Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 czerwca 2014 r.
7:31
Edytuj ten wpis

Baranica. Motocyklem KTM po lesie. 24-latek nie żyje

Autor: Zdjęcie autora (pab)
177 37 A A

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 19.30 w lesie w miejscowości Baranica niedaleko Krasnegostawu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierujący motocyklem KTM 24-latek jechał drogą wysypaną tłuczniem. - Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Jadący za nim znajomi natychmiast podjęli reanimację, którą przejęła załoga pogotowia ratunkowego. Mimo tych wysiłków 24-latek poniósł śmierć - relacjonuje st.asp. Marzena Skiba, rzecznik policji w Krasnymstawie.

Jak ustalili policjanci trójka znajomych z gm. Rybczewice wybrała się dwoma motocyklami na przejażdżkę po lesie. - Kiedy wracali, jadący sam 24-latek wyprzedził pozostałych i po chwili doszło do nieszczęśliwego wypadku - dodaje Skiba.

Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
to ja 48 / 20 czerwca 2014 o 08:36

To był WSPANIAŁY MŁODY CZŁOWIEK jak większość ludzi na motorach

A wy wszycy bez kultury którzy tu przy okazji neszcześcia czyjegoś dajecie upust swojemu chamstwu

przypomnijcie sobie swoje wypowiedzi w chwili gdzy wam się przydaży podobna sytuacja.

Avatar
ktoś / 18 czerwca 2014 o 18:06
Nie rozumiem osób które się tutaj wypowiadają a tak naprawdę nigdy nie mieli okazji poznać tego chłopaka. Wypisujecie tutaj takie głupoty że aż się słabo robi jak się to czyta. A pomyśleliście że te wasze komentarze może czytać ktoś z jego rodziny? Pod każdym artykułem o czyjejś śmierci wypisujecie takie głupoty? Jak ktoś zginie w wypadku samochodowym albo ktoś kogoś śmiertelnie potrąci to też piszecie że jednego debila mniej? Pomyślcie zanim wyrazicie swoje zdanie o kimś o kim nie macie pojęcia.
Avatar
JA / 18 czerwca 2014 o 10:30

RIP.Najszczersze wyrazy wspolczucia rodzine.Tragedia.Bezsilnosc.Brak slow.

R.I.P.

Avatar
Znajomy / 18 czerwca 2014 o 09:57

Jak możecie się wypowiadać i mówić  czy chłopak był porządny czy nie, jak go nie znaliście?
Rozumu nikt nikogo nie nauczył i nie nauczy!
Świrując na motorze wiedział czym to się może skoczyć!

Avatar
inny / 17 czerwca 2014 o 19:29

Leśnik jak możesz piedo.... o uszkodzonym drzewie jak zginął porządny chłopak który zostawił rodzine.Rodzina nie dośc że musi zapłacić za ceremonię pogrzebową to jeszcze za jakieś głupie drzewo-jesteś bez serca postaw sie w ich sytuacji albo idz do psychiatry!!!! :angry: 

Avatar
Gość / 17 czerwca 2014 o 19:18

Czy jest to prawda że motocykliści zakładają sobie łańcuch na szyję a jego drugą końcówkę przypinają do ramy motocykla? Robią to chyba po to aby w razie wypadku nie być kaleką tylko żeby urwało głowę. Troszeczkę to komicznie wygląda jak motocykliści jeżdżą z łańcuchami na szyi.

Avatar
świadek / 17 czerwca 2014 o 18:46

Leśnik sam jesteś grupa cymbałów to ty tu pierdolisz o drzewach kiedy człowiek zginął?! Jezu masakra. To nie było w lesie tylko na drodze polnej !!!! Jezu nikt nic nie wie a sie udziela naprawdę...

Avatar
Leśnik / 17 czerwca 2014 o 16:58

Na fotce widzę , że motocykl tego denata zniszczył drzewo, więc nadleśnictwo poniosło straty. Ciekawy jestem czy rodzina nieboszczyka zapłaci za niszczenie przyrody? Co innego gdyby wypadek zdarzył się na jezdni, szosie, autostradzie. Tu jednak było inaczej grupa cymbałów urządziła sobie rajdy  po lesie. 

Avatar
ludź / 17 czerwca 2014 o 16:04

Dobra zacznijmy od tego że ja wiem co tam się stało. Owszem jechało ich 5 ale nie oni nagle nie znikneli tylko nie chceili mieć problemów, a zostało 2 kolegów, którzy reanimowali. I prosze nie gadać głupot że kiedy oni jechali to starszego człowieka prawie potrącili. Ten wypadek nie stał się w lesie tylko przy drodze. Troszeczkę szacunku. On tez był człowiekiem a nie zwierzem może trochę współczucia. On nie warjował tylko zabrakło mu szczęścia przy zwykłej drodze do domu najwidoczniej życie było tak pisane... [*] Spoczywaj w spokoju [*] [*]

Avatar
djsu / 17 czerwca 2014 o 15:44

Kto to pisał "trójka znajomych wybrała się dwoma motocyklami"? Poza tym widziałem jak jechali bo bylem na szosie gdy przyjeżdżali to było ich z pięciu chyba wiec reszta się rozpłynęła nagle?

~Jak to 5-ciu? myslisz ze cos ukrywają ?

Avatar
to ja 48 / 20 czerwca 2014 o 08:36

To był WSPANIAŁY MŁODY CZŁOWIEK jak większość ludzi na motorach

A wy wszycy bez kultury którzy tu przy okazji neszcześcia czyjegoś dajecie upust swojemu chamstwu

przypomnijcie sobie swoje wypowiedzi w chwili gdzy wam się przydaży podobna sytuacja.

Avatar
ktoś / 18 czerwca 2014 o 18:06
Nie rozumiem osób które się tutaj wypowiadają a tak naprawdę nigdy nie mieli okazji poznać tego chłopaka. Wypisujecie tutaj takie głupoty że aż się słabo robi jak się to czyta. A pomyśleliście że te wasze komentarze może czytać ktoś z jego rodziny? Pod każdym artykułem o czyjejś śmierci wypisujecie takie głupoty? Jak ktoś zginie w wypadku samochodowym albo ktoś kogoś śmiertelnie potrąci to też piszecie że jednego debila mniej? Pomyślcie zanim wyrazicie swoje zdanie o kimś o kim nie macie pojęcia.
Avatar
JA / 18 czerwca 2014 o 10:30

RIP.Najszczersze wyrazy wspolczucia rodzine.Tragedia.Bezsilnosc.Brak slow.

R.I.P.

Avatar
Znajomy / 18 czerwca 2014 o 09:57

Jak możecie się wypowiadać i mówić  czy chłopak był porządny czy nie, jak go nie znaliście?
Rozumu nikt nikogo nie nauczył i nie nauczy!
Świrując na motorze wiedział czym to się może skoczyć!

Avatar
inny / 17 czerwca 2014 o 19:29

Leśnik jak możesz piedo.... o uszkodzonym drzewie jak zginął porządny chłopak który zostawił rodzine.Rodzina nie dośc że musi zapłacić za ceremonię pogrzebową to jeszcze za jakieś głupie drzewo-jesteś bez serca postaw sie w ich sytuacji albo idz do psychiatry!!!! :angry: 

Avatar
Gość / 17 czerwca 2014 o 19:18

Czy jest to prawda że motocykliści zakładają sobie łańcuch na szyję a jego drugą końcówkę przypinają do ramy motocykla? Robią to chyba po to aby w razie wypadku nie być kaleką tylko żeby urwało głowę. Troszeczkę to komicznie wygląda jak motocykliści jeżdżą z łańcuchami na szyi.

Avatar
świadek / 17 czerwca 2014 o 18:46

Leśnik sam jesteś grupa cymbałów to ty tu pierdolisz o drzewach kiedy człowiek zginął?! Jezu masakra. To nie było w lesie tylko na drodze polnej !!!! Jezu nikt nic nie wie a sie udziela naprawdę...

Avatar
Leśnik / 17 czerwca 2014 o 16:58

Na fotce widzę , że motocykl tego denata zniszczył drzewo, więc nadleśnictwo poniosło straty. Ciekawy jestem czy rodzina nieboszczyka zapłaci za niszczenie przyrody? Co innego gdyby wypadek zdarzył się na jezdni, szosie, autostradzie. Tu jednak było inaczej grupa cymbałów urządziła sobie rajdy  po lesie. 

Avatar
ludź / 17 czerwca 2014 o 16:04

Dobra zacznijmy od tego że ja wiem co tam się stało. Owszem jechało ich 5 ale nie oni nagle nie znikneli tylko nie chceili mieć problemów, a zostało 2 kolegów, którzy reanimowali. I prosze nie gadać głupot że kiedy oni jechali to starszego człowieka prawie potrącili. Ten wypadek nie stał się w lesie tylko przy drodze. Troszeczkę szacunku. On tez był człowiekiem a nie zwierzem może trochę współczucia. On nie warjował tylko zabrakło mu szczęścia przy zwykłej drodze do domu najwidoczniej życie było tak pisane... [*] Spoczywaj w spokoju [*] [*]

Avatar
djsu / 17 czerwca 2014 o 15:44

Kto to pisał "trójka znajomych wybrała się dwoma motocyklami"? Poza tym widziałem jak jechali bo bylem na szosie gdy przyjeżdżali to było ich z pięciu chyba wiec reszta się rozpłynęła nagle?

~Jak to 5-ciu? myslisz ze cos ukrywają ?

Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant?

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant? 0 0

2 lutego 1911 r. na terenie Mokradek w Nowej Aleksandrii rozlepiona została odezwa wzywająca do dalszego oporu przeciw carskiemu zaborcy. W kilka miesięcy później naczelnik nowoaleksandryjskiej straży ziemskiej powiadamiał swoich przełożonych o ukazaniu się dwóch odezw o podobnej treści, tym razem na ścianie Domku Gotyckiego. Przykłady te świadczą o kontynuacji na terenie Nowej Aleksandrii patriotycznych dążeń do wypowiedzenia posłuszeństwa carskiemu zaborcy.

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa
24 czerwca 2018, 19:00

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa 0 0

Galeria Klimaty w Kazimierzu Dolnym (Mięćmierz 5) zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu Sąsiedzi Icka z Markuszowa. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca o godz. 19.

ROW Rybnik - Speed Car Motor 4:2 [RELACJA NA ŻYWO]

ROW Rybnik - Speed Car Motor 4:2 [RELACJA NA ŻYWO] 4 0

O godzinie 16:15 lubelscy żużlowcy stoczą kolejny pojedynek ligowy. Tym razem Speed Car powalczy o punkty w Rybniku z tamtejszym ROW. W Lublinie górą byli zawodnicy trenera Dariusza Śledzia. Powtórka na terenie rywala w hicie Nice 1 ligi żużlowej jest więc mile widziana

Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały
galeria

Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały 0 0

Już po raz czwarty gumowe kaczki popłynęły rzeką Krzną. Charytatywny wyścig zorganizowali rotarianie z Białej Podlaskiej.

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy 0 0

Reprezentacja Anglii odniosła drugie zwycięstwo w grupie pokonując Panamę 6:1, a trzy gole zdobył Harry Kane

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia]
Zdjęcia
galeria

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia] 0 0

Starali się jako mogli, choć pogoda popsuła nieco plany organizatorem Świdnickiej Nocy Kultury. Ze względu na padający deszcz część wydarzeń miała miejsce pod dachem, a nie w plenerze jak wstępnie zaplanowano.

Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Właściciela szuka policja

Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Właściciela szuka policja 14 8

W niedzielę przed południem pies puszczony luzem w Ogrodzie Saskim zaatakował pawie.

W szkole są klasy pływackie, ale basen nie działa. Uczniowie muszą jeździć gdzie indziej

W szkole są klasy pływackie, ale basen nie działa. Uczniowie muszą jeździć gdzie indziej 0 1

W Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie nie udał się nabór do sportowych klas o profilu pływackim. Powód? Już trzeci rok basen przy tej placówce ze względu na fatalny stan techniczny jest nieczynny

16-latek wjechał pod samochód i zginął. Policja szuka świadków

16-latek wjechał pod samochód i zginął. Policja szuka świadków 7 6

Policjanci szukają świadków wypadku do którego doszło 9 maja w Radawcu Małym. 16-letni rowerzysta zderzył się z fordem. Trafił do szpitala. Nie udało się go uratować

Uziemione, ale wciąż piękne. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie [zdjęcia]
Lubelskie Ekstra
galeria

Uziemione, ale wciąż piękne. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie [zdjęcia] 45 0

To jedyne takie miejsce w Polsce. Niektórzy wręcz mówią, że w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie stoi największa flota samolotów wojskowych nad Wisłą. Wprawdzie maszyny są już uziemione, ale wciąż emanują romantyczną magią lotnictwa wojskowego. Warto poznać to miejsce.

Wakacje z kamerą w Chatce Żaka
25 czerwca 2018, 0:00

Wakacje z kamerą w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzieci w wieku szkolnym (od 8 do 16 lat) będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach filmowych w Chatce Żaka, które odbędą się w dniach 25-29 czerwca w godz. 8-15.

Puławy: Polskie piosenki symfonicznie przed Marynkami
galeria
film

Puławy: Polskie piosenki symfonicznie przed Marynkami 9 2

Koncert "najpięknieszych polskich piosenek" z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości w sobotę wieczorem wybrzmiał na dziedzińcu puławskiego Pałacu Marynki. Zaśpiewali Stanisław Soyka, Wiktoria Węgrzyn i Andrzej Lichosyt.

Okradał i przetrzymywał starszych ludzi. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Okradał i przetrzymywał starszych ludzi. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 1 0

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny?

Mecz ostatniej szansy. Polska - Kolumbia 0:2? Rozmowa z Kolumbijczykiem [wideo]
galeria
film

Mecz ostatniej szansy. Polska - Kolumbia 0:2? Rozmowa z Kolumbijczykiem [wideo] 13 3

Dzisiaj mecz Polska - Kolumbia. Zapytaliśmy Juana, rodowitego Kolumbijczyka, który przyjechał do Lublina, m.in. o to jaki wynik obstawia.

Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. IPN rozpocznie poszukiwania?

Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. IPN rozpocznie poszukiwania? 7 2

„Archiwum to powinno zawierać wszystkie roboty nasze, jak wyroki wykonane, rozkazy, listy członków” – zeznał bezpiece Stanisław Kowalski ps. „Żmijka”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!