Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

18 grudnia 2008 r.
15:10
Edytuj ten wpis

Albo 20 tys. euro, albo wysadzimy urząd

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 21 A A

Policjanci zatrzymali dwóch 18-latków, którzy grozili zdetonowaniem bomby w urzędzie gminy w Krasnymstawie. W mailu, który wysłali na policję, zażądali 20 tys euro.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
18-latkowie grozili, że jeśli pieniędzy nie dostaną, wysadzą budynek w powietrze. W wiadomości nie było jednak ani miejsca przekazania okupu, ani też możliwości kontaktu z szantażystami.

Z urzędu natychmiast ewakuowano 42 osoby. Policja, z pomocą specjalnie szkolonego psa przeszukała cały budynek, ale bomby nie znalazła. Znalazła za to szantażystów.

To uczniowie Ochotniczego Hufca Pracy. Funkcjonariusze złapali ich w Zamościu. Grozi im do 3 lat więzienia.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kamil / 5 stycznia 2009 o 12:58
Żal mi was podniecacie się tym?banda debi"""
Avatar
ewelina / 26 grudnia 2008 o 19:35
<znajoma>sama jesteś poje***a i masz nasrane w mózgu
Avatar
znajoma / 26 grudnia 2008 o 19:14
Potap ty poje**ncu powaliło ci sie w muzgu ???
kretynie!!!!!!
Avatar
gag / 25 grudnia 2008 o 18:03
haha od tofika
Avatar
ewelina / 24 grudnia 2008 o 20:06
CO ZA IDIOCI PISZĄ NA TYM FORUM KOMENTARZE ZNAM KRZYŚKA.P I WIEM, ŻE TO NIE ON ZROBIŁ TYLKO JEGO INTELIGENTNI INACZEJ KOLEDZY I GO WKRĘCILI KWESTIA CZASU I WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNI I CIEKAWE KOMU BĘDZIE GŁUPIO A POZA TYM KTOŚ KTO UŻYWA TERMINU GNÓJ NIE JEST DO KOŃCA ZDROWY I POWINIEN SIE LECZYĆ ODpier***CIE SIE OD TOFIKA!!!
Avatar
włodawianin / 23 grudnia 2008 o 22:54
No to jesteście sławni już nie tylko za chmielaki. Powinniście wieszać takich tuż po urodzeniu , bo przecież sama mordą odstraszają chłopaki inwestorów, idzie się domyśleć że ci dwaj panowie to nie wypały ;]
Avatar
hetman / 23 grudnia 2008 o 11:51
Gość napisał:
TY NIE BYŁ BYŚ W STANIE COŚ TAKIEGO WYMYŚLIĆ BO ZA GŁUPI JESTEŚ
ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM A NIE KRYTYKUJESZ INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
EWE / 22 grudnia 2008 o 22:22
LUDZIE UCZĄ SIĘ NA BŁĘDACH ... NIE MACIE SIĘ CZYM PODNIECAĆ !!!!!!!!
Avatar
Gość / 22 grudnia 2008 o 22:18
TY NIE BYŁ BYŚ W STANIE COŚ TAKIEGO WYMYŚLIĆ BO ZA GŁUPI JESTEŚ
ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM A NIE KRYTYKUJESZ INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
to tylko ja ;] / 22 grudnia 2008 o 19:56
haaaa Sztrek deb*** skończony..... nie no jak potap coś wymyśli to nie ma co.........
Avatar
kamil / 5 stycznia 2009 o 12:58
Żal mi was podniecacie się tym?banda debi"""
Avatar
ewelina / 26 grudnia 2008 o 19:35
<znajoma>sama jesteś poje***a i masz nasrane w mózgu
Avatar
znajoma / 26 grudnia 2008 o 19:14
Potap ty poje**ncu powaliło ci sie w muzgu ???
kretynie!!!!!!
Avatar
gag / 25 grudnia 2008 o 18:03
haha od tofika
Avatar
ewelina / 24 grudnia 2008 o 20:06
CO ZA IDIOCI PISZĄ NA TYM FORUM KOMENTARZE ZNAM KRZYŚKA.P I WIEM, ŻE TO NIE ON ZROBIŁ TYLKO JEGO INTELIGENTNI INACZEJ KOLEDZY I GO WKRĘCILI KWESTIA CZASU I WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNI I CIEKAWE KOMU BĘDZIE GŁUPIO A POZA TYM KTOŚ KTO UŻYWA TERMINU GNÓJ NIE JEST DO KOŃCA ZDROWY I POWINIEN SIE LECZYĆ ODpier***CIE SIE OD TOFIKA!!!
Avatar
włodawianin / 23 grudnia 2008 o 22:54
No to jesteście sławni już nie tylko za chmielaki. Powinniście wieszać takich tuż po urodzeniu , bo przecież sama mordą odstraszają chłopaki inwestorów, idzie się domyśleć że ci dwaj panowie to nie wypały ;]
Avatar
hetman / 23 grudnia 2008 o 11:51
Gość napisał:
TY NIE BYŁ BYŚ W STANIE COŚ TAKIEGO WYMYŚLIĆ BO ZA GŁUPI JESTEŚ
ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM A NIE KRYTYKUJESZ INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
EWE / 22 grudnia 2008 o 22:22
LUDZIE UCZĄ SIĘ NA BŁĘDACH ... NIE MACIE SIĘ CZYM PODNIECAĆ !!!!!!!!
Avatar
Gość / 22 grudnia 2008 o 22:18
TY NIE BYŁ BYŚ W STANIE COŚ TAKIEGO WYMYŚLIĆ BO ZA GŁUPI JESTEŚ
ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM A NIE KRYTYKUJESZ INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
to tylko ja ;] / 22 grudnia 2008 o 19:56
haaaa Sztrek deb*** skończony..... nie no jak potap coś wymyśli to nie ma co.........
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 1

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 7 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 5

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 22 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 67 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!