Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

6 lipca 2009 r.
12:44
Edytuj ten wpis

Bestialsko zaatakowana suczka nie przeżyła

Autor: Zdjęcie autora (moj)
0 18 A A

Suczka Fiona, która w czwartek została zraniona przez zwyrodnialca kamieniem, nie przeżyła. Policja szuka sprawców. Śledczy mają nazwiska podejrzanych, ale brakuje dowodów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w Szumince koło Włodawy. Trójka młodych mężczyzn obrzucała kamieniami napotkane psy. Suczka rasy york nie przeżyła ataku.

- Mam nadzieję, że tego kto to zrobił, spotka zasłużona kara - mówi pani Barbara, właścicielka psa. - Nie potrafię zrozumieć takiego bestialstwa. Moja rodzina jest zrozpaczona. Nie możemy pogodzić się z tym, co się stało Fionie.

Sprawą zajęła się policja, ale choć minęło już pięć dni o sprawcach niewiele wiadomo. Śledczy mają informację, kto mógłby się dopuścić tego czynu, jednak z braku dowodów nikogo jeszcze nie zatrzymali.

- Na razie nie postawiliśmy też nikomu zarzutów. Czynności nadal trwają. Trzeba jeszcze przesłuchać dwóch świadków - mówi Andrzej Wołos, rzecznik prasowy włodawskiej policji. - Prowadzący sprawę muszą zapoznać się też z dokumentacją weterynaryjną, żeby mieć pełną wiedzę na temat obrażeń, jakich doznało zwierzę

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bennet / 24 lipca 2009 o 22:59
Jedno jest pewne- tych bandytów powinna spotkać zasłużona kara, ale znając nasz Wymiar Sprawiedliwości--NIC IM NIE ZROBIĄ !!!! Przykre, ale niestety prawdziwe.Właściciele psa mogą doprowadzić do tego , aby sprawcy zostali surowo ukarani. Jeśli faktycznie ten psiak coś dla nich znaczył, zrobią zapewne , co do nich należy..... Nie wyobrażam sobie, aby jakaś bestia zrobiła krzywdę moim psiakom !!!!!
Avatar
Defqon.1 / 23 lipca 2009 o 09:38
Takich idiotów u nas niestety nie brakuje powinni zrobić z nimi to samo co z tą suczką !!! co im piesek zawinił ??? Bo pewnie sobie szczekała ???
Avatar
emir / 11 lipca 2009 o 10:15
znów polak napisał:
O przepraszam, ...teraz doczytałem piewrwszy artykuł w tej sprawie i jeśli te zwierzaki były na posesjach, to oczywiście tym bandytom nalezy sie surowa kara.


[size=4]czyli uważasz,że jakby były po za posesją to już je można bezkarnie zabijać?[/size] Zaiste - filozofia Kalego - albo nie zrozumiałam twojego komentarza !
Avatar
emir / 10 lipca 2009 o 21:52
I znów TOTALNA KOMPROMITACJA POLICJI - "nie moga ustalić sprawcy"; "muszą zapoznać sięz obrażeniami" Walnijcie isię w te zakute pozbawione mózgów łby - na tym zadupiu, gdzie każdy wie kto w jaka chustkę smarka - wy nie jetescie w stanie ustalić sprawcy?! 2 tygodnie potrzebujecie, by ruszyć tyłki ze stołków i zapoznać się z obrażeniami / PIES NIE ZYJE - ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ GNOJA - OPRAWCE I WY GO ZNACIEI A może kryjecie swojego? szwagra, zięcia? syna??na co czekacie? aż wam żonę albo córkę załtłucze , czy zgwałci?! wtedy się ruszycie? urzędasy bez krzty wrażliwości tacy sami, jak ta wiocha; może tzreba ogniem i żelazem cały ten gnój zlikwidować!?
I znów TOTALNA KOMPROMITACJA POLICJI - "nie moga ustalić sprawcy"; "muszą zapoznać sięz obrażeniami" Walnijcie isię w te zakute pozbawione mózgów łby - na tym zadupiu, gdzie każdy wie kto w jaka chustkę smarka - wy nie jetescie w stanie ustalić sprawcy?! 2 tygodnie potrzebujecie, by ruszyć tyłki ze stołków i zapoznać się z obrażeniami / PIES NIE ZYJE - ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ GNOJA - OPRAWCE I WY GO ZNACIEI A może kryjecie swojego? szwagra, zięcia? syna??na co czekacie? aż wam żonę albo córkę załtłucze , czy zgwałci?... rozwiń
Avatar
znów polak / 7 lipca 2009 o 15:18
O przepraszam, ...teraz doczytałem piewrwszy artykuł w tej sprawie i jeśli te zwierzaki były na posesjach, to oczywiście tym bandytom nalezy sie surowa kara.
Avatar
albedo / 6 lipca 2009 o 20:26
Myślę, że właściciele tego bezbronnego stworzenia , nie odpuszczą bandziorom i spotka ich zasłużona kara. Dzisiaj zakatowali małego pieska, a potem zaatakują słabszego od siebie człowieka. Dla takich bezmózgowców muszą być odpowiednie kary, bo w przeciwnym razie każdy z Nas może być ofiarą takich oprawców. Ufam , że sprawiedliwości stanie się zadość.
Avatar
arietta / 6 lipca 2009 o 18:03
Gość napisał:
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)

Ciekawe , skąd masz takie dokładne dane na temat psich odchodów ( 5 ton odchodów rocznie) .Zadam pytanie -czy Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało może dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po ,, dwunogach", czyli ŻULACH , którzy niejednokrotnie załatwiają potrzeby fizjologiczne na klatkach schodowych , w windach, ba nawet na trawnikach...Jak czegoś się dowiesz na ten temat- daj znać.....

Ciekawe , skąd masz takie dokładne dane na temat psich odchodów ( 5 ton odchodów rocznie) .Zadam pytanie -czy Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało może dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po ,, dwunogach", czyli ŻULACH , którzy niejednokrotnie załatwiają potrzeby fizjologiczne na klatkach schodowych , w windach, ba nawet na trawnikach...Jak czegoś się dowiesz na ten temat- daj znać..... rozwiń
Avatar
arietta / 6 lipca 2009 o 17:51
~polak~ napisał:
A ja wam powiem jedno...i niech wreszcie policja zajmie się tym. Dlaczego ta Fiona cała biegała sama sobie...(bo chyba tak musiało być, jesli została obrzucona kamieniami......,?) czy ta Pani i policja zna prawo że pies nie może biegać sam, i w dodatku bez kagańca....piszecie takie bzdury nie zastanawiając się kto tu jest winny!?Tylko w Polsce oczywiście takie absurdy i łamanie przepisów...nie egzekwowanie kar w stosunku do właścicieli bezpańsko biegających psów! Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie...wiadomo jak to czasami pies. Bo może ta Fiona się tak zachowywała, nawet mówią ze takie małe to najbardziej złośliwe. Policjo droga zajmij się wreszcie tymi biegającymi psami bez smyczy i kagańca w miejscach publicznych...i właścicielami krażącymi za nimi, czlowiek spokojnie przejść nie może, lub rowerem przejechać (szczególnie na wsi), tylko podleci taki pies bez kagańca i właściciel aby drze się nie bać się, nie bać...a czy ktoś może wiedzieć czy się nie bać ?!, nawet właściciel powinien mieć świadomość że psu nigdy się nie wierzy, bo pies choć mówi się że to rozumne zwierzę, to nie wiadomo co mu może odwalić...brak mi słów podejściem do sprawy..... , a poza tym człowiek ma prawo spokojnie przejść lub przejechać, a nie odp edzac się od psów.Pani właścicielko proszę zajrzeć do przepisów...i zyczyłbym sobie aby tymi psami zająć się wreszcie, bo przepisy na papierze tylko i zero przestrzegania ich...nie wspomnę o sprzątaniu po psach..bo jesli takie rzeczy się odwala, to gdzie reszta....Zazdroszczę kultury i porządku w Niemczech, jesteśmy narodem prymitywnym jak by nie patrzeć....w demokracji musi być silne prawo!
Chipokryzja na całego, tiaaaaaaaaaaaa......biedny pies....a ta cała właścicielka wegetarianka?.....jesli nie ........to niech pomyśli o wędlinie na kanapce którą zajada!

Powiem krótko-,,Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot". Po pierwsze-jak dokładniej przeczytasz artykuł, to może zrozumiesz. że policja coś mataczy ( raz wie , kto to zrobił, drugi raz nie zna sprawców). Jak więc można na takiej policji polegać? Po drugie- Fiona biegała sama sobie po OGRODZONEJ posesji i nie musiała mieć KAGAŃCA (zresztą , przyjrzyj się fotce i pomyśl, jaki rozmiar kagańca można założyć tak maleńkiej psinie i na co? Po trzecie - to nie internauci piszą bzdury , ale właśnie Ty to czynisz. Po czwarte- NICZYM nie różnisz się od tych bestii, które skrzywdziły, ba- uśmierciły niewinne stworzenie cyt,,Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie....wiadomo , jak to czasami pies"..Zresztą , jak czytamy w artykule, nie tylko ta mała psina została przez zbirów obrzucona kamieniami.Nie wiadomo , ile stworzeń zostało skrzywdzonych...Po piąte-jeśli tak bardzo zazdrościsz kultury i porządku w Niemczech, a My Polacy jesteśmy według Ciebie narodem prymitywnym -to ,co u diabła robisz w Polsce? Wyjedż do Niemiec , a tym samym jednego oszołoma w kraju , będzie mniej... Wreszcie po szóste- do dalszych bzdur pisanych przez Ciebie ustosunkuję się obojętnie , bo brak mi słów na brednie, jakie wypisujesz. .. Reasumując....Najgorsze jest to , jak się z chama zrobi pana... Liżnie troszkę zagranicy i już mu się w ojczystym domu nic nie podoba. No cóż...,,Mądrość działa na określonej przestrzeni, głupota na nieograniczonej".

Powiem krótko-,,Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot". Po pierwsze-jak dokładniej przeczytasz artykuł, to może zrozumiesz. że policja coś mataczy ( raz wie , kto to zrobił, drugi raz nie zna sprawców). Jak więc można na takiej policji polegać? Po drugie- Fiona biegała sama sobie po OGRODZONEJ posesji i nie musiała mieć KAGAŃCA (zresztą , przyjrzyj się fotce i pomyśl, jaki rozmiar kagańca można założyć tak maleńkiej psinie i na co? Po trzecie - to nie internauci piszą bzdury , ale właśnie Ty to czynisz. Po c... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2009 o 17:42
Gość napisał:
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)


Masz odpowiedź, była w pierwszym artykule o tym zdarzeniu.

"Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje"


Masz odpowiedź, była w pierwszym artykule o tym zdarzeniu.

"Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje" rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2009 o 17:15
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)
Avatar
bennet / 24 lipca 2009 o 22:59
Jedno jest pewne- tych bandytów powinna spotkać zasłużona kara, ale znając nasz Wymiar Sprawiedliwości--NIC IM NIE ZROBIĄ !!!! Przykre, ale niestety prawdziwe.Właściciele psa mogą doprowadzić do tego , aby sprawcy zostali surowo ukarani. Jeśli faktycznie ten psiak coś dla nich znaczył, zrobią zapewne , co do nich należy..... Nie wyobrażam sobie, aby jakaś bestia zrobiła krzywdę moim psiakom !!!!!
Avatar
Defqon.1 / 23 lipca 2009 o 09:38
Takich idiotów u nas niestety nie brakuje powinni zrobić z nimi to samo co z tą suczką !!! co im piesek zawinił ??? Bo pewnie sobie szczekała ???
Avatar
emir / 11 lipca 2009 o 10:15
znów polak napisał:
O przepraszam, ...teraz doczytałem piewrwszy artykuł w tej sprawie i jeśli te zwierzaki były na posesjach, to oczywiście tym bandytom nalezy sie surowa kara.


[size=4]czyli uważasz,że jakby były po za posesją to już je można bezkarnie zabijać?[/size] Zaiste - filozofia Kalego - albo nie zrozumiałam twojego komentarza !
Avatar
emir / 10 lipca 2009 o 21:52
I znów TOTALNA KOMPROMITACJA POLICJI - "nie moga ustalić sprawcy"; "muszą zapoznać sięz obrażeniami" Walnijcie isię w te zakute pozbawione mózgów łby - na tym zadupiu, gdzie każdy wie kto w jaka chustkę smarka - wy nie jetescie w stanie ustalić sprawcy?! 2 tygodnie potrzebujecie, by ruszyć tyłki ze stołków i zapoznać się z obrażeniami / PIES NIE ZYJE - ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ GNOJA - OPRAWCE I WY GO ZNACIEI A może kryjecie swojego? szwagra, zięcia? syna??na co czekacie? aż wam żonę albo córkę załtłucze , czy zgwałci?! wtedy się ruszycie? urzędasy bez krzty wrażliwości tacy sami, jak ta wiocha; może tzreba ogniem i żelazem cały ten gnój zlikwidować!?
I znów TOTALNA KOMPROMITACJA POLICJI - "nie moga ustalić sprawcy"; "muszą zapoznać sięz obrażeniami" Walnijcie isię w te zakute pozbawione mózgów łby - na tym zadupiu, gdzie każdy wie kto w jaka chustkę smarka - wy nie jetescie w stanie ustalić sprawcy?! 2 tygodnie potrzebujecie, by ruszyć tyłki ze stołków i zapoznać się z obrażeniami / PIES NIE ZYJE - ZOSTAŁ ZABITY PRZEZ GNOJA - OPRAWCE I WY GO ZNACIEI A może kryjecie swojego? szwagra, zięcia? syna??na co czekacie? aż wam żonę albo córkę załtłucze , czy zgwałci?... rozwiń
Avatar
znów polak / 7 lipca 2009 o 15:18
O przepraszam, ...teraz doczytałem piewrwszy artykuł w tej sprawie i jeśli te zwierzaki były na posesjach, to oczywiście tym bandytom nalezy sie surowa kara.
Avatar
albedo / 6 lipca 2009 o 20:26
Myślę, że właściciele tego bezbronnego stworzenia , nie odpuszczą bandziorom i spotka ich zasłużona kara. Dzisiaj zakatowali małego pieska, a potem zaatakują słabszego od siebie człowieka. Dla takich bezmózgowców muszą być odpowiednie kary, bo w przeciwnym razie każdy z Nas może być ofiarą takich oprawców. Ufam , że sprawiedliwości stanie się zadość.
Avatar
arietta / 6 lipca 2009 o 18:03
Gość napisał:
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)

Ciekawe , skąd masz takie dokładne dane na temat psich odchodów ( 5 ton odchodów rocznie) .Zadam pytanie -czy Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało może dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po ,, dwunogach", czyli ŻULACH , którzy niejednokrotnie załatwiają potrzeby fizjologiczne na klatkach schodowych , w windach, ba nawet na trawnikach...Jak czegoś się dowiesz na ten temat- daj znać.....

Ciekawe , skąd masz takie dokładne dane na temat psich odchodów ( 5 ton odchodów rocznie) .Zadam pytanie -czy Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało może dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po ,, dwunogach", czyli ŻULACH , którzy niejednokrotnie załatwiają potrzeby fizjologiczne na klatkach schodowych , w windach, ba nawet na trawnikach...Jak czegoś się dowiesz na ten temat- daj znać..... rozwiń
Avatar
arietta / 6 lipca 2009 o 17:51
~polak~ napisał:
A ja wam powiem jedno...i niech wreszcie policja zajmie się tym. Dlaczego ta Fiona cała biegała sama sobie...(bo chyba tak musiało być, jesli została obrzucona kamieniami......,?) czy ta Pani i policja zna prawo że pies nie może biegać sam, i w dodatku bez kagańca....piszecie takie bzdury nie zastanawiając się kto tu jest winny!?Tylko w Polsce oczywiście takie absurdy i łamanie przepisów...nie egzekwowanie kar w stosunku do właścicieli bezpańsko biegających psów! Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie...wiadomo jak to czasami pies. Bo może ta Fiona się tak zachowywała, nawet mówią ze takie małe to najbardziej złośliwe. Policjo droga zajmij się wreszcie tymi biegającymi psami bez smyczy i kagańca w miejscach publicznych...i właścicielami krażącymi za nimi, czlowiek spokojnie przejść nie może, lub rowerem przejechać (szczególnie na wsi), tylko podleci taki pies bez kagańca i właściciel aby drze się nie bać się, nie bać...a czy ktoś może wiedzieć czy się nie bać ?!, nawet właściciel powinien mieć świadomość że psu nigdy się nie wierzy, bo pies choć mówi się że to rozumne zwierzę, to nie wiadomo co mu może odwalić...brak mi słów podejściem do sprawy..... , a poza tym człowiek ma prawo spokojnie przejść lub przejechać, a nie odp edzac się od psów.Pani właścicielko proszę zajrzeć do przepisów...i zyczyłbym sobie aby tymi psami zająć się wreszcie, bo przepisy na papierze tylko i zero przestrzegania ich...nie wspomnę o sprzątaniu po psach..bo jesli takie rzeczy się odwala, to gdzie reszta....Zazdroszczę kultury i porządku w Niemczech, jesteśmy narodem prymitywnym jak by nie patrzeć....w demokracji musi być silne prawo!
Chipokryzja na całego, tiaaaaaaaaaaaa......biedny pies....a ta cała właścicielka wegetarianka?.....jesli nie ........to niech pomyśli o wędlinie na kanapce którą zajada!

Powiem krótko-,,Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot". Po pierwsze-jak dokładniej przeczytasz artykuł, to może zrozumiesz. że policja coś mataczy ( raz wie , kto to zrobił, drugi raz nie zna sprawców). Jak więc można na takiej policji polegać? Po drugie- Fiona biegała sama sobie po OGRODZONEJ posesji i nie musiała mieć KAGAŃCA (zresztą , przyjrzyj się fotce i pomyśl, jaki rozmiar kagańca można założyć tak maleńkiej psinie i na co? Po trzecie - to nie internauci piszą bzdury , ale właśnie Ty to czynisz. Po czwarte- NICZYM nie różnisz się od tych bestii, które skrzywdziły, ba- uśmierciły niewinne stworzenie cyt,,Ja sam bym obrzucił takiego psa, gdyby zachowywał się w stosunku do mnie....wiadomo , jak to czasami pies"..Zresztą , jak czytamy w artykule, nie tylko ta mała psina została przez zbirów obrzucona kamieniami.Nie wiadomo , ile stworzeń zostało skrzywdzonych...Po piąte-jeśli tak bardzo zazdrościsz kultury i porządku w Niemczech, a My Polacy jesteśmy według Ciebie narodem prymitywnym -to ,co u diabła robisz w Polsce? Wyjedż do Niemiec , a tym samym jednego oszołoma w kraju , będzie mniej... Wreszcie po szóste- do dalszych bzdur pisanych przez Ciebie ustosunkuję się obojętnie , bo brak mi słów na brednie, jakie wypisujesz. .. Reasumując....Najgorsze jest to , jak się z chama zrobi pana... Liżnie troszkę zagranicy i już mu się w ojczystym domu nic nie podoba. No cóż...,,Mądrość działa na określonej przestrzeni, głupota na nieograniczonej".

Powiem krótko-,,Mądry zrozumie w lot, głupcowi potrzebny młot". Po pierwsze-jak dokładniej przeczytasz artykuł, to może zrozumiesz. że policja coś mataczy ( raz wie , kto to zrobił, drugi raz nie zna sprawców). Jak więc można na takiej policji polegać? Po drugie- Fiona biegała sama sobie po OGRODZONEJ posesji i nie musiała mieć KAGAŃCA (zresztą , przyjrzyj się fotce i pomyśl, jaki rozmiar kagańca można założyć tak maleńkiej psinie i na co? Po trzecie - to nie internauci piszą bzdury , ale właśnie Ty to czynisz. Po c... rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2009 o 17:42
Gość napisał:
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)


Masz odpowiedź, była w pierwszym artykule o tym zdarzeniu.

"Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje"


Masz odpowiedź, była w pierwszym artykule o tym zdarzeniu.

"Zwyrodnialcy szli przez wieś i rzucali kamieniami w psy na posesjach. Jeden z mężczyzn wdrapał się na ogrodzenie i wycelował kamieniem w miniaturowego yorka. Nie wiadomo czy suczka przeżyje" rozwiń
Avatar
Gość / 6 lipca 2009 o 17:15
Brak słów na was!.....popatrz na artykuł na wp. a gdzie pisze że pies był na posesji?
Nawet 500 zł grzywny może zapłacić właściciel psa, który nie sprzątnie odchodów po swoim pupilu. Tak jest już m.in. w Warszawie i Krakowie. W stolicy, gdzie codziennie psy zostawiają ponad 5 ton odchodów, Biuro Ochrony Środowiska zorganizowało dystrybucję darmowych zestawów do sprzątania po czworonogach. Zestaw odebrać można na przykład w kiosku RUCH.

(ak, Mi)
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 1 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 6 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 21 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 12 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 34 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 5

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 18 7

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 6 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!