar
ja / 5 sierpnia 2013 o 14:31

to co k...wy nędzy trzeba zrobić, żeby dostać 12 lat ??! dla kogo jest ta górna granica ?!

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo]
film

Pseudokibice Legii zdemolowali dworzec w Kutnie [wideo] 0 0

Miało być święto piłki nożnej, skończyło się walkowerem. Finał ekstraklasy został przerwany po chuligańskich wybrykach pseudokibiców Lecha Poznań. Jednak to co działo się na boisku, miało także swoją kontynuację poza nim

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 0

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 46 12

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 5

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 6

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 43 44

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!