Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 marca 2013 r.
16:06
Edytuj ten wpis

Bili i kopali kobiety, bo chcieli pieniędzy. Wpadł jeden z nich

Autor: Zdjęcie autora kwp
0 11 A A
Udało się zatrzymać jednego z mężczyzn. (Policja)
Udało się zatrzymać jednego z mężczyzn. (Policja)

Dwaj mężczyźni wtargnęli do domu. Kopali, bili kobiety, grozili im nożem, bo chcieli pieniędzy. W niedzielną noc udało się złapać jednego z napastników.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło na początku listopada ubiegłego roku w Janowie.

Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o usiłowaniu rozboju. Jak relacjonowały pokrzywdzone osoby, dwóch napastników wtargnęło do wnętrza domu. Następnie zaatakowali przebywające tam kobiety. Mężczyźni bili swoje ofiary, kopali i szarpali. Straszyli nożem i żądali wydania pieniędzy. Zdecydowana postawa pokrzywdzonych sprawiła, że mężczyźni wyszli i oddalili się w nieznanym kierunku.

- Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili i zatrzymali w niedzielną noc jednego ze sprawców. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Chełma - mówi mł. asp. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Mężczyzna jeszcze dziś zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Mężczyzna jest dobrze znany chełmskim policjantom. - W przeszłości wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Na swoim koncie ma m.in rozboje i groźby - dodaje Czyż.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 marca 2013 o 07:08
moj dom moja twierdza , bieda nikogo nie tlumaczy , osobiscie bym ich zabil w samoobronie
ale znajac polskie bezprawie trzeba uwazac aby nie zrobic bandycie krzywdy ,
dach nad glowa , micha , opieka lekarska , silownia , tv / konsola , zycie kryminalem
oto nagroda upsss "kara" za napasc z nozem w reku !
Avatar
adam / 4 marca 2013 o 16:04
[quote name='Buzal' timestamp='1362389294' post='740910']
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie
jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko
ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu
nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego
tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i pojsc na protesty i na ulice
ja sie pytam dlaczego od nas z lubelszczyzny tak malo jedzie do 'warszwy na protestowanie
a ja kazdego miesiaca tam jestem i jak w stanie wojejnnym walczyelm tak walcze i dumnie glowe nosze
jest przywudzca i jest partia organizacyjna i stanmy jak jeden maz za tym co jest i co dobre dla calej ojczyzny milej i tez dla kraju i Polski.
tak byc nie moze ze tylko wybrani za granice na wczasy i samolotami i limuzynami a caly spoleczny narod nie ma na to
dac co jest dla ludzi i zlikwidowac smietniki bo ludzie z biedy gzebia a tak boskiego prawa nie mozna skierowac
[/quote]

[quote name='Buzal' timestamp='1362389294' post='740910']
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie
jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko
ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu
nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego
tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i pojsc na protesty i na ulice
ja sie pytam dlaczego od nas z lubelszczyzny tak malo jedzie do 'warszwy na protestowanie
a ja kazdego miesiaca tam jestem i jak w stanie wojejnnym walczyelm tak walcze i dumnie glowe nosze
jest przywudzca i jest partia organizacyjna i stanmy jak jeden maz za tym co jest i co dobre dla calej ojczyzny milej i tez dla kraju i Polski.
tak byc nie moze ze tylko wybrani za granice na wczasy i samolotami i limuzynami a caly spoleczny narod nie ma na to
dac co jest dla ludzi i zlikwidowac smietniki bo ludzie z biedy gzebia a tak boskiego prawa nie mozna skierowac
[/quote]
jeśli nic nie bierzesz , to może zacznij...
[quote name='Buzal' timestamp='1362389294' post='740910']
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie
jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko
ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu
nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego
tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i p... rozwiń
Avatar
... / 4 marca 2013 o 11:35
W normalnych krajach dla takich bandytow stosuje sie zasade [font=arial, sans-serif][size=1] "three strikes law". Trzy przestepstwa i automatyczne dozywocie. w tym przypadku dostanie pewnie 1,5 roku wyjdzie po roku.[/size][/font]
Avatar
zniesmaczona kobieta / 4 marca 2013 o 11:35
OOO!! Brawo dla Chełmskiej Policji...Lubelskie służby mundurowe by to przerosło
Jak mi i kolezance 7 "mężczyzn" skakało po głowie i groziło kosą w centrum miasta (przy skrzyzowaniu z monitoringiem) za to że mam rude włosy a koleżanka małą torebke to do tej pory nie poradzili sobie ze złapaniem naćpanych gówniarzy
Także drogie Panie uważajcie bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi...
OOO!! Brawo dla Chełmskiej Policji...Lubelskie służby mundurowe by to przerosło
Jak mi i kolezance 7 "mężczyzn" skakało po głowie i groziło kosą w centrum miasta (przy skrzyzowaniu z monitoringiem) za to że mam rude włosy a koleżanka małą torebke to do tej pory nie poradzili sobie ze złapaniem naćpanych gówniarzy
Także drogie Panie uważajcie bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi... rozwiń
Avatar
Buzal / 4 marca 2013 o 10:28
[quote name='klips' timestamp='1362373541' post='740845']
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
[/quote]
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie
jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko
ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu
nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego
tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i pojsc na protesty i na ulice
ja sie pytam dlaczego od nas z lubelszczyzny tak malo jedzie do 'warszwy na protestowanie
a ja kazdego miesiaca tam jestem i jak w stanie wojejnnym walczyelm tak walcze i dumnie glowe nosze
jest przywudzca i jest partia organizacyjna i stanmy jak jeden maz za tym co jest i co dobre dla calej ojczyzny milej i tez dla kraju i Polski.
tak byc nie moze ze tylko wybrani za granice na wczasy i samolotami i limuzynami a caly spoleczny narod nie ma na to
dac co jest dla ludzi i zlikwidowac smietniki bo ludzie z biedy gzebia a tak boskiego prawa nie mozna skierowac
[quote name='klips' timestamp='1362373541' post='740845']
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
[/quote]
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie
jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko
ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu
nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego<... rozwiń
Avatar
newbe / 4 marca 2013 o 08:38
[quote name='Buzal' timestamp='1362349856' post='740818']
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo.
ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostatek, ale nie tobie pisane bo PO wszystkich wyzyska i wycycka.
[/quote]

Tylko złodziej zrozumie złodzieja.
[quote name='Buzal' timestamp='1362349856' post='740818']
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo.
ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostate... rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 4 marca 2013 o 07:53
[quote name='klips' timestamp='1362373541' post='740845']
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
[/quote]JUDE ?????
Avatar
klips / 4 marca 2013 o 06:05
[quote name='Buzal' timestamp='1362349856' post='740818']
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo.
ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostatek, ale nie tobie pisane bo PO wszystkich wyzyska i wycycka.
[/quote]
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
[quote name='Buzal' timestamp='1362349856' post='740818']
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo.
ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostate... rozwiń
Avatar
LEx / 4 marca 2013 o 00:22
Poproszę zutylizować śmiecia,bo na obornik to raczej się on nie nadaje.
Avatar
Buzal / 3 marca 2013 o 23:30
[quote name='~~Lubelak' timestamp='1362338185' post='740762']
I po co takie ścierwo żyje ?
Resztę swojego plugawego życia powinien spędzić w
kamieniołomie , albo jakiejś kopalni, Uranu najlepiej !!!
[/quote]
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo.
ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostatek, ale nie tobie pisane bo PO wszystkich wyzyska i wycycka.
[quote name='~~Lubelak' timestamp='1362338185' post='740762']
I po co takie ścierwo żyje ?
Resztę swojego plugawego życia powinien spędzić w
kamieniołomie , albo jakiejś kopalni, Uranu najlepiej !!!
[/quote]
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. ja... rozwiń
Avatar
Gość / 5 marca 2013 o 07:08
moj dom moja twierdza , bieda nikogo nie tlumaczy , osobiscie bym ich zabil w samoobronie
ale znajac polskie bezprawie trzeba uwazac aby nie zrobic bandycie krzywdy ,
dach nad glowa , micha , opieka lekarska , silownia , tv / konsola , zycie kryminalem
oto nagroda upsss "kara" za napasc z nozem w reku !
Avatar
adam / 4 marca 2013 o 16:04
[quote name='Buzal' timestamp='1362389294' post='740910']
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie
jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko
ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu
nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego
tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i pojsc na protesty i na ulice
ja sie pytam dlaczego od nas z lubelszczyzny tak malo jedzie do 'warszwy na protestowanie
a ja kazdego miesiaca tam jestem i jak w stanie wojejnnym walczyelm tak walcze i dumnie glowe nosze
jest przywudzca i jest partia organizacyjna i stanmy jak jeden maz za tym co jest i co dobre dla calej ojczyzny milej i tez dla kraju i Polski.
tak byc nie moze ze tylko wybrani za granice na wczasy i samolotami i limuzynami a caly spoleczny narod nie ma na to
dac co jest dla ludzi i zlikwidowac smietniki bo ludzie z biedy gzebia a tak boskiego prawa nie mozna skierowac
[/quote]

[quote name='Buzal' timestamp='1362389294' post='740910']
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie
jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko
ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu
nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego
tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i pojsc na protesty i na ulice
ja sie pytam dlaczego od nas z lubelszczyzny tak malo jedzie do 'warszwy na protestowanie
a ja kazdego miesiaca tam jestem i jak w stanie wojejnnym walczyelm tak walcze i dumnie glowe nosze
jest przywudzca i jest partia organizacyjna i stanmy jak jeden maz za tym co jest i co dobre dla calej ojczyzny milej i tez dla kraju i Polski.
tak byc nie moze ze tylko wybrani za granice na wczasy i samolotami i limuzynami a caly spoleczny narod nie ma na to
dac co jest dla ludzi i zlikwidowac smietniki bo ludzie z biedy gzebia a tak boskiego prawa nie mozna skierowac
[/quote]
jeśli nic nie bierzesz , to może zacznij...
[quote name='Buzal' timestamp='1362389294' post='740910']
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie
jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko
ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu
nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego
tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i p... rozwiń
Avatar
... / 4 marca 2013 o 11:35
W normalnych krajach dla takich bandytow stosuje sie zasade [font=arial, sans-serif][size=1] "three strikes law". Trzy przestepstwa i automatyczne dozywocie. w tym przypadku dostanie pewnie 1,5 roku wyjdzie po roku.[/size][/font]
Avatar
zniesmaczona kobieta / 4 marca 2013 o 11:35
OOO!! Brawo dla Chełmskiej Policji...Lubelskie służby mundurowe by to przerosło
Jak mi i kolezance 7 "mężczyzn" skakało po głowie i groziło kosą w centrum miasta (przy skrzyzowaniu z monitoringiem) za to że mam rude włosy a koleżanka małą torebke to do tej pory nie poradzili sobie ze złapaniem naćpanych gówniarzy
Także drogie Panie uważajcie bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi...
OOO!! Brawo dla Chełmskiej Policji...Lubelskie służby mundurowe by to przerosło
Jak mi i kolezance 7 "mężczyzn" skakało po głowie i groziło kosą w centrum miasta (przy skrzyzowaniu z monitoringiem) za to że mam rude włosy a koleżanka małą torebke to do tej pory nie poradzili sobie ze złapaniem naćpanych gówniarzy
Także drogie Panie uważajcie bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi... rozwiń
Avatar
Buzal / 4 marca 2013 o 10:28
[quote name='klips' timestamp='1362373541' post='740845']
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
[/quote]
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie
jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko
ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu
nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego
tak byc nie moze i musimy calym narodem NIE powiedziec i pojsc na protesty i na ulice
ja sie pytam dlaczego od nas z lubelszczyzny tak malo jedzie do 'warszwy na protestowanie
a ja kazdego miesiaca tam jestem i jak w stanie wojejnnym walczyelm tak walcze i dumnie glowe nosze
jest przywudzca i jest partia organizacyjna i stanmy jak jeden maz za tym co jest i co dobre dla calej ojczyzny milej i tez dla kraju i Polski.
tak byc nie moze ze tylko wybrani za granice na wczasy i samolotami i limuzynami a caly spoleczny narod nie ma na to
dac co jest dla ludzi i zlikwidowac smietniki bo ludzie z biedy gzebia a tak boskiego prawa nie mozna skierowac
[quote name='klips' timestamp='1362373541' post='740845']
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
[/quote]
ja tam nic nie biore bo niby od kogo jak bieda wszystkich gniecie i niedostatem wszendzie
jak normalny i prawdxiwy Polak jestem zgneciony przez wladze i przez wszystko
ja nawet na konputer nie mam i tylko od syna moze bo nie mam nic takiego samemu
nie moze patrzyc juz na tych wszystkich komunistow co to na czlowieka i na kosciol patrzo jak na cos zlego i nie nam potrzebnego<... rozwiń
Avatar
newbe / 4 marca 2013 o 08:38
[quote name='Buzal' timestamp='1362349856' post='740818']
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo.
ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostatek, ale nie tobie pisane bo PO wszystkich wyzyska i wycycka.
[/quote]

Tylko złodziej zrozumie złodzieja.
[quote name='Buzal' timestamp='1362349856' post='740818']
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo.
ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostate... rozwiń
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 4 marca 2013 o 07:53
[quote name='klips' timestamp='1362373541' post='740845']
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
[/quote]JUDE ?????
Avatar
klips / 4 marca 2013 o 06:05
[quote name='Buzal' timestamp='1362349856' post='740818']
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo.
ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostatek, ale nie tobie pisane bo PO wszystkich wyzyska i wycycka.
[/quote]
nie wiem co bierzesz ale bierz lepiej pół,
[quote name='Buzal' timestamp='1362349856' post='740818']
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo.
ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostate... rozwiń
Avatar
LEx / 4 marca 2013 o 00:22
Poproszę zutylizować śmiecia,bo na obornik to raczej się on nie nadaje.
Avatar
Buzal / 3 marca 2013 o 23:30
[quote name='~~Lubelak' timestamp='1362338185' post='740762']
I po co takie ścierwo żyje ?
Resztę swojego plugawego życia powinien spędzić w
kamieniołomie , albo jakiejś kopalni, Uranu najlepiej !!!
[/quote]
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. jak by tak dali co komu trzeba, to i kryminalistyki by nie bylo.
ale oni to tylko do siebie garna i sie oblawiaja kosztem narodu. kazdy i tyu tez chcesz miec samochod i dom i dostatek, ale nie tobie pisane bo PO wszystkich wyzyska i wycycka.
[quote name='~~Lubelak' timestamp='1362338185' post='740762']
I po co takie ścierwo żyje ?
Resztę swojego plugawego życia powinien spędzić w
kamieniołomie , albo jakiejś kopalni, Uranu najlepiej !!!
[/quote]
zanim ty tak o ludziach to pomusl i popatsz dokola.
bieda az piszczy i rozpacz ludzi doscila, a Tusk i te od niego w dostatku sie plawia.
dopoki nie zmieni sie wladzy w tym kraju to tak bedzie bo brak dachu nad glowa i brak chleba w desperacje ludzi wpendza. ja... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 8

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 69 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 317 21

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 193 43

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!