Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

14 marca 2017 r.
6:50

Adwokat pobił i ranił nożem żonę. Zakrwawiona kobieta uciekła do apteki

54 30 A A
Oprócz wieloletniej odsiadki, adwokatowi grożą konsekwencje dyscyplinarne. Korporacyjny samorząd wszczął już wobec niego postępowanie, które może  zakończyć się wyrzuceniem prawnika z zawodu <br />
Oprócz wieloletniej odsiadki, adwokatowi grożą konsekwencje dyscyplinarne. Korporacyjny samorząd wszczął już wobec niego postępowanie, które może zakończyć się wyrzuceniem prawnika z zawodu
(fot. Jacek Szydłowski )

Znany adwokat z Chełma odpowiada przed sądem za usiłowanie zabójstwa swojej żony. Bartosz W. miał ją pobić i ranić nożem. Wszystko przez to, że kobieta wdała się w romans z kolegą z pracy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sprawą Bartosza W. zajmuje się Sąd Okręgowy w Lublinie. Podczas wczorajszej rozprawy zeznawała żona adwokata. Szczegóły jej relacji pozostają jednak tajemnicą, bo postępowanie toczy się za zamkniętymi drzwiami.

Bartosz W. odpowiada za wydarzenia z lipca ubiegłego roku. Z akt sprawy wynika, że dowiedział się wówczas, że jego żona, pracownica prokuratury, ma w pracy kochanka. Romans miał trwać od blisko dwóch lat. Sprawa wyszła na jaw, bo Bartosz W. przeczytał wiadomości w telefonie małżonki. Mężczyzna miał wówczas wpaść w szał i pobić żonę.

Kobieta obiecała, że zakończy romans, ale już kilka dni po pierwszej awanturze doszło do kolejnej. Małżonkowie byli wówczas sami w domu. Bartosz W. miał wtedy pić alkohol. Wypomniał żonie romans i para zaczęła się kłócić. Pijany 34-latek rzucił się na kobietę z pięściami. Okładał ją kijem. W pewnej chwili sięgnął po dwa noże myśliwskie. Zaczął straszyć nimi żonę. Groził, że ją oszpeci.

Według śledczych, feralnej nocy prawnik przez dłuższy czas znęcał się nad kobietą. Miał jej również grozić śmiercią. Około godz. 2 w nocy zaczął dźgać żonę nożem. Zdążył zadać dwa ciosy. Rannej kobiecie udało się uciec. Zakrwawiona wbiegła do całodobowej apteki przy ul. Wołyńskiej. Powiedziała, że napadł ją mąż. Farmaceutka wezwała pogotowie i policjantów.

Żona Bartosza W. trafiła do szpitala. Miała obrażenia na całym ciele. Rany po ciosach nożem były na tyle poważne, że konieczna okazała się operacja. Kobieta przeżyła dzięki pomocy lekarzy. Miała sporo szczęścia, bo ostrze o włos minęło tętnicę.

Kiedy policjanci pojechali do domu kobiety, zastali tam jej pijanego męża. Ślady wskazywały, że doszło tam do krwawej awantury. Bartosz W. nie stawiał oporu mundurowym. Trafił do prokuratury, gdzie zarzucono mu usiłowanie zabójstwa żony. Prawnik został tymczasowo aresztowany. Nadal czeka na wyrok w celi.

Czytaj więcej o:

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lorencywow / 11 maja 2018 o 06:10
zaklady bukmacherskie w polsce
Avatar
Gość / 16 marca 2017 o 12:56
To, że się napił jest chwalebne ale to, że zamiast pognać babę z domu musiał użyć noża jest naganne.
Avatar
Gość / 15 marca 2017 o 12:15
Tym czynem udowodnił, że był warty tej "zdrady".
Avatar
Gość / 15 marca 2017 o 10:46
Dlaczego nie zabrał się za posuwacza? Chojrak tylko do kobiety? Oby sąd nie zawiódł wyrokiem, który ucieszy kolegów z celi rychłego pasiaczka.
Avatar
Henio / 15 marca 2017 o 00:05
A teraz też żadnych przygód?
Avatar
Gość / 15 marca 2017 o 00:01
No, to poznaj mnie i mą połowice. Żadnych przygód przed ;)
Avatar
Gość / 14 marca 2017 o 23:26
...takie jest życie! Raz kobieta ma kochanka, a raz mężczyzna ma kochankę! Osobiście nie znam zarówno kobiet, jak i mężczyzn wchodzących w związki bez żadnej życiowej historii sprzed okresu narzeczeństwa. Nie mają miłych wspomnień z szalonego czasu studenckiej beztroski! To nie dziewice i nie niewinni młodzieńcy, ale ludzie z rożnym temperamentem i potrzebami.... Codzienność jest pełna okazji i daje sposobność ... a więc bawmy się, ale nie mordujmy!!! :) :) :)
Avatar
Gość / 14 marca 2017 o 17:02
Baba jak kot na cztery łapy, a ten adokat zamiast przepędzić na cztery wiatry żonę swoją nie mógł się pogodzić z byle jaka stratą. Zapomniał, że na ulicy tego kwiatu chodzi tysiące, a adokata, no niby że pieniężny by rozdrapały. Durny, ale zrozumie kiedyś.
Avatar
Gość / 14 marca 2017 o 15:39
Pewnie już przygotowuje sobie linie obrony : "w afekcie", "ograniczona poczytalność", "wzburzenie emocjonalne" itp. itd.
Avatar
Gość / 14 marca 2017 o 12:07
Ten "Lekarz" poniżej to kolejny impotent.
Avatar
Lorencywow / 11 maja 2018 o 06:10
zaklady bukmacherskie w polsce
Avatar
Gość / 16 marca 2017 o 12:56
To, że się napił jest chwalebne ale to, że zamiast pognać babę z domu musiał użyć noża jest naganne.
Avatar
Gość / 15 marca 2017 o 12:15
Tym czynem udowodnił, że był warty tej "zdrady".
Avatar
Gość / 15 marca 2017 o 10:46
Dlaczego nie zabrał się za posuwacza? Chojrak tylko do kobiety? Oby sąd nie zawiódł wyrokiem, który ucieszy kolegów z celi rychłego pasiaczka.
Avatar
Henio / 15 marca 2017 o 00:05
A teraz też żadnych przygód?
Avatar
Gość / 15 marca 2017 o 00:01
No, to poznaj mnie i mą połowice. Żadnych przygód przed ;)
Avatar
Gość / 14 marca 2017 o 23:26
...takie jest życie! Raz kobieta ma kochanka, a raz mężczyzna ma kochankę! Osobiście nie znam zarówno kobiet, jak i mężczyzn wchodzących w związki bez żadnej życiowej historii sprzed okresu narzeczeństwa. Nie mają miłych wspomnień z szalonego czasu studenckiej beztroski! To nie dziewice i nie niewinni młodzieńcy, ale ludzie z rożnym temperamentem i potrzebami.... Codzienność jest pełna okazji i daje sposobność ... a więc bawmy się, ale nie mordujmy!!! :) :) :)
Avatar
Gość / 14 marca 2017 o 17:02
Baba jak kot na cztery łapy, a ten adokat zamiast przepędzić na cztery wiatry żonę swoją nie mógł się pogodzić z byle jaka stratą. Zapomniał, że na ulicy tego kwiatu chodzi tysiące, a adokata, no niby że pieniężny by rozdrapały. Durny, ale zrozumie kiedyś.
Avatar
Gość / 14 marca 2017 o 15:39
Pewnie już przygotowuje sobie linie obrony : "w afekcie", "ograniczona poczytalność", "wzburzenie emocjonalne" itp. itd.
Avatar
Gość / 14 marca 2017 o 12:07
Ten "Lekarz" poniżej to kolejny impotent.
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 0 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 0 4

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 0 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 0 11

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 4

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!